Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 20/09/2021)

Szukasz najbardziej spektakularny uczelni w Europie? To czytaj dalej! Wiemy wyborze uczelni to ważny wybór. Oczywiście, należy wziąć pod uwagę nauczania i uczenia się, które obiekty uniwersytet oferuje przy wyborze, który z nich do udziału. Jednakże, czasami przeczucie jest dobry, aby przejść na zbyt. Tu na Zapisz pociąg zrobiliśmy niektóre z tych badań dla siebie i przygotował listę Najbardziej spektakularny uniwersytety. Wszyscy pochwalić spektakularna architektura. Niektóre mieć niesamowita historia, ale niektóre z bardziej nowopowstałych uczelni są także opisywany na tej liście. Oferują one bardziej estetycznym z modernistycznych budynków i cechy sztuki. Daj nam znać, jaki jest twój ulubiony!

 

Uniwersytet w Bolonii, Włochy

Bologna University is one of the Most Spectacular Universities In Europe

ten Uniwersytet w Bolonii w Włochy jest uważany za najstarszy uniwersytet na świecie, został założony w 1088. Ta lista jest z Najbardziej spektakularny Uniwersytety w Europie, ale może to być uznane za jeden z najbardziej spektakularnych uniwersytetów na świecie. Na zdjęciu poniżej jest Palazzo Poggi, jeden z głównych budynków uniwersytetu. Mieści się w nim trzy uniwersytet na muzea z wystaw dotyczących historii naturalnej, anatomia, położnictwo, fizyka, i chemia. tak, można przeczytać, że prawo. Mają własne muzea!

Ale nie są to jedyne budynki powinny odwiedzić gdy scoping się z Najbardziej spektakularny uniwersytety. Istnieje wiele budynków w obrębie uczelni, które należy umieścić na Twoja lista obowiązkowa wizyta. Należą do College of Spain, różowy, cloistered budynek zawierające zarówno elementy gotyckie i renesansowe w swojej konstrukcji. Jak również wykwintne architektury, uniwersytet jest domem dla 2-hektarowego ogrodu botanicznego.

Jak tam dojadę pociągiem?

Ze względu na jego centralne położenie i geografii, Bolonia został opracowany w jednym z Głównym transport kolejowy węzłami Północne Włochy. Jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi głównymi ośrodkami włoskimi.

Dygresja: Chociaż biorąc pociąg na południe od Mediolanu, nie zapomnij dostrzec katedry wznosi się powyżej Bolonii na południu. To jest Szczególnie interesujący zachodzie słońca.

Wenecja pociągom bolońskich

Florencja pociągom bolońskich

Rzym pociągom bolońskich

Milan Pociągi bolońskich

 

Uniwersytet w Rostocku, Niemcy

ten Uniwersytet w Rostocku jest nie tylko najstarszą uczelnią w regionie Morza Bałtyckiego; jest również najbogatszym w tradycji. I oczywiście, jeden z najbardziej spektakularnych uczelni w Europie. Jak to zostało założone w 1419, będzie wkrótce obchodzić swoje 600-lecie. Będzie to spojrzeć wstecz na długą tradycję kształcenia studentów i prowadzenie badań. Gotyckim stylu budynków, w połączeniu z aleje i parki składają się na przepięknym otoczeniu. W centrum uniwersytetu jest wzrok główny budynek, który przyciąga nas początkowo dodając do tego celu ten Najbardziej spektakularny uniwersytety. To jest znajduje się naprzeciwko park i fontanna, idealne miejsce dla studentów i turystów, aby spędzić trochę czasu podziwiając bogaty zewnątrz budynku.

Uniwersytet w Rostocku składa się z dziewięciu tradycyjnych wydziałów i jednej centralnej interdyscyplinarnego wydziału, w którym naukowcy i studenci wszystkich wydziałów współpracujących zrobić badania w czterech głównych dziedzinach:

  1. Życie, światło, i materii
  2. systemy morskie
  3. Starzenie się jednostek i społeczeństwa
  4. Wiedza, umiejętności – Kultura – Transformacja

Uniwersytet w Rostocku jest jednym z niemieckich uniwersytetów o bardzo szerokim zakresie tematów. Oferuje ponad 100 kursy: 34 koniec z kawalerem, 56 z tytułem magistra, 37 (w tym nauczycieli) z egzaminem państwowym, oraz 3 z doktorat. Ponadto, Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Badań Edukacyjnych nie tylko prowadzić badania edukacyjne ale także pracuje nad poprawą jakości kształcenia nauczycieli.

Jak tam dojadę pociągiem?

Chcesz wiedzieć, jak dostać się do jednego z Najbardziej spektakularny uczelni w Europie? Niezależnie od kierunku, w którym podróżujący od (np. Rostock lub Schwerin, Berlin czy Hamburg), Pojedź pociągiem aż do stacji kolejowej Wismar. Stąd, możesz złapać autobus do przystanku w J.-R.-Becher Strasse za pomocą linii 4 lub G (ku Ostseeblick) lub B-D (do Seebad Wendorfa). To tylko minutę spacerem od tego przystanku autobusowego po drugiej stronie parking Campus.

(Na planie sieci tras autobusowych miasto, harmonogram i ceny, odwiedź strona hanzeatyckiego miasta Wismar.

Berlin pociągom Rostock

Hamburg pociągom Rostock

Schwerin Pociągi do Rostock

Pociągi Wismar do Rostock

Uniwersytet w Aarhus, Dania jest nasze ostatnie Spectacular uczelni w Europie

Spectacular Aarhus University

Uniwersytet w Aarhus znajduje się w drugim co do wielkości mieście Danii (Aarhus to także nazwa miasta) i charakteryzuje się zielonym kampusem, w komplecie z Jezioro. Uczelnia jest doskonałym przykładem na to, jak człowieka struktury i środowisko naturalne może pracować w doskonałej harmonii. Świadczy o tym głównego budynku, doskonale. Wiele budynków zostały zaprojektowane przez duńskiego architekta C.F. Moller w modernistycznym wzorem, który odzwierciedla młodość uczelni. Moller i jego partnerzy Kay Fisker i Povl Stegmann byli odpowiedzialni za budynki żółtej cegły. Są niepowtarzalne, a także charakterystyczny dla uczelni. Główny budynek został już uważana za jedną z 12 Najbardziej istotne prace architektoniczne w historii duńskiego. Jednym z wielu powodów jest to jeden z najbardziej spektakularne uniwersytety.

z ponad 44,000 studentów, Uniwersytet w Aarhus jest drugim co do wielkości uniwersytetem w kraju. Obejmuje cztery wydziały sztuki, Nauka i technologia, Zdrowie, oraz Biznes i Nauk Społecznych.

globalnie zorientowana, uczelnia ma programy wymiany w miejscu z ponad 50 instytucji na całym świecie. Obejmuje to Uniwersytet Arktyki, Sieć Utrecht, Nordic Centre Fudan, i Nordic Center Indie.

Jak tam dojadę pociągiem?

Aarhus leży na jednym z najważniejszych węzłów kolejowych w Danii. Są to wyjazdy godzinowe do północy, południe, i zachód. Z Europy Południowej i Środkowej, połączenia są przez Hamburg / Flensburg. Czas podróży z Hamburga do Aarhus to około pięć godzin. Z krajów Europy Wschodniej trenować połączenia z Aarhus iść przez Polskę i Kopenhadze. Aarhus ma usługi godzinę do iz Kopenhagi. Otwarcie tunel pod Wielki Bełt skróciła podróż przez jedną godzinę. Podróż teraz trwa trzy i pół godziny. Istnieje kilka codzienne połączenia do Szwecji, Niemcy, i reszta Europy.

Pociągów zdążających do dworca kolejowego Aarhus zostawić Copenhagen Airport godzinowa. Cena wynosi około DKK 410 za bilet w jedną stronę (w tym rezerwacja miejsc).

 

Gotowy do rozpoczęcia przeglądu opcji? Zarezerwować bilet na pociąg teraz, gdy ciepła pogoda trwa, z pomocą Zapisz pociąg!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Najbardziej spektakularny uczelni w Europie” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspectacular-universities-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)