Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 11/06/2021)

Planując podróż do Europy, masz do czynienia z tak wieloma opcjami! niekończące miejsca i doświadczenia, że można podróżować przez wiele lat i nadal czuć się jakbyś coś przeoczyć istotną. Może to prowadzić do tworzenia plików błędy w podróży nadmiernego zaangażowania, i brakuje na mniejszych szczegółów, które sprawiają, podróży i podróży pociągiem tak magiczne. Jesteśmy tu, by powiedzieć, co nie należy robić i jak zaplanować podróż do Europy, od początku do końca!

 

Wskazówka 1: Sprowadzić

Zanim będzie można doświadczyć autentyczne hiszpańskie tapas, placów w Rzymie, lub tarasy na dachu w Pradze, ważnym kawałkiem administratora jest wymagane! Mówiąc najprościej, tym bardziej jesteś przygotowany, gdy planujesz podróż do Europy, tym większe szanse zabawy i bezstresowej podróży, że żyje do Państwa oczekiwań.

Oto wskazówka dotycząca Save A Train: wybrać piątce, must-DOS dla tej europejskiej przygody! Może to alkohol w mieście Hofbrauhaus w Monachium, lub biorąc wycieczkę w kanał Amsterdam, lub badając David-z wielu kątów – we Florencji. Cokolwiek to jest, oznaczyć te dół i zaplanować podróż dookoła. Preferowana przez pociągi.

Milan Pociągi Florence

Pociągi Londyn do Paryża

Bilety kolejowe z Pragi do Berlina

Bilety kolejowe z Frankfurtu do Monachium

 

prague rooftop, pick your own rooftop when you plan a trip to europe

 

Wskazówka 2: Nie uniknąć frazesów.

Teraz, kiedy ustalono, że trzeba zaplanować podróż do Europy, obok jest wybór swoich najlepszych miejsc docelowych. W duchu YOLO, Może chcesz iść na uboczu i szukać ukryte skarby w obrębie miast. Ale hipster w tobie, że chce iść przeciwko docelowych nurtu, może chcieć usiąść. W autobusie turystycznym. Jest powód, dlaczego miejsc jak Koloseum, Wieża Eiffla, oraz Most Karola być zawsze niezwykle popularny z turystami: oni są świetni! Nie myśl, że musisz się dostać na uboczu tylko ze względu na to. Jeśli duża wdzięki kobiece apeluję do was, następnie przejść i je zobaczyć.

A tym samym, nie traktować jako przewodnika ewangelii. To może powiedzieć Luwr to absolutny must-zrobić na zasadzie wycieczka do Paryża, ale może u ciebie był najlepszy dzień dla wyszukiwania Blek Le Rat kawałki na ścianach korytarza. Elastyczność, kiedy podróżujesz, to klucz, zawsze!

Londyn Pociągi Frankfurcie

Bruksela pociągów w Londynie

Bilety kolejowe z Londynu do Kolonii

Bilety kolejowe z Londynu do Brukseli

 

Wskazówka 3: Datę podróży mają kluczowe znaczenie, jeśli planujesz podróż do Europy

Podróży off sezony. Popularne miesiące to lipiec, sierpień, i wrzesień. Są szalenie zajęty, nie wspominając drogie! Jeśli planujesz podróż do Europy w lecie, będziesz dzielić każdą doświadczenie z wielu milionach swoich najbliższych przyjaciół. Noclegi zostaną zarezerwowane, lub drogi i pociągi będą znacznie bardziej pełne, widząc, że są one najlepszym sposobem podróżowania!

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

check the calendar when you plan a trip to Europe

 

Wskazówka 4: Zbierz dokumenty podróżne w ramach planu podróży do Europy

Jeśli nie masz paszportu, wtedy najlepiej dostać pękanie! To zajmie co najmniej cztery do sześciu tygodni od chwili złożenia wniosku, aby otrzymać jedną. (W zależności od kraju w którym mieszkasz oczywiście) Przyspieszonego usługi mogą przyspieszyć proces, ale to będzie kosztować. To najlepiej dbać o tym z odpowiednim wyprzedzeniem przed wyjazdem. Już mieć paszport? Sprawdzić jej datę ważności! Niektóre kraje mogą odmówić ci zgłoszenia, jeśli wygasa w ciągu 6 miesięcy po przyjeździe. EEK!

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

Wskazówka 5: Wynajem samochodu.

chcąc wypożyczyć auto Planując podróż do Europy? Pamiętaj, aby mieć ważne prawo jazdy. Niektóre firmy wynajmu samochodów wymagają także turystów mieć międzynarodowe prawo jazdy w uzupełnieniu do ich prawa jazdy z ich kraju pochodzenia.

Bilety kolejowe Strasburg - Paryż

Paryż Pociągi Marsylii

Rzym do Mediolanu Trains

Pociągi Genewa do Zurych

 

Wskazówka 6: Nie nadmiernej spakować trasę ze zbyt wielu miejsc.

Jak wspomniano wcześniej, łatwo jest przesadzić i próbować wcisnąć za dużo. Jest to całkowicie zrozumiałe,. Twój cenny urlop musi być wykorzystany również, więc jest to łatwe, aby spróbować nadmiernie spakować trasy podczas planowania podróży do Europy. Jednakże, może to być kosztowne (nie wspominając już męczące), jak nadmierne pakowanie wycieczki z zbyt wielu miejsc w zbyt kilka dni prowadzi do większej ilości czasu na drodze, a więcej gazu lub bilety pociągowe. W ekstremalnych przypadkach, może to sabotaż podróży, przekształcając go w rozmycie hotelowych check-in i check-out (ze stałym pakowania i rozpakowywania), podczas oglądania nigdy odwiedzanych wyścig krajobrazu obok okna pociągu. Jeśli to możliwe, zwolnij. będziesz zaoszczędzić na transporcie i zyskać więcej czasu, aby zbadać swoje cele.

Bilety kolejowe z Brukseli do Rotterdamu

Bilety kolejowe Antwerpia - Rotterdam

Bilety kolejowe Berlin - Rotterdam

Bilety kolejowe Paryż - Rotterdam

 

 

Wskazówka 7: Kantor wymiany walut

Podróżujący tracić pieniądze kupując euro od swojego banku (lub jeszcze gorzej, od Licznik wymiany walut) przed przybyciem w Europie. Wynika to w ogromnych opłat! więc nie zaniedbuj tego tematu, kiedy planujesz podróż do Europy.

Nasza rada jest, aby udać się od razu do bankomatu po przyjeździe do Europy i wypłaty gotówki przy użyciu karty bankomatowej. To proste, i kurs, który można dostać za transakcję jest prawie na pewno lepiej niż każdym razie mamy nawet dostał od banków domowych. Zadzwonić do banku przed wyjazdem poprosić o międzynarodowych opłat transakcyjnych ATM, a także informując ich, że będzie przy użyciu karty za granicą. Jeśli nie powiedzieć im,, może to zaalarmować ich, by pomyśleli, że to oszustwo, i zablokuje kartę. Również, zapytać, czy Twój bank ma międzynarodowe lokalizacje lub partnerstwa z lokalny Banki w Europie.

Bilety kolejowe z Frankfurtu do Kolonii

Bilety kolejowe z Brukseli do Kolonii

Bilety kolejowe z Wiednia do Kolonii

Bilety kolejowe Stuttgart - Kolonia

 

Wskazówka 8: Co tracisz na huśtawki, wygrasz na rondach

Nie poświęcaj swoją lokalizację dla małych oszczędności hotelowych. My Polecam dając pierwszeństwo swojej Airbnb lub hotel z najbardziej centralnym miejscu podczas planowania podróży do Europy. budżet podróżnych, w szczególności, mają tendencję do wyboru hotelu w odległych lokalizacji, która znajduje € 5 tańszy niż jeden to bardziej centralne. będziesz Oszczędzaj czas i pieniądze na transport (zwłaszcza jeśli skończyć biorąc taksówki).

Pociągi Monachium do Bazylea

Bilety na pociąg z Zurychu do Bazylei

Bilety kolejowe Berno - Bazylea

Bilety kolejowe Genewa - Bazylea

 

airbnb vs hotel and how to plan a trip to europe

 

Wskazówka 9: Nie zapomnij zadzwonić do swojego operatora telefonicznego, zanim planujesz podróż do Europy

Zadzwoń do swojego operatora po kompletne, aby zaplanować podróż do Europy i dostać plan If planujesz używać telefonu, a następnie upewnij się skonfigurować telefon, aby uniknąć przypadkowych opłaty za transmisję danych (krótko mówiąc: wyłączyć dane komórkowe i ograniczyć liczbę aplikacji, które mogą korzystać z komórkowej transmisji danych). I, jako plan, trzymać się uwolnić sieci Wi-Fi do pobierania i wysyłania e-maili, sprawdzanie sieci, i używając aplikacje. Europa ma wiele hotspotów WiFi, więc nie będzie z dotyku na długo. Alternatywnie, kupić kartę SIM do telefonu, gdy można dostać się do Europy.

Bilety z Rimini do Mediolanu

Bilety kolejowe Rzym - Florencja

Bilety kolejowe Turyn - Mediolan

Bilety kolejowe z Wenecji do Mediolanu

 

Wskazówka 10: Jest to aplikacja do

Eightydays-to wspaniała aplikacja do podróży, która pomoże ci zaplanować podróż do Europy, a podróżni-łatwo poznać dostępne opcje, gdy podróżowanie po Europie.

Użytkownicy uruchomić przez wybranie miasta, aby rozpocząć i zakończyć w (Na razie, jest to konieczne, aby rozpocząć i zakończyć podróż w tym samym miejscu). Następnie wybierz datę wyjazdu, jak długo wycieczka będzie i ile Cele podróży zawrzeć. Użytkownicy mogą również wybrać, czy chcą patrzeć miast w Europie, Unia Europejska, czy tylko strefa Schengen. Aplikacja będzie następnie utworzyć trasę, zakończyć z Airbnb stóp w każdym mieście, dla tych na budżet.

Jest to możliwe, aby kontynuować opcje tasowania aż aplikacja natyka itinerarium, że wygląda dobrze. I nie martw się o podróży do niewygodnego: Na stronie internetowej czytamy: to specjalnie chwasty z dalekich portów lotniczych i wczesne poranne loty, które mogą spuścić podróżnych w drogę.

Chociaż nie jest to (jeszcze) doskonały system rezerwując całej karty Europejska podróż, Eightydays może pomóc podróżującym dać lepsze wyobrażenie o przedziałach cenowych dla różnych przejazdów podczas potencjalnie wprowadzając je do miejsc, że nie mogą mieć wcześniej uważane.

Podróżni mogą korzystać strona Eightydays lub niedawno uruchomiony iOS aby zaplanować swoje europejskie podróże.

Czasy pociągów od Lyon do Londyn

Czasy pociągów Amsterdam - Antwerpia

Czas na pociąg z Brukseli do Frankfurtu

Bilety z Brukseli do Moguncji

 

Oczywiście, najlepszym sposobem podróży jest zawsze pociągiem! Uratować pociąg jest najlepszym sposobem, aby kupić bilety. Jeśli masz zamiar zarezerwować bilety kolejowe kliknij na link https://www.saveatrain.com aby otrzymać atrakcyjne zniżki.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z połączyć na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplan-trip-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)