Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 12/11/2021)

Mediolan do Rzymu pociągiem lub Rzymu do Mediolanu jest to prosty i skuteczny doświadczenie. Nie mówiąc już o wspaniałym! Możesz wziąć tańszy pociąg co może potrwać dłużej niż 3 godziny, ale pociągi z Mediolanu do Rzymu pozwalają wysiąść na stacji niezbędnych zatrzymuje zbadać. Możesz też wskoczyć do nieprzerwanego szybkiego pociągu Trenitalia Freccia, który trwa zaledwie 3 godziny i 3 minuty, znacznie mniej niż w przypadku pełnej podróży samolotem! Cokolwiek wybierzesz, ten krótki przewodnik pomoże ci podjąć najlepszą decyzję dla siebie i twojej podróży!

Szybkie Fakty:

  1. Odległość przemieszczenia: 297 mila
  2. Szybki czas: 3h:03m
  3. Codzienne pociągi: 89
  4. Bilety kolejowe Do Mediolanu do Rzymu zaczynają się od :$51
  5. Najlepszy dostawca Pociąg biletów: Oczywiście zapisz pociąg

 

Mediolan Pociąg do Rzymu & Rzym do Mediolanu Pociągiem: krajobraz

Przygotuj się na niektóre naprawdę niezwykłe krajobrazy jak jeździć na południe przez Włochy Lombardia, Emilia Romagna, i regiony Toskania. Wiele pociągi Trenitalia Freccia AV zatrzymują się w Bolonii, Padwa lub Genua w drodze do Rzymu. Na szybszych trasach, nie będą musieli przesiadać. Jednakże, jeśli podróżują na wolniejszym i mniej kosztownego pociągiem regionalnym, być może, Trzeba będzie przesiąść się z jednego pociągu na drugi. Jeśli nie jesteś w pośpiechu i chcesz, aby jak najlepiej wykorzystać swój Mediolan-Rzym pociągiem podróż, wtedy polecamy ten wariant. Oto główne punkty!

1. Lombardia

Z Milanem jako jego stolicy, nie jest zaskoczeniem, że goście gromadzą się w milionach Lombardia każdego roku. Ale poza ulubionych mody, wiele innych obowiązkowych miejsc do odwiedzenia w Lombardii regionu Włoch wołają do odwiedzenia.

Istnieje wiele rzeczy do zrobienia w tym regionie; podziwu zatopiony w zamki malownicze jeziora, wizyta w warsztatach skrzypcowych w historycznych miastach, być zdumionym sztuką i architekturą Mantui - Lombardia jest naprawdę mocna dla odwiedzających.

Bilet kolejowy na Mediolan do Mantui

Bilet kolejowy do Turynu do Mantui

Bilet kolejowy na Padwę do Mantui

Bilet kolejowy do Wenecji do Mantui

 

2. Emilia Romagna

Wierzymy Emilia Romagna łatwo dopasowuje bardziej znanych atrakcji Toskanii i Lombardii i oferuje kusząco niedrogich opcji na jedzenie na mieście i nocleg. To jest ten Mediolan-Rzym pociągiem podróż najlepiej strzeżony sekret naszym zdaniem, ale także pociągiem z Rzymu do Mediolanu! Соскочите na tej stacji i wyruszyć na zwiedzanie!

Pociągi Bolonii do Modena

Wenecja pociągom Modena

Genua pociągom Modena

Florencja pociągom Modena

Emilia Romagna on the way from Milan to Rome By Train

 

3. Bolonia

Jest tak wiele rzeczy do zrobienia w Bolonii podczas podróży z Mediolan do Rzymu pociągami Trenitalia. Polecamy jako jedno z najlepszych miejsc, aby rozważyć możliwość skoczyć na. Wspinaj się na średniowieczne wieże, książka Wycieczki żywności zabawa. Jeśli chcesz zatrzymać się nieco dłużej, to sprawia, że ​​jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania inne atrakcje w regionie.

Bilet kolejowy Wenecja-Bolonia

Bilet kolejowy z Florencji do Bolonii

Bilet kolejowy Rzym-Bolonia

Bilet kolejowy Mediolan-Bolonia

Bologna on the way from Milan to Rome By Train

 

4. Padwa

Niecałe 30 minut jazdy po pociąg ekspresowy z Wenecji, Padwa jest zbyt często lekceważona przez większość odwiedzających. Jeszcze, to sprawia, że na doskonałą wycieczkę z Wenecji, oferuje wgląd w bogata historia miasta, które kiedyś było potężne Gminy.

Ojczyzna drugiego najstarszego uniwersytetu Włoszech, założony w 1222, Padwa zachowała żywą atmosferę miasteczka uniwersyteckiego, z życiem i placów podcieniowe ulice, mnóstwo kawiarni i barów, gdzie wszechobecny Spritz jest de rigueur jak wiatry dzień w godzinach wieczornych. Nie przegap!

Milan Pociągi Padwa

Pociągi Werona do Padwa

Bolonia pociągom Padwa

Bergamo pociągom Padwa

Padua Italy

 

5. Genua

Na każdy podróżowania Mediolan do Rzymu pociągami Trenitalia lub odwrotnie w poszukiwaniu głęboko warstwowe, często nielakierowane, i odważnie autentyczne doświadczenia z podróży.

Zalecamy udanie się do Genui (która, podobnie jak Wenecja, była kiedyś potężnym morskiej Republiką) wyjście do Лигурийскому morza. Oferując doświadczenie bardziej surowy i prawdziwy, pobierz czysta poczucie historii, i poznaj bogatą scenę artystyczną miasta zauważalną architektura. Jednym z głównych powodów, dla których tak bardzo nam się to podoba, jest to nie jest wielka sztuka i muzea są mało ludzi! Możesz znaleźć pracy Caravaggia, van Dyck. Rubens, Dürer i Veronese w Palazzo Bianco i Palazzo Rosso i оглядывают inne arcydzieła Starego Świata w wielu atrakcjach, jak pałac Królewski i galeria Narodowa Palazzo Spinola. Istnieją również piękne okazy Genueńskiej szkoły sztuk pięknych, widoczne w 17 wieku, w Palazzo Blanco.

Milan Pociągi Genua

Rzym pociągom Genua

Florencja pociągom Genua

Wenecja pociągom Genua

Genoa Italy

 

Mediolan do Rzym & Rzym do Mediolanu Pociąg Times

Trenitalia high-speed Wysoka prędkość (AB) Pociągi opuścić Milan Central Station raz lub dwa razy na godzinę do dworca Termini - uśrednianie 90 pociągi na dobę. Najwcześniejsze liście pociągów Trenitalia Milan Central Station w 5:00 rano. Ostatni pociąg do Rzymu wywoływane z Mediolanu w 11:18 po południu.

Należy pamiętać, że weekendy i święta zazwyczaj oznaczają rzadszą obsługę i czasami dłuższe czasy podróży.

Bilet kolejowy Mediolan-Rzym

Bilet kolejowy Rzym-Mediolan

Udogodnienia w pociągach Freccia między Mediolanem <> Rzym

Wiele pociągów Trenitalias Frecciargento AV odbywa codzienną podróż między Mediolanem a Rzymem w zaledwie 3 godziny i 3 minuty, podróżując do 155 mila / 250 kilometrów na godzinę.

Bilety na szybkie pociągi we Włoszech mają świetne dodatki. Gniazdka elektryczne przy Twoim siedzeniu do ładowania urządzeń, a także WiFi na pokładzie pociągów Frecciarossa i Frecciargento. Jednakże, sygnał spadnie, gdy będziesz w środku tunele i na stacjach. W pociągu z jedzeniem możesz mieć świetną włoską kawiarnię w każdym pociągu. A także koszyka spożywczego, które przynosi przekąski, kanapki, i napoje do siedzenia. Pod koniec każdego samochodu, znajdziesz toalety i mnóstwo stojaków do sklepu duży bagaż.

Gotowy do spakowania bagażu i zwiedzania Mediolanu do Rzymu pociągami Trenitalia lub na odwrót – Rzym do Mediolan pociągiem 3 godziny? Cokolwiek wybierzesz, Zarezerwuj bilety kolejowe w ciągu kilku minut za pomocą Zapisz pociąg!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Mediolan do Rzymu pociągami Trenitalia” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmilan-rome-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)