Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 13/08/2021)

Większość podróżnych piwa kochający mają Monachium wysoko na liście rzeczy do zrobienia. Jest to zważywszy, że Oktoberfest będzie tam zbyt, ale Nockherberg Starkbierfest – Monachium Strong Beer Festival to coś więcej. Nie, nie tłumy. będziesz doświadczenie w połowie tak wiele. Ale piwo jest podwójna siła! Brzmi jak idealny sposób na rozpoczęcie Marca oraz Wiosna, do nas!

 

EXPLORING Monachium:

munich skyline

 

Monachium, stolicy Bawarii, jest domem stuletnich budynków i liczne muzea. Miasto słynie z corocznego Oktoberfest Celebration i jego piwiarni, w tym sławną Hofbrauhaus, założony w 1589. W Altstadt (Stare Miasto), centralny Marienplatz plac zawiera punkty orientacyjne takich jak neogotycki Neues Rathaus (Ratusz), z popularnej dzwonki pokazują, że kuranty i reenacts historie z 16 wieku.

Czy to twój pierwszy raz w Monachium? Będziesz szczęśliwy, wiem, że jest to bardzo przyjazne miasto gość, w prawie każdym aspekcie. Posiada bardzo funkcjonalny infrastruktura, oferuje szeroki wachlarz zarówno kryte i odkryte atrakcje, klimat jest łagodniejszy niż północnych częściach Niemcy i to jest super łatwo obejść i dostać się do Nockherberg Starkbierfest – Silny święto piwa w Monachium.

Berlin do Monachium Pociągi

Frankfurt do Monachium Pociągi

Pociągi Wiedeń do Monachium

Pociągi Stuttgart do Monachium

 

CO bariera językowa?

Nie mówią po niemiecku lub Bavarian? Nie ma problemu! Większość z młodszego pokolenia mówi po angielsku, ale jest w stanie wykorzystać trochę niemieckim (lub nawet Bawarii, jeśli się odważysz) jest wysoko ceniony przez miejscowi. Kraj ma reputację nieprzyjazny, ale jest to dalekie od prawdy. Monachium mieszkańcy są przyjaźni i pomocni, gdy zaczniesz się je znać. Jednym z możliwych elementów “szok kulturowy” Może być, że nawet w najbardziej ruchliwych obszarach śródmiejskich, to może jeszcze dostać bardzo cicho w nocy w dni powszednie zimowym lub niedzielę; Monachium oferuje wiele zalet życia miasta (świetne restauracje, piękne budynki, mnóstwo rzeczy do zrobienia) minus dużo zgiełku, gwar, i stres. To miasto dysponuje najlepszym z wielu światów: miejskich środowisko, piękne otoczenie naturalne, Hodowle różnorodne i międzynarodowe mieszane z wielu tradycyjnych Bawarskie sposoby życia. I jest rzeczą oczywistą, że piwo jest znane na całym świecie z jakiegoś powodu!

Hamburg Monachium Pociągi

Pociągi Lipsk do Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Ghent do Monachium Pociągi

 

https://www.youtube.com/watch?v = GwBfUzPCiaw

 

LOKALNY SECRET

people drinking during Munich Strong Beer Festival

 

Przez około trzy tygodnie w wczesną wiosną, browary całej Monachium skonfigurować swoje piwiarnie.

Silny festiwal piwny należący do Monachium jak ogródków piwnych i Oktoberfest. Faktycznie, ten festiwal piwa może być imprezą miejską najlepiej strzeżony sekret. To właściwie nawet starsze niż Oktoberfest, rozpoczął się w połowie XVII wieku, Paulaner przez mnichów w Monachium oraz Paulaner Nockherberg jest oryginalnym miejscem silnej festiwalu piwa w Monachium!

Przebiegły mnisi wymyślił napój piwny, aby utrzymać je poprzez Postu szybko, i nazwał ich pick-me-up „piwo Błogosławieni ojca” lub”święty olej św. Franciszka. Wreszcie, osiedlili się na „Salvator” - łaciński dla zbawiciela.

Salzburg do Monachium Pociągi

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Kolonia do Monachium

Pociągi Brema do Monachium

 

A gdzie dokładnie doszło do Monachium Strong Beer Festival pochodzą z?

starkbier

Najpowszechniej opowiedziana historia pochodzenie starkbier Jest to prosta opowieść o głodnych mnichów. Zmuszony do szybko w czasie Wielkiego Postu, Mnisi zaczęli warzyć starkbier jako luka sposób, aby dostać się do syta kalorii. Jeszcze raz, dzięki wyższej zawartości substancji rozpuszczonej (znany jako brzeczka), starkbier został uznany za płynnej żywności.

Ale poza tym, Starkbier robi, oczywiście, mają wyższą zawartość alkoholu (począwszy od 7.5%-9%). Pod względem smaku, to słodowe i zaskakująco (Być może powinienem powiedzieć deceivingly) wygładzić i jej efekty na pewno 1000% pełzanie na ciebie. Lubić, „Proszę pani, przestać tańczyć na stole - przerażasz dzieci”pełzanie na ciebie. Zostałeś ostrzeżony.

Podsumowując rzeczy: starkbier to piwo mocne, jest silniejszy w Zawartość alkoholu ale także w rozpuszczonych ciałach stałych, będzie wypełnić cię i bałagan w górę. Zostałeś ostrzeżony!

 

Szybkie porady Monachium Strong Beer Festival

nosić gotówki!

Podczas największych sieci supermarketów i sklepów wyloty są skłonni akceptować karty kredytowej, większość restauracji i sklepów w Monachium akceptuje tylko gotówkę lub karty EC (które są jak karty debetowe). Upewnij się, że masz wystarczająco dużo euro z wami codziennego użytku.

 

silne stukanie piwo

Munich Strong Beer Festival beer glasses

Starkbieranstich dotyczy stukanie mocne piwo (to znaczy. dotykając beczkę) - to niby nic wielkiego w Monachium i wyznacza początek Starkbierfest. Na Paulaner am Nockherberg, oni obchodzić stukanie ich piwa mocnego Salvator z muzycznym politycznej pieczeni.

Ludzie dosłownie wypełnić swoją halę piwa z lokalnych polityków i żartować z nimi poprzez piosenki i dramatyzmu. Jeśli masz ochotę na sprawdzenie, co wydarzenie jest jak, tutaj jest klip z YouTube z ostatniego roku.

Pociągi Norymberga do Monachium

Pociągi Zurych do Monachium

Mainz do Monachium Pociągi

Augsburg do Monachium Pociągi

 

Chcesz zarezerwować bilet na pociąg do Monachium? Następnie głową ponad ZapiszApociąg gdzie dostaniesz bilet w ciągu kilku minut z nr mizerny, dodatkowy, i ukrytych opłat!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnockherberg-starkbierfest-munich-beer-festival%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)