Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 28/03/2021)

Te Dobre rady dla podróżujących ze zwierzętami powinny pomóc złagodzić swój niepokój. Bo nie oszukujmy się, podróżujących ze zwierzętami jest stresujące! Ale co jest bardziej stresujące, to myśl o opuszczeniu twojego Zwierząt w domu lub pod opieką innych osób. Oczywiście, nikt nie dba o nie tak, jak ty! Dobrze?

Istnieje wiele możliwości, co robić gdy jesteś w podróży z dala od domu. hotele dla psów, zatrudnienie dozorcy, lub przeniesienie ciężaru, aczkolwiek cute jednego, znajomemu należą do wyborów. Są to najczęściej osoby, które uciekają się do. jednak, czasami nie ma innego wyjścia i trzeba podróżować ze swoim zwierzakiem. Choć może to być dość trudne procedura, Zapisz Pociąg ma kilka najlepsze wskazówki, które pomogą Ci podczas podróżowania ze zwierzętami!

 

Pet Porady 1: Doprowadzić uczta!

Pies gry z jego zabawki

Podróżując w nowym miejscu może i prawdopodobnie będzie stresujące dla psa. Więc upewnić się, że pozostaje on jak najbardziej odprężający jest kluczem do wygodnej podróży dla wszystkich zaangażowanych. Przynieś swoje zwykłe zabawki, koce, i inne przedmioty, które mogą sprawić, że Twój pies lub kot będzie wygodny. Były one spokojny i nic złego nie zrobić? Upewnij się nagradzać ich do podróżowania ze zwierzętami bardziej komfortowe w przyszłości.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

Pet Porady 2: Ale nie Zbyt wiele Przysmaki…

oczyszczenie przed wyjazdem ze zwierzętami

Czuję się jak to jest oczywiste, ale mam zamiar się pisze to dla ciebie tak czy owak! Nie dać im ciężki posiłek lub pozwolić im pić zbyt dużo wody tak, że zwierzę nie będzie miał chęć złagodzenia się w niezręcznej miejscu! (Zrobiliśmy ostrzec, że podróżowanie ze zwierzętami może być trudne!)

Florencja pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

Florencja pociągom Pisa

Rzym pociągom Wenecji

 

Pet Porady 3: Ćwiczenie

prowadzenie i podróżowanie ze zwierzętami

Czy Ci się to podoba, czy nie, te Najważniejsze wskazówki dotyczące podróżowania ze zwierzętami oznaczają, że będziesz musiał wykonywać jakąś formę ćwiczeń! Tuż przed rozpoczęciem podróży, wziąć je do jakiegoś intensywnego wysiłku! Ze względu na wyjątkowo długi spacer lub intensywnego grania ze swoim ukochanym puszystego przyjaciela, on lub ona może być po prostu zbyt zmęczony, aby martwić się o rzeczy. jeśli masz kota, który nie jest tak chętnie podejmowane dla biegania, starają się stymulować je wewnątrz. Zabawki do zmiany mogą mieć na przykład postać mopów do kurzu! Zaufaj mi… mam doświadczenie w podróżujących ze zwierzętami!

Pociągi Poczdam Berlin

Pociągi Hamburg Berlin

Frankfurt w pociągach Berlin

Berlin do Monachium Pociągi

 

Pet Porady 4: Wymagania Badania Embassy

pies pionek

Różne kraje mają różne wymagania. Wiele krajów wymaga okresy kwarantanny, więc jeśli chcesz spędzić czas podróży ze zwierzętami, upewnij się, że to dokładnie sprawdzić! Większość krajów wymaga strzały wściekliźnie, Bordetella (hodowla kaszel), i parvo. Zadzwoń do ambasady i wykonać badania on-line aby zobaczyć, jakie wymagania są w kraju, i upewnij się, że Twoja praca biurowa przydatna, gdy przekraczania granicy.

Możesz sprawdzić podróżowanie ze zwierzętami i wymagania dotyczące kraju na stronie PetTravel.com.

Bruksela pociągów Antwerpii

Pociągi Amsterdam do Antwerpii

Lille Pociągi Antwerpia

Paryż Pociągi Antwerpia

 

5. Uzyskać świadectwo zdrowia

Vet sprawdzanie na psa

Świadectwa zdrowia są wymagane linie lotnicze, władze graniczne, hotele, ośrodki opieki dla zwierząt, i inni podróżujących ze zwierzętami. W wielu przypadkach, podróżujących ze zwierzętami trzeba uzyskać certyfikat zdrowia w 10 dni od rozpoczęcia podróży. Badać specyficzne wymagania Twój plan Zanim odwiedzicie weterynarza, dzięki czemu mogą one zawierać wszystko, co niezbędne w świadectwie.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

6. Przechowywać Elektroniczną wersję swojego zdrowia Certyfikat Pet

wiele hoteli, operatorzy podróży, pet ośrodki opieki, linie lotnicze, i agencje celne i imigracyjne wymagają drukowany zapis swojego świadectwa weterynaryjnego dla zwierząt domowych. Zamiast drukowania off ryz kopii dla każdej możliwej instancji, wydrukować kilka i zachować kopię elektroniczną podróżujących ze zwierzętami.

Myscha Theriault jest najlepiej sprzedającym się autorem i międzynarodowym konsorcjalnych podróży felietonista, który podróżuje w pełnym wymiarze czasu ze swoim mężem i dziennikarz naukowy olbrzymiego Labrador retriever. Z jej elektroniczna kopia poręczny, ona jest zawsze gotowy do produkcji świadectw zdrowia swojego psa, ile potrzeba.

“Hotelowe centrum biznesu drukarka pozwala mi wydrukować kopię PDF strzałowych zapisów naszego Labrador jako wymagane, na przykład, gdy musimy zarezerwować popołudnie przedszkola dla niej z drogi. Utrzymuje bałaganu papier w dół dnia na dzień, pozostając przygotowane do ostatniej chwili Zmiany w naszym harmonogramie.”

Reggio Emilia do Pociągi Florence

Genua pociągom Florence

Sestri Levante do pociągów w Rzymie

Parma pociągom Florence

 

7. Badania Lokalne Weterynarze

Tylko w przypadku coś się dzieje na drodze, nie chcesz być starają się znaleźć renomowanego weterynarza. Rejestruje informacje kontaktowe dla kilku weterynarzy w okolicy odwiedzanej przed rozpoczęciem podróżujących ze zwierzętami.

Genua pociągom Wenecji

Pociągi do Turyn Wenecja

Parma pociągom Wenecji

La Spezia do Pociągi Wenecji

 

Mamy nadzieję, że te rady dla podróżujących ze zwierzętami złagodziły swoje nerwy trochę! Daj nam znać, jeśli masz jakiekolwiek inne najlepsze wskazówki, aby podzielić się z Zapisz Pociąg a nasza społeczność. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Top Porady dla Podróżowanie ze zwierzętami” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-traveling-with-your-pets%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)