Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 18/02/2021)

rozpoczęła się nowa linia kolejowa, obejmujące Azerbejdżan, indyk, i Gruzja. Linia obejmuje ponad 820 Kilometrów i może pomieścić frachtów oprócz pociągi pasażerskie. Po pierwsze, linia będzie pierwszym połączyć Europie i Chinach podczas pominięciem Rosji. Pociąg będzie działać od stolicy Azerbejdżanu Baku i gruzińskiej stolicy Tbilisi do miasta Kars w Turley. Ponadto, Będzie to zmniejszyć czas podróży między europejską infrastrukturą kolejową a Chińska kolej. Prezydenci Azerbejdżanu, indyk, i Gruzja, a także przedstawiciele Unii Europejskiej, uczestniczył w otwarciu nowej linii kolejowej.

 

Szczegóły pociągu

Po pierwsze, linia kolejowa została pierwotnie planowane do uruchomienia w 2010 a potem w 2012. Jednakże, z powodu linia nie przechodząc przez Armenię, zarówno w USA jak i UE nie przyczyniają się finansowo i to spowodowało opóźnienie. Dodatkowo, linia przebiega przez kraje, które wcześniej miały swoje granice zamknięte dla siebie (Sięga związek Radziecki).

Po drugie, linia, która jest nazwana „Most Eurasian’, będzie łączyć gospodarek krajów to przechodzi przez. chiński towary są transportowane z Chin do Europy na tej linii w jak najmniejszym 12 dni. Ponadto, ten pociąg przewiezie 5 mln ton ładunków rocznie z tym numerem oczekiwanej, aby przejść do 17 miliona z czasem. do tego, uczyni to port narzędzie w Azerbejdżanie największy w Morze Kaspijskie region.

 

bird's eye view of the new port in Alat which will benefit from the new train link

Azerbejdżan nie wykazała całkowity koszt linii jednak wiadomo, że pożyczył Gruzję $775 na sfinansowanie gruzińskiego część linii.

 

Kazachstan

Kazachstan jest teraz działa jak nowy „Silk Road’ z jego zwiększoną działalnością przewozową między Europą a Chiny. Historycznie Kazachstan służył jako łączącego państwa dla Europy, Azja, i Indie. Powodem odrodzenia się przewozów towarowych w Kazachstanie jest to, że skraca dystans Europy do Azji 10,000 km. Ponadto, Kazachstan spędził ponad $3 mld na swoich liniach kolejowych. To zawiera $250 spędzony na milion Khorgos Brama. Dzięki tej bramie chińskie pociągi mogą przesyłać swoje towary do europejskich pociągów bez konieczności zmiany linii.

 

Chiny obecnie posiada 49% z Khorgos bramy, który jest częścią nowej linii kolejowej

 

Cytaty dotyczące nowej linii kolejowej

Po pierwsze, Prezydent Azerbejdżanu skomentował pociągu

Baku-Tbilisi-Kars Kolej jest najkrótsza i najbardziej niezawodne połączenie między Azją i Europą

do tego, Unia Europejska skomentowała

Otwarcie linii kolejowej Baku-Tbilisi-Kars jest ważnym krokiem w połączeniach transportowych łączących Unię Europejską, indyk, Gruzja, Azerbejdżan, i Azja Środkowa ... wzdłuż starożytnego Jedwabnego Szlaku,

 

Kupić bilety na pociąg

Skoro już tu jesteś, dlaczego nie brać 3 minut, aby znaleźć najlepsze bilet na pociąg do następnej podróży? Gdziekolwiek jesteś planuje podróżować w Europie możemy pomóc znaleźć bilety. Czy szukasz zobaczyć Alp Szwajcaria oraz Włochy czy może odwiedzić kraje jak Belgia oraz Węgry jesteśmy z Tobą. Zarezerwuj bilety na pociąg Teraz. Płacić za bilety z wykorzystaniem wszystkich najbardziej znanych metod płatności

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnew-train-links-asia-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)