Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 03/12/2021)

Pierwsi ludzie rzeczą, że kiedy się zastanawiać, co jest najszybszym sposobem podróżowania w Europie pływa. Ale my się nie zgadzam! Podczas gdy rzeczywista może być szybsze latanie, nic wolniej niż lotniskach, aby ograniczyć czas podróży faktycznie zaoszczędzić. kończy się na tym, że również droższe po wliczeniu napędu potrzebny aby dostać się do lotnisk, także! Nawet nie zaczął nas na zatłoczonych drogach, humongous terminale, niekończących się linii w celu sprawdzenia i przejść przez kontrolę bezpieczeństwa, oraz bagaż Opóźnienia claim po przyjeździe wszystkie sumować!

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że podróż autobusem jest nie-nie! Zwłaszcza, jeśli porównać go do komfortu można uzyskać z pociągów. Nie jeszcze przekonany o tym, co jest najszybszym sposobem podróżowania w Europie jest jeszcze? Czytaj!

 

Jaki jest najszybszy sposób podróżowania w Brukseli:

trains are the quickest mode of travel

 

Najlepsza droga do podróże z Brukseli jest pociągiem. Bilety można rezerwować poprzez zapisać Pociągiem w ciągu kilku minut, bez ukrytych opłat. Bruksela to fascynujące miejsce oszałamiająca architektura i fascynująca historia zapakowane w każdej ulicy i alejki.

Bruksela naprawdę ma coś dla każdego i oferuje zszywki europejskich, takich jak sztuki i architektury, obok więcej nietypowe atrakcje. Nie odwiedzić Brukselę, jeśli jesteś na diecie, jak frytki, małże, oraz piwo wkrótce masz oddając. Najlepsze strony o Brukseli jest to, że jest to również bardzo dojechać pociągiem i można odwiedzić inne miasta w obrębie Europy łatwo i szybko. Zrobiliśmy matematykę za Ciebie 😉

 

Podróż z Brukseli do Paryża

Podróż z Bruksela Paryż może być zakończona pociągiem w niecałe 1:30 h. Częste bezpośrednie pociągi odjeżdżają z Bruksela przybyć w Paryżu’ Gare du Nord w ciągu dnia. Loty z Brukseli do Paryża’ Charles de Gaulle przejąć 5 godziny gdy czas oczekiwania na lotnisko są brane pod uwagę.

Podróż z Brukseli do Londynu

Podróż z Bruksela do Londyn może być zakończona w ciągu zaledwie 2 godziny. Najszybsza metoda transport podróżuje pociągiem, z częstych bezpośrednich pociągów Eurostar przybywających dworca St Pancras w Londynie w ciągu dnia. Loty z Bruksela do lotniska Heathrow przejąć 5 godziny gdy czas oczekiwania na lotnisko są uważane.

Podróż z Brukseli do Amsterdamu

podróżując z Bruksela Amsterdam bierze tylko pod 2 godziny pociągiem. Częste bezpośrednie pociągi na głównego dworca kolejowego w Amsterdamie w ciągu dnia. Loty z Bruksela do Schiphol w Amsterdamie Lotnisko przejąć 5 godziny gdy czas oczekiwania na lotnisko są brane pod uwagę.

Podróż z Brukseli do Lyon

Podróż z Brukseli do Lyon zajmuje około 3:30 h. Najszybszy sposób transportu jest podróż pociągiem, z częstymi bezpośrednie pociągi przybywających w Lyonie przez cały dzień. Loty z Bruksela do Lyon wziąć tylko pod 6 godziny gdy tranzyt lotnisko i czekać czasy są wliczone.

Podróż z Brukseli do Frankfurtu

To trwa nieco ponad 3 godziny podróży pociągiem z Brukseli do Frankfurtu. Bezpośrednie pociągi we Frankfurcie często przez cały dzień. W porównaniu, loty z Brukseli do Frankfurt przejąć 5 godzina, kiedy czas tranzytu lotnisko jest brany pod uwagę.

Jaki jest najszybszy sposób podróży we Francji:

the quickest mode of travel to Paris

Kto nie kocha Francję? Napisaliśmy niezliczone blogi na najlepszych częściach Francji. Od Wskazówki dla podróżujących pociągiem z Paryża do Nicei gdzie można znaleźć najlepsze frytki w Francji lub restauracji gwiazdką Michelin we Francji, jeśli wolisz. Gruntownie, jesteś będzie chciał się tam dostać jak najszybciej! Najszybszym sposobem, aby się tam dostać? Pociągiem oczywiście!

Pociąg podróż we Francji jest najbardziej skutecznym sposobem dzieje z Paryża do innych miast we Francji. Podróż z Paryża na południe Francji, choć nieco drogie, najlepiej jest wykonywać pociągiem; lotniczych i kolejowych ceny są zwykle porównywalne, ale Podróż pociągiem jest znacznie mniej kłopotów.

Podczas podróży autobusem lub jeździć-akcji jest tańszy, ilość godzin zajęłoby to nie tylko praktyczne. Najszybszym sposobem podróżowania w Europie jest zawsze pociągiem, i poruszanie się po Francji nie jest inaczej!

 

Oto przykłady oszczędzające czas:

Amsterdam do Paryża

Podróż z Amsterdamu do Paryża może być zakończona w ciągu około 3.5 godziny. Najszybszym sposobem podróży jest pociąg ekspresowy, z częstymi bezpośrednie pociągi przybyciu Amsterdam Centraal Station w ciągu dnia. Loty z Paryża’ Charles de Gaulle Airport na lotnisku Schiphol w Amsterdamie ma w przybliżeniu 4 godzin, gdy czasy są uważane zacisk wait.

Podróż z Londynu do Paryża

Możesz zakończyć podróż między Zjednoczonym Królestwie i francuskich stolic niewiele ponad 2 godziny. Najszybszym sposobem podróży jest pociąg dużych prędkości od St.. Stacja Pancras. Znajdziesz tu częste bezpośrednie pociągi przybywających w Paryżu’ Gare du Nord w ciągu dnia. Loty Londyn do Paryża wziąć w przybliżeniu 4 godziny gdy czas oczekiwania na lotnisko są uważane.

Jaki jest najszybszy sposób podróżowania w Holandii:

windmill in the the Netherlands

Pociąg Travel to najlepszy sposób transportu, aby dostać się z jednego miasta do drugiego w Holandii. Ceny są stosunkowo niedrogie, jak można zarezerwować bilet za pośrednictwem strony internetowej Zapisz pociągu z Amsterdamu do Rotterdamu na temat 15 euro i Amsterdam do Hagi (Centrum Hagi) dla całego 11 euro.

 

Podróż z Amsterdamu do Dusseldorfu pociągiem:

To trwa około 2 godziny do podróży między Amsterdam Dusseldorfie pociągiem. Częste bezpośrednie pociągi na Dworcu Centralnym w Amsterdamie w ciągu dnia. Loty z Düsseldorf do lotniska Schiphol w Amsterdamie przejąć 3 godziny.

 

Liczby nie kłamią! Oszczędność czasu mówią same za siebie! Najszybszym sposobem podróżowania w Europie pociągiem. Nad głową do naszych Zapisać stronę internetową Train aby znaleźć najlepsze ceny, w sekundy!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fquickest-mode-travel-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)