Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 20/08/2021)

Bujne zielone doliny i wzgórza, rozległe łąki, w najbardziej malowniczych zakątkach Europy, te 10 najbardziej malowniczych pól golfowych w Europie, to jedne z najlepszych klubów golfowych na świecie. Każde pole golfowe jest zaprojektowane do perfekcji, cudowne połączenie udogodnień i naturalnego piękna.

 

1. Golf Niebieski Zielony Pleneuf-Val-Andre W Bretanii

Ze wspaniałymi widokami na angielski kanał, pole golfowe Bluegreen Pleneuf Val Andre jest niesamowite?. Pole golfowe Bluegreen w Bretanii jest jednym z najbardziej malowniczych pól golfowych w Europie.

Bujnie zielone pole z widokiem na wybrzeże Breton, a połączenie zielonego lądu z błękitnym morzem jest cudowne. Dodatkowo, będziesz grał w jednym z 500 najlepsze pola golfowe na świecie.

 

Golf Niebieski Zielony Pleneuf-Val-Andre W Bretanii nad morzem

 

2. Skandynawski Nowy Kurs: Kopenhaga

25 km od Kopenhagi, pole golfowe New Course plasuje się w 50 najlepsze pola golfowe w Europie każdego roku. 36-dołkowe pole New Course to jedno z najbardziej malowniczych pól golfowych w Europie z 25 hektary lasu wokół niego.

Strumienie prowadzące do naturalnych stawów, spokojne malownicze otoczenie, i wielokrotnie nagradzany drewniany kij golfowy, zadziwi Cię od wejścia do pierwszej dziury. Krajobraz jest naprawdę wspaniały i urzekł wielu golfistów z całego świata from.

Z Hamburga do Kopenhagi Pociągiem

Z Zurychu do Hamburga Pociągiem

Hamburg do Berlina pociągiem

Z Rotterdamu do Hamburga pociągiem

 

3. Pola golfowe w Castletown: Isle of Man

Morska bryza, polne kwiaty, i epickie widoki Wyspy Man, gra w golfa na polu golfowym Castletown to niezapomniane przeżycie. Wyspa Man to jedno z najbardziej zapierających dech w piersiach miejsc w Europie, a pole golfowe jest jednym z najbardziej malowniczych pól golfowych w Europie.

Jesteś otoczony morzem od wszystkich 3 boki, jak grasz na polu na pięknym półwyspie Langness. Skalisty odcinek wybrzeża z plażami, wspaniałe zachody słońca, rank Castletown Golf Links 8. miejsce wśród najbardziej spektakularnych pól golfowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii. 17. dołek wychodzi na morze Irlandzkie, i widok z 18 dołka, historyczna St. Wyspa Michaelsa, 12XIX-wieczna kaplica, poglądy, które mogą rozpraszać każdego doświadczonego golfistę.

 

4. Klub golfowy Tralee: Irlandia

Osadzone w naturalnym terenie, z widokiem na Ocean Atlantycki i plażę, pole golfowe Tralee w Irlandii jest jednym z najbardziej wyjątkowych i malowniczych pól golfowych w Europie. Będziesz gonić dziury po zielonych wzgórzach z widokiem na ciemnoniebieskie przed sobą.

To malownicze 18-dołkowe pole golfowe znajduje się w hrabstwie Kerry, ojczyzna Półwyspu Dingle, i wspaniały Killarney Park Narodowy. Pole golfowe położone jest na obrzeżach wspaniałe wybrzeże, z zielonymi wrzosowiskami i kultową południowo-zachodnią Irlandią.

 

Wspaniałe zielone pola w klubie golfowym Tralee w Irlandii

 

5. Klub golfowy Crans-Sur-Sierre: Szwajcaria

Jeden z najstarszych, jeszcze nowoczesny i wyposażony, pola golfowe w Europie, pole golfowe Crans-sur-Sierre w Szwajcarii to jeden z najbardziej malowniczych klubów golfowych w Europie. Naturalne stawy, góry, a zielona, ​​bujna szwajcarska dolina to cudowne i orzeźwiające widoki.

To malownicze pole golfowe jest w Alpach Szwajcarskich, więc sceneria zapiera dech w piersiach?. Z widokiem na Mont Blanc i Matterhorn, najwyższe i najbardziej malownicze góry w Europie, na pewno będziesz zachwycony tym polem golfowym. Pole golfowe Crans-sur-Sierre jest piękna podróż pociągiem z dala od Genewy, i Bern.

Zurych do Wengen pociągiem

Genewa do Wengen pociągiem

Berno do Wengen pociągiem

Bazylea do Wengen pociągiem

 

6. Najbardziej malownicze pole golfowe w Irlandii: Linki do golfa Old Head

Siedząc na szczycie Old Head Kinsale, otoczony oceanem, pole golfowe Kinsale oferuje malownicze widoki, najbardziej malownicze widoki w całej Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Z zielonymi pastwiskami, nierówne ziemie, i widoki na morze, kultowy irlandzki krajobraz nie przestaje zadziwiać. Więc, będziesz zaskoczony niesamowitymi podwórkami na polu golfowym Old Head Kinsale. Będziesz grał w golfa na 350 milion starych skał z piaskowca, przesuwając się z biegiem czasu na północ. To niezwykłe pole golfowe znajduje się w hrabstwie Cork, z żeglarstwem, Wędkarstwo, nurkowanie z akwalungiem, i wiele więcej zajęcia na świeżym powietrzu dla entuzjastów wody w tym bezpiecznym porcie.

 

Latarnia morska & Linki do golfa Old Head

 

7. Najbardziej malownicze pole golfowe: Passier Golf Club Meran Południowy Tyrol

Panoramiczne widoki na najbardziej malownicze góry w Europie, Klub golfowy Passier w Meran oferuje niezapomniane wrażenia dla zaawansowanych golfistów. co więcej, z krajobrazami Południowego Tyrolu, stawy, bunkry, i zielone wzgórza, klub golfowy Passier ma niesamowitą lokalizację i design.

Ponadto, pole golfowe 18 dziury są rozłożone na tarasowym terenie, i zielone pastwiska, przyciągnąć golfistów z całego świata na weekend golfowy, lub długi wypad do tyrolskiej przyrody.

Z Trydentu do Bolzano Pociągiem

Mediolan do Bolzano Pociągiem

Bolzano do Bolzano Pociągiem

Wenecja do Bolzano pociągiem

 

8. Pole golfowe Eichenheim: Austria

Wśród gęstych lasów alpejskich, drewniane domki dookoła, i łąki, pole golfowe Eichenheim jest jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Europie. Świeże alpejskie powietrze, zapachy natury, i naturalny blask zainspirowały najlepszych golfistów na świecie. Pole golfowe w Eichenheim ma 18 dziury, rozłożone na ponad 6000 metrów.

To malownicze pole golfowe jest jednym z najlepszych klubów golfowych w Austrii, z najwyższej klasy udogodnieniami: sauna, baseny kryte i odkryte na relaks po fantastycznym turnieju golfowym. Nie ma nic lepszego niż alpejski krajobraz wraz z doskonałymi warunkami do uprawiania swojej pasji.

Salzburg do Wiednia pociągiem

Pociągiem z Monachium do Wiednia

Graz do Wiednia pociągiem

Praga do Wiednia pociągiem

 

Wózek golfowy w Eichenheim Austria

 

9. Gardagolf Country Clublf: Włochy

Od Manerba-Fort pałacu Soianoto wzgórza Polpenazze i zamek, Gardagolf Club oferuje malownicze widoki na drzewa oliwne i jezioro Garda. Pole Gardagolf ma 27 dziury, rozejść się 110 ha, w przepięknym regionie Lombardii.

To malownicze pole golfowe otoczone jest wzgórzami Valtenesi, dostarczanie ekscytujących i czarujących widoków najbardziej zaawansowanym i poważnym golfistom. Czerwone pole to najpiękniejsze pole w Gardagolf, z kwiatami i wysokimi drzewami dookoła.

Trydent do jeziora Garda Peschiera pociągiem

Bolzano Bozen do jeziora Garda Peschiera pociągiem

Z Bolonii do jeziora Garda Peschiera pociągiem

Z Wenecji do jeziora Garda Peschiera pociągiem

Światło słoneczne & Widok na chmury w Gardagolf Country Club, Włochy

 

10. Pole golfowe Andermatt: Szwajcaria

Kolejny szwajcarski klejnot, pole golfowe Andermatt zamyka nasze 10 lista najbardziej malowniczych pól golfowych w Europie. Pole golfowe Andermatt znajduje się w pięknej szwajcarskiej dolinie. Szczyty górskie całują niebo, zielone, bujne wzgórza, i pocztówkowy krajobraz.

Lokalizacja jest tak zapierająca dech w piersiach?, że nawet najbardziej skupionych graczy może odwrócić piękna dolina Ursern. Pole golfowe Andermatt zostało pięknie zaprojektowane, aby być częścią natury i jest przyjazne dla środowiska. Zobaczysz strumienie wodne i łąki kwiatowe wspaniale wkomponowane w pola golfowe. Tam są 18 otwory do wyboru. Dodatkowo, silny górski wiatr stawia przed zapalonym golfistą wyzwaniem, podkręcić swoją grę.

Bazylea do Interlaken z pociągiem

Pociągiem z Berna do Interlaken

Lucerna do Interlaken z pociągiem

Zurych do Interlaken pociągiem

 

Sceniczny Andermatt w Szwajcarii

 

Jesteśmy w Zapisz Pociąg z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować jedyną w swoim rodzaju wycieczkę do nich 10 najbardziej malowniczych pól golfowych w Europie pociągiem by.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „1o najbardziej malowniczych pól golfowych w Europie” na swojej stronie?? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-scenic-golf-pola-europe/?lang=pl< - (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)