Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 30/12/2019)

Można powiedzieć, że Szwajcaria jest najbardziej znanym na jego ośnieżone szczyty i smaczne czekolady, ale nie jest tak dużo więcej do pięknego kraju niż na pierwszy rzut oka. Pociąg jednodniowe w Szwajcarii są jednym z najlepszych sposobów, aby cieszyć się piękna wieś. Sprawiają, że większość czasu spędził tam. ten ciepła pogoda sprawia, że podróż jeszcze bardziej przyjemna. Są to jedne z najbardziej malowniczych Train Trips w Szwajcarii Lato.

 

Glacier Express od St.. Moritz i Zermatt jest jednym z przejazdów kolejowych w Szwajcarii

Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych szwajcarskich malowniczych pociągów i nie bez powodu. Pociąg podróże pomiędzy St. Moritz i Zermatt poprzez Chur, Andermatt, i Brig. Jest to pełne wycieczkę pociągiem, ale wielu ludzi wybiera to zrobić w ciągu kilku dni. Spędzają czas na różne pewne Cele podróży po drodze. Lato to jeden z najbardziej popularnych razy iść i istnieją do czterech wyjazdy dziennie w tym okresie. Najbardziej część scenicznego tego podróż pociągiem jest odcinek pomiędzy Chur i St.. Moritz. Tutaj będziemy podróżować nad często fotografowane wiadukt Landwasser że kończy się na tunel.

Pociągi Zurych do St Moritz

Zermatt do pociągu St Moritz

Lyon Pociągi St Moritz

Pociągi Bazylea do St Moritz

 

Golden Pass Line do Genewy

Żaden pociąg jednodniowe w Szwajcarii nie byłaby kompletna bez jazdy na Złoty Pass Line. Pociąg jedzie z Jeziora Czterech Kantonów do Genewy lub z Zurych do Genewy dla tych, którzy mają mniej czasu na ich rękach. Każda podróż jest tak spektakularne jak inne. Są widoki na ośmiu Szwajcaria wspaniałe niebieskie jeziora, ponad trzy przełęcze i między dwoma regionami językowych (Francuski i niemieckojęzycznej części Szwajcarii). Biorąc całą podróż wymaga przełączanie pociągów kilka razy ale widoki są tego warte. Pasażerowie muszą Zastrzegamy swoją siedzibę na niektórych pociągów i samochody. Upewnij się, że planować naprzód dla tej podróży!

Lyon Pociągi Genewa

Zurych pociągom genewskich

Paryż Pociągi Genewa

Lucerna pociągom genewskich

 

 

Jungfraujoch na szczycie Europy

Chociaż może to być Summertime w Szwajcarii są zobowiązane, aby zobaczyć słynne białe szczyty przez cały rok, a jeśli są one góry, co chcesz od stacji Jungfraujoch to miejsce trzeba odwiedzić. Jest to najwyższy Stacja w Europie i może zostać osiągnięty poprzez złapanie pociągu od Kleine Scheidegg. Widoki z przejazdów kolejowych w Szwajcarii są czymś wyjątkowym i podróż się tam dostać to idealny build-up do wielkiego finału. Ta podróż jest zdecydowanie jeden dodać do listy.

Istnieje wiele wycieczki niesamowity pociąg do podjęcia, ale te są jednymi z najlepszych najbardziej malowniczych Train Trips w Szwajcarii w nadchodzącym latem. Czy jest lepszy sposób cieszyć się słońcem i podjąć w cuda tego pięknego kraju niż pociągiem? Nie możemy myśleć o bardziej doskonały sposób, aby zobaczyć tak Szwajcarii Zaoszczędź trochę pieniędzy i podróży pociągiem.

 

Rezerwując bilet na pociąg do podróży w europejskim? Dlaczego nie wziąć 3 minut na naszej stronie, aby znaleźć najtańsze wyjazdy pociągu w Szwajcarii dla podróży pociągiem. Zaloguj się do naszej strony teraz książka pociągi bilety.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-most-scenic-train-trips-in-switzerland-in-summer%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)