Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 30/04/2021)

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest patrzeć, z szeroko otwartymi oczami, z dużymi oknami obrazu jako wirów światowej przez? Jak o czym kołysały się spać przez stały kołysanie pociągu jak to utwór, powoli w dół? Podróż pociągiem jest bardzo popularną metodą transportu w całej Europie, i być może jeden z najlepszych sposobów na to jest przez pociąg sypialny. te pociągi, które zwykle startują późnym popołudniem i podróżują w nocy, oferują zupełnie inne wrażenia niż standardowe wrażenia z podróży pociągiem. Zebraliśmy razem najlepsze pociągi sypialne w Europie dla Ciebie. Z Włoch do Francji, oto nasze sześć najlepszych europejskich pociągów nocnych.

 

Topowy pociąg sypialny 1: Mediolan do Palermo

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o doświadczeniu włoskiej wsi, Pociąg ten sen jest jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić. Chociaż podróż pociągiem trwa od dwudziestu godzin do początku, pociąg jest bezpośredni i istnieje wiele opcji dla kabin sypialnych. Bilety są również dostępne poprzez Thello, który obsługuje również bilety do Wenecji.

Jeśli szukasz, aby zaoszczędzić pieniądze, możesz wybrać czteroosobową kanapę, który funkcjonuje jako swego rodzaju opcją mini podkładzie. Jednakże, jeśli szukasz, aby uzyskać pewne poważne zaporowa oko, możesz zdecydować się na podzielenie trzyosobowej kabiny z przyjaciółmi – lub nawet obcych, a bilet będzie kosztował poniżej 50 euro. To okazja wręcz! Jeśli szukasz mieć bardziej luksusową sytuację, można również zarezerwować jeden śpiący na mocy osiemdziesięciu euro. O ile nie znajdzie żadnych łazienką, będziesz mógł cieszyć się spokojnym snem za stosunkowo niską cenę.

Ta podróż widzi szeroki pokos Włoszech, jak to ma się z Mediolanu aż do czubka buta kraju. Wzdłuż drogi, dostaniesz rozległe widoki na wybrzeże i wzgórza Toskanii. To jest, oczywiście, oprócz marmurowych posągów Rzymu i jego historii.

Bilety z Mediolanu do Rzymu

Bilety z Florencji do Rzymu

Bilety z Pizy do Rzymu

Bilety z Neapolu do Rzymu

 

Sleeper Train to Palermo

 

Topowy pociąg sypialny 2: Zurych do Hamburga

Nasza druga okazja dla najlepszego pociągu podkładów w Europie jest jednym z systemem z Zurychu, Szwajcaria do Hamburga, Niemcy. Jeśli szukasz pociągu sypialnego, warto rozważyć Nightjet. Chociaż istnieje wiele opcji dostępnych dla nonstop tym pociągu, może warto rozważyć wyjście poprzez trasy, która daje zmienia. Wieś jest piękna, a pociąg meandruje liczne małe wioski po drodze, włącznie z Hanoweru. Te miasta są warte przystanek w podróży, jeśli masz czas. Nie zapomnij spektakularny widok Alp też będziecie mogli doświadczyć.

Nawet lepiej, Po dokonaniu drogę do Hamburga jesteś w niewielkiej odległości od Berlina. Obecna stolica Niemiec jest znana z modnych klubów nocnych i absolutnego oddania kulturze hipsterów. Ciesz się sztuką uliczną i wspaniałą kawę, gdy zastanawiasz się nad resztkami muru berlińskiego.

Bilety Zurych To Berno

Bilety z Genewy do Berna

Bilety na Interlaken To Bern

Bilety z Zurychu do Hamburga

 

Hamburg sunset

Topowy pociąg sypialny 3: Bruksela do Wiednia

W Brukseli do Wiednia sen europejski pociąg to popularny szlak łączący Belgię do Austrii. W zależności od wybranego pociągu, kursuje stosunkowo po południu i przybywa wczesnym rankiem, i jest czternaście godzin’ czas podróży. Jest to o wiele łatwiejsze niż żołądek, mówić, dwadzieścia godzin pociągu nocnego z Mediolanu do Palermo.

Z takim krótkim czasie podróżowania koleją, nie trzeba będzie się utrzymywał wydłużona w wagonie restauracyjnym, chociaż z pewnością możesz korzystać z udogodnień oferowanych przez różne klasy.

Będąc w Wiedniu możesz doświadczyć prawdziwej kultury kawy, ponieważ Wiedeń ugruntował swoją pozycję jako centrum europejskiej kawy.

Bilety Bruksela - Brugia

Bilety Antwerpia - Brugia

Bilety z Brukseli do Wiednia

Bilety z Gandawy do Brugii

 

Sleeper Train from Brussels to Vienna

 

Topowy pociąg sypialny 4: Londyn do Edynburga

Ten słynny routingu uruchamia sześć razy w tygodniu. zwany także Caledonian Sleeper, ta usługa sypialna łączy w sobie luksus z opłacalnością. Można znaleźć oferty, które obejmują żywność, pije, i oczywiście, kabiny sypialne.

Jeśli szukasz miejsca do odwiedzenia w Londynie w czasie podróży, zawsze można zdecydować się na Eurostar z kontynentalnej Europy. Jest to opłacalne i prosty sposób, aby podróż po kanale z Francji do Anglii. Bilety dostępne są również w innych miejscach, takie jak Amsterdam.

Jeśli szukasz powodu, aby podnieść tę drogę, pamiętajcie, że Edynburg jest dom Harry'ego Pottera, słynny stworzenie JK Rowling. Możesz także znaleźć dalsze trasy do wyżyn, takich jak Fort William, dla tego autentycznego szkockiego doświadczenie. To działa dla nas!

Bilety z Amsterdamu do Londynu

Bilety z Paryża do Londynu

Bilety z Berlina do Londynu

Bilety z Brukseli do Londynu

 

 

Wyróżnienie 5: Paryż do Monachium

Chociaż ta podróż technicznie nie kwalifikuje się jako trasa pociągu sypialnego, ponieważ nie zawierają pełne do spania, codziennie kursuje kilka tras.

Oczywiście, Paryż jest miastem świateł i jeden z najbardziej romantycznych miast na świecie, więc powinien bezwzględnie zdobyć miejsce na wakacje Europejskiej. To prawda, czy to twoja pierwsza wizyta lub swoją setną.

W międzyczasie, Monachium znajduje się Oktoberfest. Ten festiwal stanie się jednym z moich ulubionych wszech czasów – to wydarzenie riotous tysięcy. Z tysiącami uczestników rocznie i mnóstwo zajęć, z którego można wybrać, Monachium jest warte miejsca na Twojej liście.

Bilety z Dusseldorfu do Monachium

Bilety z Drezna do Monachium

Bilety Paryż - Monachium

Bilety z Bonn do Monachium

 

Munich skyline

Wyróżnienie 6: Kopenhaga do Berlina

Jest to kolejne wyróżnienie ze względu na niestandardowe doświadczenia sen pociągu, ale warto poświęcić czas tylko dlatego, że przemierzasz jedne z najpiękniejszych terenów w Europie. Dania jest unikalna mieszanka skandynawskiej wpływów i kontynentalnej kultury europejskiej i nie można przegapić. Trasowanie rozpoczyna się również bardzo blisko Malmo, które jest uroczym miastem do odwiedzenia i trzecim co do wielkości w Szwecji.

O ile nie znajdzie pełne spania w tym pociągu, codziennie znajdziesz nocne trasy. Wśród nich będzie można zostawić w nocy i przybyć rano odświeżony na dzień przyjść. Dla najlepszego doświadczenia z pociągu bez podkładu, chcesz zarezerwować bilet pierwszej klasy. Bilety te często pochodzą ze zwiększeniem przywilejów, takich jak dodatkowy bagaż, wliczone jedzenie, i więcej prywatnej kabiny.

Bilety z Frankfurtu do Berlina

Bilety Kopenhaga - Berlin

Bilety z Hanoweru do Berlina

Bilety z Hamburga do Berlina

 

Sleeper Train to Berlin

Podczas podróży przez cały czas Europa pociągiem jesteś absolutnie rozpieszczany wyborem. Czy to w Szkocji i Hiszpanii, Norwegia, lub Szwecji, pociągi sypialne są jedne z najlepszych usług dla przybywających wokół następnego ranka odświeżony i gotowy na dzień przyjść. Podczas gdy masz mnóstwo opcji dostępnych dla Ciebie, takich jak hotel pociągowy lub noclegowy pociągi długiej Pragi, Polska, Lizbona, czy nawet Moskwa, zrobić sobie przysługę i uderzył tych pociągów sześć góry sypialne w Europie zamiast. Nie będzie przykro!

 

Podróżuj nocą i zarezerwuj pociągi sypialne z Zapisz pociąg!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Szczyt 6 Pociągi sypialne w Europie do podróży” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i dać nam kredyt z Link do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sleeper-trains-europe/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)