Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 19/09/2020)

Włochy mają wspaniałe wyjazdy pociągów. Ma wiele pięknych i pociągów wykwintne stacje w całym kraju, ale gdzie była pierwsza podróż pociągiem kiedykolwiek powstał w Włochy?

 

pierwsza podróż pociągiem kiedykolwiek wyprodukowanym we Włoszech

Pierwszy pociąg Trip Ever Made in Italy – Początek

Pierwsza podróż pociągiem kiedykolwiek powstał w Włochy wprowadzone koleje miały miejsce, gdy Włochy były podzielone kraj. Minęło kilka lat, aby powiązać i połączyć istniejące linie kolejowe po Włochy zjednoczone. Pierwszą linią kolejową, którą zbudowały Włochy, była linia Neapol - Portici, która znajdowała się w ówczesnym Królestwie Obojga Sycylii. Linia była 7.25 kilometrowej. Linia zainaugurowana 3r & D październik w 1839. To było 9 lat po pierwszym „nowoczesnym” linia wewnętrzna-miasto było zbudowane, który był Liverpool i Manchester kolejowy.

Początkowy utwór była dwutorowa i wybiegł z aktualnym miejscu Corso Garibaldi w Neapolu do Pałacu Królewskiego w Portici. Pałac Królewski był u stóp słynnego Wezuwiusza. Ludzie najpierw sprawiła, że ​​podróż pociągiem do Włoch tutaj, i ta linia teraz stanowi część linii kolejowej Neapol-Salerno.

Neapol pociągów Salerno

Florencja pociągom Salerno

Pociągi Salerno do Bari

Rzym pociągom Salerno

 

Nowoczesny dzień

Linia kolejowa Neapol-Salerno jest główną linią kolejową w Włoska sieć kolejowa dziś i ma miejsce w Pierwszej Wycieczce Pociągowej, jaką kiedykolwiek wyprodukowano we Włoszech. To tworzy ogniwo w głównej magistrali do południowych Włoch. Linia pierwszy kilometr to pierwsza linia kolejowa. Ludzie używają teraz pociągiem do jednego z najbardziej znanych miejsc docelowych, słynne nadmorskie miasteczko Amalfi w regionie Kampania. Jest to spektakularny nadmorskie miasto. To na pewno powiedzieć, że podróż pociągiem aby dostać się tam wzdłuż wybrzeża jest tak samo. Pomyśl krystalicznie, biały piasek i bujnej zieleni i pośród jakiejś pięknej starej i nowej architektury. będziesz na najlepszej drodze do wyobrażenia podróż pociągiem z Neapolu do Salerno, gdzie można następnie złapać autobus lub swoich innych zorganizowanych środków transportu z Amalfi.

Więc co się stało z linii Neapol-Portici? Wydział Rolnictwa Uniwersytet Neapolu Federico II jest głównym użytkownikiem tej linii ze względu na jego łatwy dostęp do Wezuwiusz. Pierwsza trasa podróż pociągiem we Włoszech istnieje do dziś.

Genua do Mediolanu Trains

Rzym do Mediolanu Trains

Bolonia do Mediolanu Trains

Werona do Mediolanu Trains

 

Pierwsze linie kolejowe we Włoszech utorowały drogę przyszłość podróży pociągiem w kraju. Niektóre z najpiękniejszych podróży pociągiem tutaj. Patrząc wstecz na pierwszej podróży pociągiem kiedykolwiek wyprodukowana we Włoszech, możemy być pewni, że choć wiele się zmieniło. Dekoracje pozostał tak samo wciągająca wtedy jak jest teraz.

 

natura podróż pociągiem

 

Więc teraz, gdy dowiedziałeś się o pierwszej podróży pociągiem w historii we Włoszech?, myślisz o? Rezerwując bilet na pociąg na europejską podróż pociągiem? Dlaczego nie wziąć 3 minut na naszej stronie, aby znaleźć najtańsze bilety dla swoich tras. Zaloguj się do naszej strony teraz Zarezerwuj Pociągi.

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-first-train-trip-ever-made-in-italy%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć Wstaw.