Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 29/12/2019)

Dla rodzin z dziećmi, Jazda z dziećmi w pociągu może być zarówno ekscytujące i niedrogi sposób podróżowania. To również może najwygodniejsze i najmniej stresujący podczas podróży z dziećmi. Wiemy podróżujących z dziećmi jest trudne bez względu na Sposób transportu, więc jeśli jedziesz z dziećmi w pociągu. Oto kilka porad!

 

Przybyć wcześnie, gdy jazda z dziećmi w pociągu

Rodziny będą chcieli dostać się do stacji wcześnie, aby odebrać bilety i znaleźć dobre miejsca razem w pociągu. Jeśli nie zastrzeżone mandatów, Siedzenia są dostępne na pierwszy zgłoszony, pierwszy ten lepszy, więc nie utknąć w miejscu, gdzie będzie można od siebie.

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

 

Jazda z dzieci na zabawki pociągu

 

Pomyśl o śnie, gdy jazda z dziećmi w pociągu.

Jedzie z dziećmi na wycieczkę pociągiem zbiega się z dziecka czas drzemki, więc upewnij się, że są przygotowane. Przynieść przedmioty komfort niczym poduszkę lub ulubiony blankie.

Lyon Nicea Trains

Paryż Nicea Trains

Awinion Nicea Trains

Marsylia Nicea Trains

 

Zabawa.

Najważniejszą częścią planowania dla podróż pociągiem (zwłaszcza jeśli jest to długi) powinny być jak masz zamiar utrzymać dzieci rozrywkę.

Oczywistym wyborem dla większości rodziców byłoby kupić kilka zabawek lub przynieść swoje ulubione z domu. Paint paznokcie dziewczynek, czytać książki, grać Uno, wprowadzają kolor w książkach, i słuchać audiobooków.

Inne świetna końcówka do jazdy z dziećmi w pociągu jest pobranie kino na urządzeniach, gdy jesteś w domu i mieć dostęp do WIFI.

Tam są żadnych wymagań siedzenie samochodu lub zapiąć pas bezpieczeństwa znaki, więc dzieci mogą swobodnie poruszać się w pociągu, jak widać pasuje! Exploring pociągi z dziećmi jest to świetny sposób, aby je utrzymać zajęte.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

Uzyskaj Wygodne!

Nie ma nic gorszego niż bycie w podróży i jest w żaden sposób utrudniony przez ubrania. Sukienka dla wygody! Zalecamy oddychająca, rozciągliwy odzież i wygodne buty, aby cieszyć się doświadczeniem w pociągu. Doświadczeni jeźdźcy polecają przynosząc kilka małych udogodnienia z domu zbyt, jak koc lub rzucać i poduszki.

Wszystko, co pozostało do zrobienia, to usiąść, odpocząć i cieszyć się jazda z dzieci na doświadczenie pociąg. Bo tam dostać to połowa zabawy!

 

Daj nam znać przez nas na twitterze @SaveATrain! , Można znaleźć nasze inne kanały społecznych na dole Saveatrain

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Friding-with-kids-on-a-train%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)