Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 18/03/2022)

Najdłuższe podróże koleją na świecie są bardzo długie! Te przejazdy mogą podjąć szereg dni i obejmować tysiące mil.

Więc, tutaj są podróże, które mają najdłuższy w Europa, Azja, Australia, i USA.

 

Najdłuższe przejazdy kolejowe świata

 

1: Trans-Siberian Express jest najdłuższa podróż pociągiem

Dystans: 5,722 mila

Czas trwania: 6 dni +

Najdłuższa podróż koleją na świecie zaczyna się w Moskwie, a kończy we Władywostoku. Po pierwsze, przejmuje 6 dni do zakończenia. Pasażerowie na ten Europejska podróż przejść przez różnych strefach czasowych. Krajobrazy na tej drodze zawierać Uralu oraz jezioro Bajkał. Pociągi na tej drodze każdy odejść 48 godziny.

 

dekoracje na długie przejazdy kolejowe
jezioro Bajkał: najgłębszym jeziorem na świecie

2: Wschodni & Oriental ekspresowe

Dystans: 1,200 mila

Czas trwania: 3+ dni

Ten podróż podróże przez południowo-wschodniej Azji od Bangkoku do Singapuru. Pociąg zatrzymuje się na rzece Kwai i Kuala Kangsar. Czas trwania podróży to albo 3 lub 4 dni. do tego, przejazdy zwykle miejsca na weekendy. Ponadto, zakwaterowanie jest prywatny i ładnie urządzone. Ponieważ mieszkanie jest zwarty to najlepiej nadaje się dla osób podróżujących indywidualnie.

Bruksela pociągów Lille

Pociągi Antwerpia do Lille

Paryż Pociągi Lille

Pociągi Lille Lyon

 

3: Kanadyjski najdłuższy pociąg

Dystans: 2,700 mila

Czas trwania: 3 dni

Po pierwsze, nie ma WIFI na tej międzykontynentalnej podróży. Więc, być przygotowany do spędzić czas patrząc na krajobraz. Ponieważ góry, lasy, i inny kanadyjski krajobraz widać jest piersiach. Podróż rozpoczyna się w Vancouver a kończy w Toronto. Ciesz się komfortowe samochody sypialne, podczas gdy masz przebłyski łosia, jeleń, a nawet niedźwiedzie.

 

4: California Zephyr najdłuższy pociąg

Dystans: 2,348 mila

Czas trwania: 51 godziny

Ta podróż jest najbardziej godne uwagi, ponieważ jest to najdłuższy w USA. Podróż obejmuje pionierów, Rockies, i kaniony. Główne przystanki na tej drodze są Denver, Miasto Salt Lake, Reno, i Sacramento.

 

 

5: Indyjski Pacyfik: Sydney do Perth (Australia)

Dystans: 2,704 mila

Czas trwania: 65 godziny

To najdłuższa podróż pociąg wyposażony najdłuższy odcinek prostej toru kolejowego na świecie. Po pierwsze, Pasażerowie dostać się do doświadczenia szerokość Australia. do tego, sceneria obejmuje wodospady, lasy, i błękitne góry. Ze względu na jego długość, istnieje wiele kluczowych przystanków na ten temat trasa. Przystanki obejmują broken Hill, Adelaida, Dolina Barossa, Kalgoorlie, ugotować, i Rawlinna. Bilety pociągowe na tej drodze są drogie, a ceny zaczynają się od ponad $600.

 

6. Vivek ekspresowe: Dibrugarh do Kanyakumari (Indie)

Dystans: 2,633 mila

Czas trwania: 82 godziny

Podobnie jak w przypadku Indian Pacific, ten pociąg jest najdłuższą podróż pociąg w Indiach. Ponieważ podróżuje po całej długości Indiach i posiada Średnia prędkość z 32 Km na godzinę. W przeciwieństwie do innych długich biletów na przejazdy kolejowe dla tego pociągu na początku $10.

 

 

7: Paryż-Moskwa najdłuższy pociąg ekspresowe

Dystans: 1,998 mila

Czas trwania: 48 godziny

Chociaż ten pociąg jest najdłuższym transeuropejskie Trasa to tylko trwa 2 dni do zakończenia. Pociąg odjeżdża z kapitał francuski i przybywa do stolicy Rosji. Ponieważ ta podróż przemierza Białorusi trzeba wizy Białoruś podróżować. do tego, potrzebujesz wizy na wjazd Rosja.

Lyon Pociągi Marsylii

Paryż Pociągi Marsylii

Miło Pociągi Marsylii

Bordeaux do Marsylii Trains

 

Zarezerwuj najdłuższą podróż pociągiem z dworca zapisać

Rezerwując długą podróż pociągiem nie powinno trwać długo. Dlatego w zaoszczędzić Pociąg mamy Proces zakupu biletu szybkie.

 

Zaloguj się na naszej stronie internetowej i teraz podjąć 3 minut, aby znaleźć Najtańszy bilet na pociąg na drogę. Bilety można zakupić za pomocą karty kredytowej i płatności bankowych w czasie rzeczywistym i wiele innych opcji na Zapisz pociąg stronie internetowej.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flongest-train-journeys-world%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)