Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 11/04/2022)

Europa w Podróży pociągiem to jeden z najpiękniejszych, sceniczny, i podróże kulturowe po świecie. Czy szukasz bezpośrednich pociągów między głównymi miastami europejskimi, jak nowa Londyn Amsterdam pociągu lub szukasz romantyczne podróże kolejowe, Europejska podróż pociągiem ma to wszystko.

Liczba ludzi przekładka rocznie jest przez Europę 400,000 ludzie. Możesz odwiedzić ponad 30 krajów korzystających z biletów Interrailing. Ponieważ rozpoczął się w interrailing 1972, miliony ludzi podróżowałem po Europie za pomocą tego jednego biletu kolejowego.

Podróżowanie po Europie z jednego biletu posiada swoje wady i zalety. Istnieje kilka witryn internetowych poświęconych wskazówki dla podróżujących którzy chcą zobaczyć Europę pociągiem. Miejsca te obejmują Planowanie trasy aplikacje i strony internetowe / blogi, które oferują wskazówki na jak budżet.

 

Podróżujący samotnie Europę

Podróżując po Europie samemu ma Wiele korzyści. Kiedy jesteś sam, masz pełną kontrolę nad podróż.

Będąc sam daje możliwość decydowania własną trasę ci, jedzenie jeść cokolwiek chcesz i kiedy chcesz, i uniknąć kłótni z innymi ludźmi nad podróżą,

Taka wolność może prowadzić do czegoś więcej samopoznanie oraz możliwość poznania nowych ludzi i innych nomadów, podczas wymyślania siebie. Ten doświadczenie w pojedynkę może prowadzić do samodzielnego wzrostu.

Pociągi Hanover Dortmund

Essen pociągom Hanover

Bonn pociągom Hanover

Luksemburg pociągom Hanover

 

Kobieta podróżująca samotnie siedzi Europę z przewodnikiem nawigacji

 

mając przyjaciela ze sobą podczas podróży, daje ci kogoś podziel się wspomnieniami z, Co jest ogromną częścią podróży po Europie.

 

Wskazówki

Podczas podróży po Europie sami starają się zatrzymać w schroniskach.

Schroniska są pełne ludzi, którzy w pojedynkę podróżujących po Europie, Więc uspołecznić i spotkać się z ludźmi.

Staraj się być tak przyjazny i wychodzących, jak to możliwe, gdy podróżujesz sam, a jeśli jesteś zamknięty w sobie człowiek, trzeba będzie wprowadzić dodatkowego wysiłku, aby być przyjazny dla innych podróżnych. To może potrwać kilka dni, aby przyzwyczaić się do bycia bardziej otwarty i przyjazny, ale to będzie warte czasu jak zacząć rozwijać połączenia z innymi podróżnikami.

Zaleca się również, aby gotować posiłki w schronisko, co zapewni większe możliwości interakcji z innymi.

Lyon Nicea Trains

Paryż Nicea Trains

Awinion Nicea Trains

Marsylia Nicea Trains

 

 

Jeśli jesteś bardziej zainteresowany spotkanie mieszkańców niż innych podróżnych, Couchsurfing następnie może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Couchsurfing, który zawiera własne spotkania osobiste w bary i puby będą łączyć się z lokalną kulturą a także jest okazją do spotkania ex-patsów.

Jest kilka europejskich miast, w których jest ich dużo kieszonkowcy i inne rodzaje przestępców kto może chcieć wziąć? korzyść turystów, Kieruj się własnym zdrowym rozsądkiem, a także czytaj fora podróżnicze lub inne istotne informacje, aby zobaczyć miejsca i ludzi, których należy unikać.

 

Aby znaleźć najlepsze ceny na podróż po Europie zaloguj się do nasza strona internetowa Teraz. Brać 3 minut, aby zakończyć rezerwację biletów pociąg.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspain-by-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)