Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 19/08/2022)

Zima to doskonały czas, aby zbudować pożary trzask, bezpiecznie pojeździć na nartach, zbudować bałwana i tulić się z filiżanką herbaty. Niestety, to nie wszystko zabawa i gry. Zima tworzy także jedne z najbardziej zdradliwe drogi warunki. Ponieważ większość z nas nie może hibernować, dopóki wiosna, tu są napiwki trzeba o tym, jak zachować bezpieczeństwo podczas jazdy zimą.

 

Bezpieczna jazda? Liczby nie kłamią

How to stay safe while driving

 

Pomyśl jesteśmy przesadnie ostrożny daje wskazówki, jak zachować bezpieczeństwo podczas jazdy w zimie? Według AAA, zimowe sztormy, zła pogoda, i niechlujstwa warunki drogowe są czynnikiem prawie pół miliona wypadków i ponad 2,000 Zgony drogowe Każdej zimy.

Paryż Pociągi Lille

Rzym do Mediolanu Trains

Hamburg w pociągach Berlin

Pociągi Genewa do Paryża

 

Spakować ogrodnicze alarmowy Samochodów

 

Czasami, Twój zamiar zachować bezpieczeństwo podczas jazdy w trakcie zimowy nie wystarczy. Chcemy żyć mottem, ' Mieć nadzieję na najlepsze, Przygotuj się na najgorsze. Upewnij się, że Twój samochód jest wyposażony dostaw w sytuacjii zagrożenia. Obejmują ciepły koc, ciepłe ubrania, apteczka pierwszej pomocy, latarka lub pochodni, kable rozruchowe, skrobaczek do szyb, łopata, piasek lub kotek miot dać trakcję, oraz śnieg więzy. Należy również mieć przy sobie wodę, zapasy jedzenia-Jak batonach lub mix-and szlak ładowarka telefon!

Florencja pociągom Levanto

Florencja pociągom La Spezia

Rzym do La Spezia Pociągi

Rzym pociągom Levanto

 

Sprawdź, czy na lusterkach nie ma lodu, aby zachować bezpieczeństwo podczas jazdy

How to stay safe while driving

Jest to wskazówka, że ​​profesjonalny jazdy zimą długodystansowych sterowniki użyć do ustalenia, czy warunki drogowe są lodowate. Skontroluj swoje lusterka zewnętrzne. Jeśli lód zaczyna tworzyć na lustrach, że to dobry wskaźnik, że lód jest także formowanie na drogach. Podjąć dodatkowe środki ostrożności, aby zachować bezpieczeństwo podczas jazdy lub poczekać, aż ogrzeje się do jazdy.

Bruksela pociągów Rotterdam

Pociągi Antwerpia do Rotterdam

Berlin pociągom Rotterdam

Paryż Pociągi Rotterdam

 

Jedź Bezpiecznie i wyjść wcześniej!

To może wydawać się oczywisty, ale wiemy, że jesteś zajęty i chętny aby dostać się do następnego miejsca. Jesteśmy tutaj, aby pamiętać, aby wziąć to powoli! Jedna z naszych głównych wskazówek dotyczących Jak zachować bezpieczeństwo podczas jazdy zimą Pozwala dodatkowego czasu aby dojść Twoje przeznaczenie. wyjazdy może trwać dłużej niż w okresie zimowym innych porach roku, zwłaszcza jeśli pojawią się warunki burzowe lub oblodzonych drogach. I jazda w niepogody jest wystarczająco stresujące bez dodanego ciśnieniem spóźnienie, które mogłyby Chmura swój wyrok bezpiecznej jazdy.

Brema pociągów norymberskich

Pociągi Lipsk do norymberskich

Hanover pociągom norymberskich

Hamburg pociągom norymberskich

 

Jedź Bezpiecznie i zminimalizować Distractions

How to stay safe while driving

Jak zachować bezpieczeństwo podczas jazdy w zimie #1 Wskazówka: Odłóż telefon! Trzymaj telefon wyłączony lub podłączone do Twojego samochodu Bluetooth-i nigdy nie odrywać rąk od kierownicy i oczu od drogi, aby upewnić się, że wiadomość WhatsApp.

 

Bądź bezpieczny Chociaż środki napędowe Słuchaj drodze!

Nie, Nie słuchaj swojego serca. Nie tym razem i tak. Słuchaj drogi. dosłownie. Opony zrobić różne dźwięki podczas jazdy na śniegu i lodzie, co jest kolejnym powodem, aby utrzymać głośność radia w dół na bezpieczeństwo jazdy zimą. Snowy hałasu drogowego powinny być stosunkowo głośno, ponieważ śnieg zostaje wyrzucony w górę. Jeśli hałas nagle zatrzymuje, może zostały przeniesione ze śniegu na lodzie. Stay tuned do dźwięk od opon na drodze, aby utrzymać się na szczycie warunkach drogowych, które często zmieniają szybko, zwłaszcza w trakcie lub tuż po burzy.

Pociągi Monachium do Bazylea

Zurych pociągom Basel

Pociągi Bazylea Berno

Pociągi Genewa do Basel

 

Środek przeciw zamarzaniu, jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo podczas jazdy

Jak zachować bezpieczeństwo podczas jazdy Zimą? Upewnij się, że płyn do szyb zawiera przeciw zamarzaniu, więc spray nie zamarza w niskich temperaturach. Rozważyć zakup piór wycieraczek zima, które zapobiegają lód i śnieg z hartowania na wycieraczkę!

I po wskazówki i nadal utknął

 

 

Czasami, cant należy unikać tych rzeczy. Jeśli utkniesz w śniegu oto kilka krótkich porad:

  • Zostań ze swojego pojazdu: Twój pojazd zapewnia tymczasowe schronienie i sprawia, że ​​łatwiej zlokalizować cię ratownicy. Nie staraj się chodzić w ciężkiej burzy. Łatwo jest stracić z oczu swojego pojazdu w śnieżek i stać się zagubiony.
  • Nie przemęczać: Podczas wykopywania swój pojazd, słuchać swojego ciała i zatrzymać, jeśli się zmęczony.
  • Bądź widoczny: Przywiąż jasną szmatkę do anteny pojazdu lub umieść szmatkę na górze zwiniętego okna, aby zasygnalizować zagrożenie. W nocy, utrzymać światło kopuły na ile to możliwe. To tylko zużywa niewielką ilość energii elektrycznej i ułatwi ratownikom cię znaleźć.
  • Wyczyścić rury wydechowej: Upewnij się, że rura wydechowa nie jest zatkana śniegiem, lód, lub błoto. Zablokowany rury wydechowej może spowodować śmiertelną tlenek węgla wyciekać do przedziału pasażerskiego pojazdu, gdy silnik jest uruchomiony.
  • Trzymaj się ciepło: Użyj wszelkimi jest dostępny ocieplić swoje ciało przed zimnem. Może to obejmować dywaniki, gazety, lub mapy papierowe. Pre-pack koce i ciężkie ubrania do wykorzystania w sytuacjach awaryjnych.
  • oszczędzać paliwo: Jeśli to możliwe, tylko uruchomić silnik i grzejnik wystarczająco długo, aby usunąć chłód. Pomoże to w celu oszczędzania paliwa.

samochodów? Ignorować wszystko, co właśnie powiedział

Co by było, gdyby istniał sposób na uniknięcie wszystkich powyższych problemów związanych z zachowaniem bezpieczeństwa podczas jazdy?? Gdyby tylko nie było sposobu transportu, które można wskoczyć, i dotrzeć do celu szybko i podróżować bezpiecznie. zaczekaj, jest! To się nazywa pociąg!

To prawda, że ​​samochody oferują swobodę, że niewiele innych środki transportu robić. Można podróżować wzdłuż inaczej nieosiągalny przybrzeżne drogi, Głowa do odległych wiosek, i nie martwić się o harmonogramy lub siedzenia wyprzedane. Oni nie są bez ich braków, Jednakże. Zobaczyć wiele powodów wyżej!

 

Pociągi są bezpieczniejsze i szybsze! Więc nie ma potrzeby, aby zachować bezpieczeństwo podczas jazdy, jeśli pociąg podróż, Pociągi są również bardziej przystępne, zwłaszcza jeśli używasz Zapisz pociąg aby zarezerwować bilety na pociąg. Potrzebujesz bardziej przekonujące? Pisaliśmy cały blog dalej dlaczego podróż pociągiem przekracza podróż samochodowa.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsafe-driving-during-winter%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)