Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 02/08/2021)

Ekscytującą częścią podróżujący za granicą jest nieprzewidywalność doświadczenia. Podczas podróży do obcego kraju, będzie narażony na różne kultury, ustawienia, oraz wzruszenie religijne. Nawet jeśli niektóre Badania, to na pewno będzie zaskoczony przez część tego, co można znaleźć. Niestety, nie wszystkie niespodzianki można napotkać mogą być dobre, i tylko dlatego, że jesteś na wakacjach nie oznacza, że ​​są odporni na szkodę.

Może nie chcieć, aby sądzić, że te nieszczęścia mógł się z tobą, ale trzeba być przygotowanym na możliwość, że, lub bliskiej osoby, będzie wymagało pomocy medycznej, gdy daleko od domu. Czy jest to tak proste, jak odpryski ząb, spraining kostkę, ma gorączkę, lub zawał serca, otrzymania pomocy medycznej potrzeba może nie być tak proste, jak to będzie w Stanach Zjednoczonych.

To dlatego, że większość tradycyjnych planów ubezpieczeń zdrowotnych nie przedłużyć zasięg poza to, co dzieje się na amerykańskiej ziemi. Oznacza to, że możesz być na haku za tysiące dolarów na koszty leczenia za granicą opieki otrzymasz. To dlatego żaden podróżnik nie powinien być bez podróżnego ubezpieczenia medycznego. Te wyspecjalizowane plany pójdzie gdzie zasięg krajowy nie będzie, zapewnienie, że będzie w stanie cieszyć się swoją podróż bez obaw o nieprzewidywalnej happeningu.

Więcej informacje o podróży ubezpieczenie medyczne i dlaczego warto o nim pomyśleć, patrz wytyczne zawarte poniżej.

 

Dlaczego podróżnego ubezpieczenia medycznego dobry pomysł?

• podróżujących do obcy kraj może wprowadzić liczne zagrożenia dla zdrowia. Na przykład, jakość wody nie może być taka sama, prowadzi do poważnych infekcji. Różnych klimatach może męczy wcześniej istniejących warunków, takich jak choroba serca lub alergii, pozostawiając cię źle wyposażone, aby poradzić sobie z sytuacją.

• Nawet jeśli masz już ubezpieczenie zdrowotne, może nie pokrywać się poza Stanami Zjednoczonymi. Oznacza to żadnych chorób lub urazów wystąpić podczas podróży za granicą może doprowadzić do bardzo wysokich rachunków medycznych.

• Jeśli odwiedzasz odległej części świata i wymagają natychmiastowej pomocy medycznej, konieczne może być ewakuowany do szpitala. Bez odpowiedniego ubezpieczenia, to może kosztować dziesiątki tysięcy dolarów na szczycie wszelkich innych związanych z tym wydatków.

• W niektórych okolicznościach, może być wymagane posiadanie podróżnego ubezpieczenia zdrowotnego na czas trwania podróży. Na przykład, odwiedzających do Rosji, Kuba, i narody w strefie Schengen UE muszą udowodnić, że mają zasięg.

• Chociaż zasięg podróży zdrowia może być bardzo cenna, to zazwyczaj stanowi mniej niż 10 procent wszystkich produktów ubezpieczeniowych podróży zakupionych przez podróżnych, będąc stosunkowo niedrogie.

 

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Jak podróżne ubezpieczenie medyczne chroni


• Travel ubezpieczenie medyczne różni się od standardowych polis turystycznych przede wszystkim w tym, że nie zapewnia pokrycia kosztów związanych z odwołania, opóźnienia, lub przerwy.

• Z podróżnego ubezpieczenia medycznego, można mieć pokrycie w razie nieoczekiwanego zdrowotnej awaryjnych. Mogą one wynosić od złamanego zęba lub bout zatrucia pokarmowego do zagrażających życiu obrażeń i zawałów serca.

• Jedną z głównych korzyści wynikających z tych zasad jest to, że dostarczy Ci 24/7 wielojęzyczne wsparcie, aby pomóc koordynować z pracownikami opieki zdrowotnej w obcym kraju.

• Zasady te zazwyczaj zapewniają zasięg na to, co jest powszechnie uważany za kluczowy medyczny wydatki. Należą razy pogotowie, usługi ewakuacyjne, oraz transport koszty poniesione w celu osiągnięcia odpowiedniej placówki medycznej.

• Najczęstsze plany obejmują jeden wyjazd, ale również można kupić na pokrycie okresy, o ile 12 miesięcy. Długoterminowa opieki medycznej dla tych, którzy podróżują często lub przez dłuższy czas można kupić w miesięcznych odstępach.

 

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Gotowy do rozpoczęcia przeglądu opcji? Zarezerwować bilet na pociąg teraz, gdy ciepła pogoda trwa, z pomocą Zapisz pociąg!

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Najbardziej spektakularny uczelni w Europie” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-need-for-travel-medical-insurance%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)

 

Pobierz tutaj PDF w tym artykule, który został przewidziany do zapisania przez pociąg Senior Usługi Illinois