Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 02/06/2020)

Jeśli już planujesz podróż do Amsterdamu, ale nadal zastanawianie się najlepszy czas, aby przejść, możesz rozważyć wizyta w ciągu tygodnia restauracji 2019 w Holandii.

Restauracja Tydzień to kulinarne wydarzenie, które odbywa się co roku na całym świecie w 35 dużych miast, takich jak Amsterdam, Nowy Jork, i Hong Kong. Pierwsza restauracja Week odbył się w Nowym Jorku; stworzony przez Tim Zagat, Założycielem Zagat Survey, Joe Baum, szanowany restaurator.

Tydzień był tak udany, że rozłożone do innych miast na całym świecie. Terminy tygodnia restauracji różnią się od miasta do miasta; Jednakże, koncepcja jest zazwyczaj taka sama we wszystkich lokalizacjach. Uczestniczące jadłodajnie promować w tygodniu oferując lunch i kolację dania w atrakcyjnych cenach.

 

Amsterdam Restauracja Tydzień 2019

 

Jeśli możesz kochać jedzenie I twój budżet jest ograniczony, Restauracja Tydzień oferuje możliwość zjeść w najlepszych restauracji w Amsterdamie w obniżonej cenie ci. Chwycić okazję zjeść w wyśmienitej Le Garage, Brasserie La Camelia w Okura Hotel, lub Brasserie na Amstel Hotel dla mniej!

Najlepsze jest to, że National Restaurant Week Występuje w Amsterdamie dwa razy w roku, na wiosnę i ponownie jesienią. Dwa razy w roku, restauracje na terenie całej Holandii jest tygodniowe imprezy gdzie można cieszyć się pełnym daniem za ułamek tego, że zwykle stoją. Zapraszamy na 3-daniową kolację dla tylko € 28,50!

W przybliżeniu 135 restauracji na całym Amsterdamie uczestniczyć co sprawia, że ​​twoje wybory obfite. Co dwa lata impreza ma na celu uproszczenie doświadczenia. Jeść i pić w Amsterdamie najlepszych zakładów gastronomicznych przez próbkowanie swoje menu o ustalonej cenie. Nie ma lepszego czasu, aby spróbować potraw podpis restauracja, że ​​można inaczej zapłacić pełną cenę podczas każdej innej porze roku.

Ale przed zbyt podekscytowany, wziąć pod uwagę, że nie można po prostu iść do tych restauracji i oczekiwać na stolik. Rezerwacje są koniecznością, więc należy zarezerwować tak wcześnie, jak można, jak te miejsca zazwyczaj szybko się zapełniają.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Antwerpia Pociąg do Amsterdamu

Lille Pociągi Amsterdam

 

Jak dostać się do tygodnia restauracji w Holandii

Outdoor sitting during Restaurant Week

 

Chociaż istnieje wiele opcji do podróży, aby dostać się do imprezy Amsterdam Restaurant Week, Podróż pociągiem jest jedną z najbardziej zachwycających i ekscytujących sposobów na podróż. To sprawia, że całe doświadczenie więcej pamiętny jak twoje podróżować po Europie, biorąc w zabytki i przybyciu na gastronomiczny docelowe w stylu i komfortu.

Jedną z najlepszych rzeczy podczas podróży w Europie jest to, że nie trzeba wymiana waluty, to wszystko jest takie same.

Hanover pociągom Rotterdam

Dortmund Pociągi Rotterdam

Hamburg pociągom Rotterdam

Kolonia pociągom Rotterdam

 

 

Paris do Amsterdamu przez pociąg jest w przybliżeniu 3 i pół godziny, przy Berlin do Amsterdamu jest 6 godzin podróż pociągiem. Książka wcześnie i zaoszczędzić na cenach biletów. Sprawdź daty Restaurant Week 2019 w Holandii, dzięki czemu można zarezerwować miejsc na pociąg z góry i cieszyć się ogromne oszczędności. Uzyskać najlepsze ceny na podróży pociągiem z Zapisz pociąg

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Frestaurant-week-netherlands%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)