Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 04/11/2022)

Jednym z najbardziej popularnych trasach do podróży w Europie jest z Amsterdamu do Londynu, szybkie podróż z ponad 4 mln pasażerów podejmowania trek każdego roku. Najlepszą opcją transportu jest pociąg pociągiem Eurostar, szyna szybkiego łączenia dwóch europejskich literami. ta trasa, który został otwarty w 2018, Pozostaje wybór dobre dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się wygodą, że podróż rail zapewnia.

Poniżej, znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, które pomogą Ci zarządzać podróżą Eurostar z Londynu do Amsterdamu.

Pociąg Eurostar Times z Londynu do Amsterdamu

Eurostar przebiega często, maksymalnie 16 wyjazdy dziennie w zależności od wakacji i weekendy. Pierwszy pociąg z Londynu do Amsterdamu w dowolnym dniu odjeżdża z London St. Pancras w 07:16 i trwa łącznie 3 godziny i 55 minuty, przybywających w Amsterdamie w 12:11 (Centrum Amsterdamu jest holenderska nazwa głównego dworca kolejowego w Amsterdamie). Często jest to jeden z najtańszych dostępnych biletów, więc jeśli nie jesteś przeciwny wstawając można zaoszczędzić trochę pieniędzy i udać się na brzasku.

Czasy trasy są prawie zawsze godziny, który pozostawia wiele opcji dla odlotów. Ostatni pociąg odjeżdża w nocy 17:16 i przybywa 22:11, który jest po prostu wystarczająco dużo czasu wypić nocną przekąskę w holenderskiej stolicy. Sprawdź naszą witrynę, które można znaleźć przycisk po prawej stronie ekranu lub po prostu kliknij SaveATrain.com, dla pełnego rozkładu jazdy Eurostar z Londynu do Amsterdamu.

Ceny pociągów z Londynu do Brukseli

Ceny pociągów z Londynu do Paryża

Ceny pociągów Genewa - Londyn

Ceny pociągów z Londynu do Amsterdamu

 

amsterdam canal on a sunny day

 

Rezerwacji biletów w Eurostar

Wszystkie bilety kolejowe Eurostar zawierają co najmniej dwie sztuki bagaż i torebka. Jeśli podróżujesz z dość dużą ilością bagażu, możesz również zdecydować się na bilet, który pozwala wnieść więcej przedmiotów. Choć linie budżetowe mogą pobierać mniej za ich wstępnych rezerwacji, opłaty za bagaż i ładunki wybór foteli szybko dodać, co oznacza, że ​​w efekcie płacić więcej za dużo mniej.

Ceny biletów na tę podróż Eurostarem z Londynu do Amsterdamu często się wahają, dlatego zalecamy kupowanie biletów, jak tylko jesteś w stanie. ogólnie rzecz biorąc, Te bilety będą w sprzedaży trzy miesiące z góry, choć czasami można je znaleźć nawet sześć miesięcy przed datą podróży. Zalecamy skorzystanie z naszego Zapisz Pociąg bilety kolejowe strona świata znaleźć i zarezerwować bilety na pociąg, który automatycznie przeszukuje wszystkie dostępne zasoby, aby uzyskać możliwą cenę, gwarantowana.

Ceny pociągów z Amsterdamu do Londynu

Ceny pociągów Rotterdam - Londyn

Ceny pociągów Paryż-Londyn

Ceny pociągów Bruksela - Londyn

 

Ceny i rodzaje biletów w Londynie do Amsterdamu pociągiem Eurostar

Pociąg Eurostar działa kabin trzy klasy w zależności od budżetu. Dla tych, którzy po prostu chcą dostać się z jednego miejsca do drugiego, bilety drugiej kategorii są najlepszym rozwiązaniem. Tych, w podróży służbowej może zamiast tego wolą bilet standardowy Premier Premier lub działalności, z których oba pozwalają siedzieć w wagonach pierwszej klasy i zapewniają posiłek podczas podróży.

Jak już wspomniano wcześniej, Wycena zależy od dat podróży, więc będziesz chciał zarezerwować bilet na pociąg, gdy tylko pojawi się dostępność. Jeśli książka na tyle daleko z góry, będziesz patrząc zapłacić około 92 dolarów podróż w obie strony, lub o 46 dolarów w jedną stronę. Czeka do ostatniej chwili może jechać ceny niebotyczne, z niemal podwojenie kosztów później kupić bilet.

Należy pamiętać, że począwszy od maja, bezpośrednim pociągiem od głównego dworca kolejowego w Amsterdamie do London St. Pancras rozpocznie eksploatację, który pozwoli Ci zaoszczędzić kilka godzin podróży na podróż powrotną. Również poczynając są bezpośrednie połączenia do Rotterdamu. Usługi te będą również tańsze niż aktualnej ceny.

Rodzaj taryfy Udogodnienia Ograniczenia
Druga klasa
 • 2 sztuk bagażu i torbę z jednej strony włączone
 • Wybór Seat dostępny po dokonaniu rezerwacji
 • Jedzenie do kupienia
Nie refundowane. Przed odjazdem pociągu, można wymienić swój bilet. Opłata za zmianę 40 Dotyczy euro i taryfy różnica. Jeśli nowy bilet jest tańszy niż oryginalny bilet, różnica w cenie nie będzie zwracana.
standardowe Premier
 • 2 sztuk bagażu i torbę z jednej strony włączone
 • Zmodernizowane fotele oferują więcej miejsca na nogi i doświadczenie premii
 • Lekki posiłek i napoje serwowane będą w swojej siedzibie
Nie refundowane. Przed odjazdem pociągu, można wymienić swój bilet. Opłata za zmianę 50 Dotyczy euro i taryfy różnica. Jeśli nowy bilet jest tańszy niż oryginalny bilet, różnica w cenie nie będzie zwracana.
Premier biznesu
 • 3 sztuk bagażu i torbę z jednej strony włączone
 • Zmodernizowane fotele oferują więcej miejsca na nogi i doświadczenie premii
 • Chef zaprojektowane posiłki i szampana będzie służył na fotelu
 • Dostęp do ekskluzywnego salonu przed wyjazdem
 • Usługi rezerwacja taksówki są dostępne
 • Darmowe i nieograniczone odwołania do wymiany górę 60 dni po wyjeździe na wszystkich trasach pomiędzy Wielką Brytanią, Francja i Belgia.
 • Darmowe odwoływania i nieograniczona wymiana aż do wyjazdu na bezpośredniej trasie Wielkiej Brytanii i Holandii, Plus darmowe wymiany na trasie pośredniej (Thalys / Eurostar poprzez Brukseli) aż do odlotu.

Warto zauważyć, że Eurostar nie jest dostępna dla tych, którzy posiadają przepustkę kolejową, więc jeśli chcesz, aby ten podróż kuszące i przystępne, kupić bilet na pociąg z góry. Można znaleźć bilety na pociągi przez internet na różnych stronach internetowych, chociaż strony te pokazują zawyżone ceny biletów kolejowych Eurostar w porównaniu do Zapisać stronę internetową Train.

Raz w stolicy, można podłączyć naprzód poprzez szereg różnych pociągów w Amsterdamie. Usługi szybkich pociągów są również oferowane w wielu lokalizacjach na całym kontynencie.

Ceny pociągów z Bremy do Amsterdamu

Ceny pociągów z Hanoweru do Amsterdamu

Ceny pociągów od Bielefeld do Amsterdamu

Ceny pociągów z Hamburga do Amsterdamu

 

Na pokładzie pociągu Eurostar z Londynu do Amsterdamu

raz na pokładzie, całkowity czas podróży pociągiem z Londynu do Amsterdamu wynosi około 3 godziny i 52 minuty. W połączeniu z przyjazdem przed wyjazdem, całkowity czas podróży wyniesie około 4.5 godziny.

Sam pociąg wyposażony standardowego siedzenia, a także stoły, które pozwalają na pracę i jeść z łatwością. Te wydają się zarezerwować się wcześnie, chociaż, więc upewnij się, aby wybrać się w góry, czy to, co chcesz. Niezależnie od tego, gdzie można usiąść, masz gwarantowane mieć dobre miejsca na nogi i wtyki do ładowania urządzeń.

Jak już wspomniano, tam nic nie kosztuje WiFi na pokładzie, dzięki czemu można nadążyć za wszystkie wiadomości e-mail i potrzeby mediów społecznościowych. W zależności na bilecie, Można również udać się do trenera jadalnym, gdzie można znaleźć jedzenie, pije i przekąski. Jeśli siedzi w kabinie pierwszej klasy, jedzenie zostaną doprowadzone bezpośrednio do siedziby.

Po przyjeździe, Nie ma potrzeby, aby przejść przez kontrolę paszportową, choć po Brexit i usuwanie Wielkiej Brytanii z UE usługi te mogą ulec zmianie. Należy sprawdzić lokalne przepisy przed rozpoczęcia podróży.

Ceny pociągów z Londynu do Antwerpii

Ceny pociągów Londyn-Lille

Ceny pociągów od Strasburga do Londynu

Ceny pociągów Londyn-Rotterdam

 

london to amsterdam by the eurostar train e320

 

Dlaczego Travel Europa Pociągiem?

Oczywiście, Prawdziwe pytanie brzmi, dlaczego właśnie Europa jest najbardziej doświadczony poprzez podróży pociągiem – w sumie, Ten dobrze połączony kontynent jest łatwo przesuwny w płaszczyźnie, samochód, lub autobusowy. Jednakże, istnieje kilka rzeczy, jak romantyczne jak dzikie krajobrazy za oknem na przejażdżkę pociągiem, i dla osób podróżujących po raz pierwszy nie ma prawie nic bardziej wygodny niż skacze na pokładzie pociągu tuż przed odchodzi. Jest to w głębokim kontraście do europejskich lotniskach, gdzie zaawansowany zameldowania przekracza dwóch godzin i spędzić więcej czasu i pieniędzy na dojazdy do lokalizacji lotniska.

Mówiąc o czas podróży, Europa słynie z kolei szybkobieżnych, który znacznie przewyższy jego krętych autostrad. Pociągi na całym kontynencie są szybkie i często bezpośredni, co oznacza mniej dojazdy czasu i więcej czasu na zwiedzanie.

stacje kolejowe mają również taką zaletę, że dobrze położony, ponieważ są one często budowane na terenie centrum miasta. One zazwyczaj kilka razy dziennie odlotu na tysiącach tras, co oznacza, że ​​zawsze masz opcję podróży.

Wreszcie, bilety kolejowe są bardziej włącznie, pozwala wnieść bagaże i wybierz swoje miejsca bez płacenia ogromnych dodatkowych opłat.

Wszystko to znaczy, że, podczas gdy Europa ma wiele opcji dla turystów, nic nie przebije starego dobrego podróż pociągiem.

Ceny pociągów z Frankfurtu do Londynu

Ceny pociągów z Monachium do Londynu

Ceny pociągów Moutiers do Londynu

Ceny pociągów Marsylia - Londyn

 

Zarezerwuj bilety z Save A Train For Your London To Amsterdam pociągiem

Szukaj naszej witryny, aby zarezerwować bilety dla wszystkich najlepszych miejsc w Europie, włącznie z Belgia, Włochy, Szwajcaria, i Wielka Brytania (w tym pociąg z Londynu do Amsterdamu z Eurostar). Nasza wyszukiwarka jest przeznaczona do oszczędzać pieniądze na wszystkich biletach i nie zawiera opłat za rezerwację. Ułatwiamy aby kupić przyjmując wiele sposobów zapłacić, w tym karty kredytowe, giropay, ideał, i wiele więcej.

Więc, Bez względu na cel podróży, czy jesteś podróżujących samotnie lub z innymi, poświęć kilka minut, aby wyszukać bilety kolejowe w Save a Train, który oferuje najniższe ceny, gwarantowana.

 

Patrząc na książki? Brać 3 minut i znaleźć bilet dla Londynu do Amsterdamu pociągiem na www.saveatrain.com . Wypełnić datę i czas, który chcesz podróżować, i będziemy dostarczać Państwu najlepszą cenę za podróż.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)