Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 01/01/2021)

Jeśli jest to wolniejsze tempo życia szukasz, to jesteś we właściwym miejscu. Obrazek; Pola lawendy, słoneczniki, i drzewa oliwne… Niedzielny obiad w cieniu platanów na wiejskim placu, cafe creme w kawiarni chodniku w połączeniu z spacer po lesie z dębów i kasztanowców jako pokarmowego. To Provence – co zobaczyć i jak się tam dostać.

Jest to region o ogromnych kontrastów i połączeń. Provence ukrywa swoją złożoność pod zasłoną prostych rozkoszy. Jest domem dla czerwonych barwach górach Esterel, smak tapenade, zapach rozmarynu, kadencja prowansalskiego akcentu, oraz mistral, Wiatr, który wieje w dół od Alp. Takie jak, działania są rozległe, także! Pozwól nam pomóc!

 

Pola lawendy

 

Prowansja - co zobaczyć: Sztuka

Od 1 marca, 2019 do 5 stycznia, 2020, Carrieres de Lumieres, dawny kamieniołom okazało wciągające muzeum sztuki w Baux-de-Provence, organizuje wystawę poświęconą dzieł Vincenta Van Gogha.

związek van Gogha z Prowansji był blisko jeden. Malarz spędził ostatnie kilka lat swojego życia w tym regionie Francji, moczenie w wspaniałej scenerii światła i. Poruszał się z Paryża do Arles w 1888, jak uważał, że “cała przyszłość nowej sztuki można znaleźć w Midi” i został przyjęty do azylu w Saint-Remy-de-Provence kiedy jego zdrowie odrzucona. Oba te miejsca zainspirowały niektóre z jego najbardziej znanych obrazów i skonsolidowane swój niepowtarzalny styl. Ze względu na popularność wystawy, radzimy zarezerwować z wyprzedzeniem na Carrieres de Lumieres stronie.

Dijon Pociągi Provence

Paryż Pociągi Provence

Cena pociągu z Lyon do Prowansji

Marsylia pociągów Provence

 

Prowansja - co zobaczyć: Ikona współczesnego Marsylia

Ikona współczesnej Marsylii, Prowansja, Francja

 

Ten niezwykły muzeum bada historia, kultura, Cywilizacja i regionu Morza Śródziemnego poprzez antropologicznych eksponatów, obrotowy sztuka wystawy, i film. W kolekcji znajduje się śmiały, współczesny budynek zaprojektowany przez urodzonego w Algierii, W marsylii architekt z wykształcenia Rudy Риччиотти, Roland Carta. Jest ona związana przez zawroty głowy wywołujących kładki do 13 wieku Fort St. John, z którego istnieje zdumiewającymi odsłon od Starego Portu i otaczającego morza.

Pociągi Lyon Tuluza

Paryż Pociągi Tuluza

Miło Pociągi Tuluza

Pociągi Tuluza Bordeaux

 

Prowansja - co zobaczyć: Castellane

Castellane, Prowansja

 

To jest uroczy miasto na skraju wąwozu Verdon. Castellane, Prowansja to piękne miasteczko nad brzegiem rzeki Verdon jest miejscem postoju na drodze Napoleona (Route Napoleon) otoczony przez piękne, dzikie góry. Zdominowany przez słynne skały, na której Notre-Dame du Roc stoi kaplica, Stare Miasto prowansalskim jest labirynt z malowniczymi wąskimi, wzbogacane ślady takie jak Tour Pentagonale (pięciobokiem wieża) i Brama Clock (brama zegar), i piękne Place Marcel Sauvaire plac - serce działania w Castellane.

34 rue Nationale

34 Rue Nationale jest dom, gdzie Napoleon zatrzymał się na obiad 3 Marca 1815 po powrocie z wyspy Elba. Otwarte dla publiczności, jest dzisiaj Bliski Verdon Muzeum Sztuki Popularnej i tradycje.

Notre-Dame du Roc kaplica

Odprowadzenie kibice nie należy pominąć następujące ścieżki, która prowadzi do Notre-Dame-du-rock kościół z tyłu kościół około 30 minuty. Widok z góry na okolicę Wieś ogłusza!

Pociągi Marsylii do Montpellier

Miło Pociągi Marsylii

Paryż Pociągi Marsylii

Toulouse to Marseilles Pociągu

 

Prowansja - co zobaczyć: Papieże’ Pałac Awinionie

Papieży' Pałac Awinionie, Prowansja, Francja

 

Wymienione jako Światowego Dziedzictwa UNESCO, Pałac jest jednym z 10 najczęściej odwiedzanych zabytków w Francji. robi się 650,000 odwiedzających rocznie. Prawdziwy symbol wpływ zachodniego chrześcijaństwa w 14 wieku. To 15.000 kilometrów arcydzieło pomnika to największa średniowieczna twierdza i największy gotycki pałac Europy.

Benedykt XII, kto zbudował Old Palace na wschodzie i północy. A jego następca Klemens VI zbudował Nowy Pałac na południu i zachodzie. W wieży mieści się 11 historie Archives Departamentalnych. Jej wysokość 52 metrów sprawia, że ​​zawroty głowy. Spójrz na to z tarasu Utopia Manutention Kino, a zobaczysz co mamy na myśli!

Pałac organizuje: prowadzenie wydarzeń kulturalnych, motyw Wycieczki, wystawy, i koncerty przez cały rok. Mieści się w nim także w jego murach Musee de l'oeuvre. W lato, wielka wystawa sztuki zajmuje Wielką Chapel natomiast główny dziedziniec staje się amfiteatr z pokazów z Awinionu, Prowansja Teatr Festiwal stworzony przez Jean Vilar w 1947.

Ceny pociągów Lyon do Awinion

Paryż Pociągi Awinion

Miło Pociągi Awinion

Marsylia pociągów Awinion

 

Prowansja - co zobaczyć: Avignon, Pomarańczowy, Châteauneuf-du-Pape

Avignon, Pomarańczowy, Châteauneuf-du-Pape podróż

 

Głęboki zanurz się w wiejskiej Francji i odkryj rzymskie dziedzictwo wśród toczących się winnic. Zachwyć się Łuk Triumfalny i rzymski amfiteatr. Podróż na zewnątrz przez urodzajne winnice z Châteauneuf-du-Pape, Prowansja, i próbka lokalne wina podczas sesji degustacji. Podziwiać Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Pont du Gard - rzymskiego akweduktu. Odwiedzić średniowieczne miasto Baux de Provence. Wznosi się wysoko w góry alpines, i odkrywania wsi prowansalskim Gordes i Roussillon.

 

 

Jak się tam dostać?

Pociągiem, oczywiście! Podróż koleją do Prowansji jest przez głównego nurtu pociągów, tym szybkiego TGV, na południe od Paryża, poprzez Lyon, Avignon, Aix-en-Provence, i Marcel też., następnie wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego (Nie high speed) do Miły, Francja. Możesz dostać swoje bilety w ciągu kilku minut od Zapisz Pociąg

 

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fprovence-see-get-there%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)