Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 25/01/2021)

Niemcy jest naturalnie piękny kraj. Ale kiedy zacząć myśleć o zamkach, pokochasz go jeszcze bardziej. A wszystko dlatego, że Niemcy są, według wielu, kapitał zamek świecie.

Istnieje całe mnóstwo spektakularnych zamków w Niemczech trzeba odwiedzić. W tym artykule, będziemy koncentrować się tylko na najpiękniejszych wśród nich. Będziemy także daje informacje o tym, jak to tylko możliwe do nich dotrzeć pociągiem, do zachwyt wszystkich miłośników pociągów!

 

Zamek Neuschwanstein - najbardziej spektakularny Zamek w Niemczech

Wielu wie, że jako jeden z najpiękniejszych zamków w całym świecie, Nie tylko Niemcy. Jeśli nie, że, to z pewnością znany jest inspiracją dla Disney Zamek. Gdy spojrzeć na to bajka zamek, zdajesz sobie sprawę, dlaczego. Można oczywiście zrozumieć, dlaczego jest to jeden z najbardziej spektakularnych zamków w Niemczech!

Schloss Neuschwanstein jest niewątpliwie majestatyczny, ale jak się tam dostać? Dobrą rzeczą w Niemczech jest, że większość miejsc łączyć się za pośrednictwem pociągu. Najbliższa stacja kolejowa do zamku jest w Essen. Jednakże, można dotrzeć do tej stacji z Monachium lub jakichkolwiek innych dużych miast niemieckich.

Ulm Pociągi Essen

Pociągi Essen do Monachium

Pociągi Stuttgart Essen

Norymberga pociągom Essen

 

 

Hohenzollern - Zamek najbardziej magicznych w Niemczech

Zamek Hohenzollernów jest nie tylko jednym z najbardziej spektakularnych zamków w Niemczech - to najbardziej magiczny jeden. Można go znaleźć w prowincji Badenii-Wirtembergii, niedaleko Stuttgartu. prowincja Badenia-Wirtembergia jest najbardziej niedoceniany jeden w Niemczech, ale raz zobaczyć ten zamek, jesteś zobowiązany do zmiany swojej opinii!

Jednakże, dotarcie do zamku może być problematyczne, aczkolwiek całkowicie warto. Najlepszym sposobem jest wziąć pociąg z Stuttgart do Hechingen. Następnie trzeba wziąć długa wędrówka i wspiąć się na strome wzgórze, aby dotrzeć do zamku. tylko żartuję! Można wziąć autobus lub taksówkę z Hechingen jak zamek jest dość blisko do miasta.

 

castles in Germany

 

 

Hohenzollern-Sigmaringen - najwspanialszy zamek w Niemczech

Naszym skromnym zdaniem, no lista najbardziej spektakularnych zamków w Niemczech może być kompletna bez wspomnienia Hohenzollern-Sigmaringen. Jest to najbardziej rozległe i najwspanialszy zamek kiedykolwiek będziesz leżał na oczy! A jeśli to nie wystarczy, jest to również całkowicie piersiach.

Hohenzollern-Sigmaringen jest zatem w Badenii-Wirtembergii; tak to jest całkowicie zaskakujące, dlaczego ludzie nie są chwaląc prowincję jako najpiękniejszy w Niemczech!

Jeśli chodzi o podróżowanie - ponieważ można znaleźć zamek w mieście, to jest łatwo dojechać pociągiem. Najlepszym sposobem jest dojechać pociągiem z Ulm albo Stuttgart, a następnie pieszo do zamku.

Frankfurt pociągom Ulm

Pociągi Stuttgart do Ulm

Pociągi Lipsk do Ulm

Pociągi Norymberga do Ulm

 

Burg Eltz

Burg Eltz castle

 

Zamek stoi samotnie na małym wzgórzu, i wygląda naprawdę spektakularny. Jednakże, to nie jest tak samotny raz wziąć pod uwagę, że to wciąż zamieszkany! tak, Eltz rodzina orzekł na zamek 33 pokolenia!

Jeśli chodzi o dotarcie tam, trzeba będzie chodzić lub uzyskać autobus lub taksówką z Hatzenport. Jednakże, to jest całkiem możliwe, aby dostać się do małej miejscowości z pociągiem Koblencja - najbliższe duże miasto.

Frankfurt do Hatzenport Pociągi

Bonn pociągom Hatzenport

Kolonia pociągom Hatzenport

Dusseldorf pociągom Hatzenport

 

Więc nie trzeba go, kompletna lista najbardziej spektakularnych zamków w Niemczech. Mamy nadzieję, że będziesz odwiedzić przynajmniej jedną z nich na swojej następnej podróży! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o podróży pociągiem do tych zamków, nie krępuj się Skontaktuj się z nami kiedykolwiek.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-spectacular-castles-germany%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)