Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 19/08/2022)

ZA przejażdżka pociągiem zmusza nas, aby wstrzymać, patrzeć przez okno i docenić luksus podejmowania nasz czas. Podróżowanie jest ekscytujące, ale czasami może potrwać całą naszą energię, rejs długi pociąg jest szansa, aby wyłączyć i odprężyć. Wykorzystaj w pełni swoją podróż – oto nasze najważniejsze rzeczy do zrobienia podczas długich podróży pociągiem, aby zapewnić każdemu podróżnikowi relaksującą i przyjemną jazdę.

 

Słuchać muzyki podczas robienia długich trasach pociągów

Umieścić na słuchawkach i spowolnić podczas słuchania ulubionej muzyki. Nie ma lepszego sposobu, aby cieszyć się malownicze krajobrazy. Zrelaksuj się i obserwuj, jak piękny krajobraz pędzi obok, słuchając ulubionych artystów.

Dijon Pociągi Paryż

Pociągi Paryż Reims

Lille do Paryża Trains

Wycieczki do pociągów Paryżu

 

Nauczyć się nowego języka

Dlaczego nie rozwijać nowe umiejętności na swojej podróży? Jeśli podróżujesz do kraju, w którym mówi się w innym języku, długa podróż pociągiem oferuje możliwość odebrać kilka słów i fraz.

Milan Pociągi Wenecji

Padwa pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

 

Co robić na długim pociągu Podróże

Dobrze jest znać podstawy jakiegokolwiek języka podczas wizyty w obcym kraju. szczęśliwie, tam są wiele aplikacji i podcasty można pobrać, które oferują kursy w tym popularnym hiszpańskim, Niemiecki, Włoski, i angielskim.

 

Czytać

Czytanie jest doskonałym miejscem na relaks i jest zawsze przyjemny sposób dla zabicia czasu. Długie godziny pracy i intensywny tryb życia może oznaczać mniej czasu na czytanie, tak długa podróż pociągiem stanowi szansę wskoczyć do swojej książki lub eBook. Jeśli czujesz się leniwy i chcesz zrobić to ktoś czyta dla ciebie, audiobook to świetna alternatywa.

Brema pociągów Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Posługiwać się technologia

z laptopami, iPady, i smartfony do Państwa dyspozycji, to łatwe znaleźć rozrywkę na pokładzie. Nadrobić zaległości w ulubiony serial telewizyjny lub obejrzeć ten film masz tęsknota do oglądania.

Co robić na długim pociągu Podróże

Czy istnieje WIFI dostępne lub nie, jest to dobry pomysł, aby pobrać dowolny pokaz lub film planujecie oglądać przed wyjazdem. Nadrobić zaległości na swoim ukochany historie na ekranie i zanim się zorientujesz, będziesz w miejscu docelowym.

Frankfurt pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

 

Odwiedź manierkę

Łatwo jest czuć się zmęczony i ospały podczas długiej podróży pociągiem. Po siedzi w pociągu na godziny, ważne jest, aby rozprostować nogi, gdy to możliwe. Krótki spacer do stołówki pomoże Ci wykorzystać czas i czuć się naładować. Opis przejścia wagonów do stołówka, Spójrz na krajobraz, i cieszyć się deser z napojem do wyboru

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Bolonia pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

 

 

Poznaj nowych ludzi na długich trasach kolejowych

Podróż pociągiem może być doświadczenie społeczne. Spotykanie nowych ludzi w pociągach jest łatwiej niż w innych środkach transport. W przeciwieństwie do samolotu, masz swobodę poruszania się i kontaktu z innymi podróżnikami. Fascynujące jest to, co można dowiedzieć się z innych ludzi i ich historie – rozmawiać o życiu, praca, i rozwijaj swoją sieć. Zapytaj osobę obok Ciebie o książkę, którą czyta, zaproponuj im słodycze, lub po prostu rozpocznij rozmowę na temat przeznaczenie oni podróżują do. Jest przejściu rozmowy trzeba natomiast Europa w Podróży pociągiem który tworzy trwałe wspomnienia.

Lyon Pociągi Marsylii

Paryż Pociągi Marsylii

Miło Pociągi Marsylii

Bordeaux do Marsylii Trains

 

Przygotować się do następnej Journeys długo kolejowych

Długie przejazdy kolejowe są niekiedy jedynymi okresy spokoju podczas wycieczka. To może być fantastyczna okazja, aby zatankować i przygotuj się do wybranego miejsca docelowego. Pić dużo wody, zjedz trochę, i jeśli to możliwe, sen. Korzystanie z długą podróż pociągiem mądrze pomoże Ci czuć się wypoczęty i pobudzony - gotowy do następnego miejsca.

 

Co robisz podczas długich przejazdów kolejowych? Daj nam znać, tweetując nas na @SaveArtrain.! , Można znaleźć nasze inne kanały społecznych na Saveatrain

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-long-train-journeys%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)