Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 11/04/2022)

Podróż pociągiem może być jednym z najlepszych sposobów, aby odkryć nowy kraj - relaks w przewozie, Oglądać sceneria toczą się po. Są też najlepszym sposobem na dotarcie do najbardziej Instagrammable miejsca w Europie!

Jeśli chodzi o podróży, Twój telefon jest z pewnością wszędzie jesteś – od robienia zdjęć i filmów do gry z dużą ilością filtrów i podpisy. Dokumentując swoją podróż, Twoje wakacje, to świetny sposób na trzymanie wspaniałe wspomnienia miast, i kraje, i przejdź do Cele podróży. Nie tylko można zaoszczędzić te wspomnienia i spojrzeć wstecz na nich w przyszłości, ale można również używać Instagram dzielić te chwile ze swoimi znajomymi.

Ale, gdzie są najbardziej Instagrammable miejsca w Europie? W nieśmiertelne słowa Cady Heron z Wredne dziewczyny, jeśli chodzi o liczbę Instagrammable szans, granica nie istnieje.

 

Najbardziej Instagrammable miejsca w Europie: Venice Simplon-Orient-Express: Londyn - Wenecja

Jesteśmy zabijając dwie pieczenie na jednym ogniu tutaj. Jest to nie tylko jeden z Większość sławnych usługi kolejowe na świecie, ale jest też najbardziej instagramowym miejscem w Europie. Chociaż istnieje kilka różnych tras można podjąć, Najbardziej popularny jest Londyn podróż do Wenecji. Gdy masz swój pociąg Wenecja, z pomocą zapisać Train, opcje są nieograniczone!

Pociągi Londyn do Lille

Pociągi Londyn do Paryża

Lyon Pociągi w Londynie

Pociągi Londyn do Bordeaux

 

MOST RIALTO (MOST RIALTO)

Rialto Bridge jest jednym z zaledwie czterech mostów przecinających weneckim Canale Grande, co oznacza, że ​​jest to bardzo trudne do fotografowania bez ludzi na nim. Jedną z opcji - jak we wszystkich tych miejscach - jest wizyta bardzo wcześnie rano.

Milan Pociągi Wenecji

Padwa pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

 

Icecream in Venice Canal Bridge

 

WIELKIE CANAL

Wątpię ktoś wyjeżdża z miasta bez uzyskiwania zdjęcie Canal Grande. To, co sprawia, Wenecja, dobrze, Wenecja! Jeden z najlepszych widoków znajduje się ze szczytu mostu Rialto.

Venice Italy is The most Instagrammable spots in Europe

 

Najbardziej Instagrammable miejsca w Europie: Bernina ekspresowe: Szwajcaria - Włochy

Podróżując między Chur w Szwajcaria i w Tirano Włochy, 122 km podróż prowadzi przez oszałamiające Szwajcarów Alpy. Idealny dla Instagram!

Swiss Alps In the Winter

 

Po przyjeździe w Szwajcarii, tutaj są najbardziej Instagrammable miejsca:

 

MOUNTAIN Toblerone

Czy ta góra wygląda znajomo? Jeśli kiedykolwiek jadłem bar Toblerone, To pewnie dlatego! To jest Góra to znajduje się na opakowaniu i dlatego znajduje się na naszej liście miejsc w Europie, które są najbardziej instagramowe.

Aby uzyskać ten sam strzał poniżej, pociągiem z Zermatt Gornergrat całą drogę na górę, Następnie spacer do punktu widokowego (obok hotelu).

Wskazówka: supermarkety w Zermatt często zabraknie barów Toblerone na taką strzale! Więc jeśli chcesz to strzał i nie chcą wziąć swoje szanse następnie upewnij się kupić go zanim dojdziesz do Zermatt.

Pociągi Zurych do Zermatt

Pociągi Genewa do Zermatt

Pociągi Berno do Zermatt

Lucerna pociągom Zermatt

INTERLAKEN

Jeśli jesteś tu dla przygody (to znaczy. paragliding) wtedy niewątpliwie będzie przyciąganie jakieś epickie ujęcia Instagram. Nie czuj się jak rośnie ciśnienie krwi? Można dostać fajne uderzenie z góry Harder Kulm. Dostaniesz niesamowite widoki na miasto Interlaken i szwajcarskich Alpach.

Basel pociągom Interlaken

Pociągi Berno do Interlaken

Lucerna pociągom Interlaken

Pociągi Zurych do Interlaken

Najbardziej Instagrammable miejsca w Europie: Brocken kolejowy. Pasmo górskie Harz, Niemcy

Na tej konkretnej trasie, musisz wspiąć się na 1,142m wysokiej Brocken, najwyższy szczyt w północnej Niemcy, ciesząc widoki panoramiczne otaczającego krajobrazu. Ale, nie masz do wspinaczki jak tylko odwiedzić Góry Harz. Faktycznie, lepiej, jeśli lubisz zabawki miasta z bajki zamki, Liście światowego dziedzictwa UNESCO, fortece, i klasztory od średniowiecza, lub widząc dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Idealny dla Twojego paszy Instagram!

Pociągi Lipsk do Brocken Wernigerode

Hanower do Wernigerode Pociągi Brocken

Pociągi Monachium do Brocken Wernigerode

 

Wizyta Kolegiata, Zamek, i Stare Miasto w Quedlinburgu

Dzięki połączeniu Gründerzeit i secesyjnych willi, Stare Miasto w Quedlinburg czyni go jednym z najbardziej Instagrammable miejsc w Europie. Jest to liczba i wysoka jakość szachulcowych budynków, które przekonały UNESCO zadeklarować Quedlinburg wyjątkowym przykładem średniowiecznego miasta europejskie.

Lipsk pociągom Quedlinburg

Hanover pociągom Quedlinburg

Pociągi Monachium do Quedlinburg

Quedlinburg is among the list of The most Instagrammable spots in Europe

The West Highland Linia: Szkocja

Podróżując wzdłuż linii West Highland, koleją parową Jacobite jest prawdopodobnie najbardziej znany z roli, jaką odgrywa w filmy Harry Potter - jako Hogwart Express,. Pociąg kursuje na odcinku 84 mil od Fort William oddzielającą Mallaig na linii kolejowej West Highland. To często mianem jednego z największych przejazdów kolejowych na świecie, i słusznie!

Wystarczy popatrzeć na niektóre fotki można być kłapiących siebie!

West Highland Railway Line

 

Najbardziej instagrammable miejsca w Europie: Yellow Train, Francja

Powiedzieć: „Tak’ do tej podróży! Przez ponad sto lat, Ten miernik miernik żółty pociąg został rozwiązania jego sposób poprzez francuskich Pirenejach od Villefranche-de-Conflent do Latour-de-Carol. Co brakuje w odległości - to tylko 63 km i długości około trzech godzin - to więcej niż czyni się w całkowicie Instagrammable poglądów. Jednym z nich są dramatyczne góry Parc Naturel Regional des Pyrenees Catalanes!

zatrzymuje się również na najwyższym stacji kolejowej we Francji, Bolquere-Eyne. Który siedzi na 1592 m npm, i przecina Pont Gisclard, most wiszący kolejowego.

Pociągi Lyon Tuluza

Paryż Pociągi Tuluza

Marsylia pociągów Tuluza

Pociągi Tuluza Bordeaux

 

Ładować ten telefon i zaktualizować swoją aplikację Instagram. Nadszedł czas, aby zarezerwować bilet z pomocą Zapisz ATrain i dostać przyciągania!

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-instagrammable-spots-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)