Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 22/10/2021)

Starożytne romantyczne miasta, urocze ogrody, piękne kwadraty, przyciągają codziennie miliony turystów do Europy. Podróżni z całego świata odwiedzają Europę, aby poznać jej historię i uroki, a także zostać oszukani przez sprytne sztuczki w słynnych europejskich zabytkach. Zachowaj bezpieczeństwo podczas swojej niesamowitej podróży, postępując zgodnie z tymi wskazówkami, aby uniknąć kieszonkowców w Europie.

 

1. Wskazówki, jak unikać kieszonkowców: Poznaj niebezpieczne strefy

Wiedza o tym, dokąd idziesz, odgrywa ogromną rolę w spędzeniu najlepszego czasu w życiu. Więc, kiedy planujesz wakacje we Włoszech lub Francji, powinieneś zbadać miejsca, które musisz zobaczyć, a także niebezpieczne miejsca. Nie ma powodu do zmartwień, nie znajdziesz się w bitwie gangów, ale każdy cel ma wrażliwe lokalizacje, gdzie turyści muszą zwracać szczególną uwagę na swoje rzeczy i uważać na kieszonkowców.

Ogólnie, miejsca, w których należy uważać, są takie miejsca jak pchle targi, ruchliwe popularne place, oraz transport publiczny kropki. Wspólną cechą wszystkich tych miejsc jest to, że są bardzo zatłoczone, więc gdy patrzysz na Wieżę Eiffla lub katedrę w Mediolanie?, kieszonkowcy mogą łatwo na Ciebie wpaść, i w ciągu kilku sekund Twój portfel zniknie. Świadomość swojego otoczenia i tłumów to najważniejsza wskazówka, aby uniknąć kieszonkowców w Europie.

Z Florencji do Mediolanu Pociągiem

Z Florencji do Wenecji pociągiem

Z Mediolanu do Florencji Pociągiem

Z Wenecji do Mediolanu pociągiem

 

The front of milan cathedral

2. Badaj sztuczki i oszustwa związane z kradzieżą kieszonkową

Piękna nieznajoma lub sztuczka wpadająca w pułapkę to 2 najczęstszych oszustw kradzieży kieszonkowych w Europie. Tak jak każde miasto w Europie ma swoje magiczne i zapierające dech w piersiach zabytki, to samo z charakterystycznymi sztuczkami kieszonkowymi. W związku z tym, jeśli chcesz zatrzymać swoje cenne rzeczy, zbadaj z wyprzedzeniem typowe oszustwa związane z kradzieżą kieszonkową w miejscu docelowym.

Dodatkowe przykłady oszustw związanych z kradzieżą kieszonkową to piękna nieznajoma pytająca o czas lub wskazówki. Podczas sprawdzania mapy, lub oglądaj, podchodzą i chwytają wszystko, co masz w kieszeni lub torbie. Więc, bądź czujny i nie daj się nabrać na jeden z 12 największe oszustwa podróżnicze na świecie.

Amsterdam Do Londynu Z Pociągiem

Z Paryża do Londynu pociągiem

Z Berlina do Londynu pociągiem

Z Brukseli do Londynu pociągiem

 

beaware of Pickpocketing Tricks And Scams In London's Underground

3. Wskazówki, jak unikać kieszonkowców: Zostaw kosztowności w hotelu?

Pozostawienie paszportu, karty kredytowe, a biżuteria w sejfie hotelowym to jedna z najlepszych wskazówek, jak unikać kieszonkowców w Europie?. Jak wspomniano wcześniej, kieszonkowcy mają talent do tego, by dokładnie wiedzieć, gdzie znaleźć cenne przedmioty, czego turyści nigdy nie zauważają. co więcej, dzisiaj, kiedy możesz mieć kopię paszportu na e-mail lub telefon, lub zarezerwuj bilety na zwiedzanie online, nie ma powodu, aby nosić przy sobie całą gotówkę lub karty kredytowe.

Więc, zanim wyjdziesz na spacer w jednym z najlepsze pchle targi w Europie, weź tylko trochę gotówki. Nie ma też powodu, aby nosić przy sobie wszystkie karty kredytowe, ale jeśli nalegasz, rozłóż gotówkę i karty w różnych wewnętrznych kieszeniach lub pasy z pieniędzmi.

Z Brukseli do Amsterdamu pociągiem

Pociągiem z Londynu do Amsterdamu

Berlin do Amsterdamu pociągiem

Paryż do Amsterdamu pociągiem

 

An old Couple On A Bridge

4. Trzymaj niezbędne kosztowności w wewnętrznych kieszeniach

Paski na pieniądze w letnie dni lub wewnętrzne kieszenie kurtki to świetny sposób na bezpieczne przechowywanie kosztowności. Ta sztuczka z podróżowaniem jest łatwa do wykonania, gdy nosisz warstwy, jesienią lub zimą i może być niewygodne, gdy pogoda jest ciepła i wilgotna.

Paski na pieniądze możesz kupić w każdym sklepie podróżniczym lub z pamiątkami w domu lub podczas podróży, na przykład w centralnych dworcach kolejowych lub na lotniskach. Zaleta przechowywania rzeczy w wewnętrznych kieszeniach jest oczywista, kieszonkowcy mogą na ciebie wpaść, ale nigdy nie zdoła sięgnąć poza kieszenie dżinsów. Tą drogą, możesz szczęśliwie kontynuować wędrówkę i odkrywanie wspaniałych zabytków w Europie.

Salzburg do Wiednia pociągiem

Pociągiem z Monachium do Wiednia

Graz do Wiednia pociągiem

Praga do Wiednia pociągiem

 

Pickpocketing In Vienna central district

5. Weź ze sobą torbę na ramię, Nie plecak

Wędrując urokliwymi europejskimi uliczkami, lub stojąc w kolejce do Luwru powinieneś czuć się komfortowo. Noszenie wygodnych butów jest tak samo ważne, jak posiadanie torby na ramię podczas podróży. Torba na ramię oznacza bezproblemową podróż, bo nie trzeba patrzeć przez ramię, żeby zobaczyć, czy ktoś nad Tobą zawisa w zatłoczonych kolejkach.

co więcej, wystarczy wziąć butelkę z wodą lub portfel z torebki na ramię. Więc, zabranie ze sobą torby na ramię jest idealne, aby uniknąć kradzieży kieszonkowych w Europie, a także zwiedzać łatwo i wygodnie.

 

Brussel's City Square Pickpocket scams

 

6. Wskazówki, jak unikać kieszonkowców: Ubierz się i zachowuj jak miejscowy

Jedną z rzeczy, które oddają turystę doświadczonym kieszonkowcom, jest bardzo wyjątkowa moda turystyczna: woreczki, odzież sportowa, i zachowywać się jak turysta. Katedry, starożytne place, a wiele zabytków w Europie jest tak zapierających dech w piersiach, że turyści najczęściej zatrzymują się i po prostu się gapią, lub zrób setki zdjęć.

Najlepszą wskazówką, aby uniknąć kradzieży kieszonkowych w Europie, jest wtopienie się w lokalny tłum. W związku z tym, tak jak sprawdzasz przed najlepszymi miejscami do odwiedzenia w miejscu docelowym podróży, sprawdź lokalne trendy i kulturę.

Z Lyonu do Genewy pociągiem

Z Zurychu do Genewy Pociągiem

Paryż do Genewy pociągiem

Pociągiem z Berna do Genewy

 

Avoid Pickpockets By Dressing And Acting Like A Local

7. Wskazówki, jak unikać kieszonkowców: Masz ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie podróżne zanim podróż jest niezbędna. Dzisiaj możesz ubezpieczyć swoje cenne rzeczy i bagaż, na wypadek zgubienia lub w tym przypadku, skradziony. Ubezpieczenie podróżne może uratować życie w przypadku kradzieży portfela i kart, w obcym kraju bez nikogo, kto mógłby przyjść na ratunek.

Konkludując, podróżowanie to świetny sposób na poznawanie kultur, krajów i odkrywaj niesamowite widoki. Większość doświadczeń z podróży jest niesamowita i bardzo rzadko turyści spotykają się z kradzieżami kieszonkowymi w Europie. Jednakże, zawsze najlepiej być przygotowanym i zachować środki ostrożności, polubisz nasze wskazówki, jak uniknąć kradzieży kieszonkowych w Europie.

Amsterdam do Paryża pociągiem

Londyn do Paryża pociągiem

Pociągiem z Rotterdamu do Paryża

Pociągiem z Brukseli do Paryża

 

 

Tu na Zapisz pociąg, z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować bezpieczne i niezapomniane wakacje pociągiem do dowolnego miejsca w Europie.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „Wskazówki, jak unikać kieszonkowców w Europie” na swojej stronie?? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-avoid-pickpockets-europe/?lang=pl W pobliżu– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)