Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 05/03/2021)

Podróżując gdziekolwiek jest zawsze niesamowite i robimy to, aby odkryć piękne miasta, historia kraju lub kultur bardzo różni się od naszych. Jednakże, nie trzeba jechać daleko od domu zwiedzić piękne miejsca. Istnieje kilka europejskich wycieczki kolejowe z niepowtarzalnym urokiem, który niewątpliwie zasługują na miejsce na liście życzeń naszego podróżnego. Od uroczy Miast europejskich do stolice z bogatej historii i wpływów kulturowych, trochę czasu, aby dowiedzieć się, które miasta do odwiedzenia.

 

Oto niektóre europejskie wycieczki kolejowe nie powinien przegapić:

Św. Sebastian

Idziemy do małego cieplejszej ziemi, konkretnie, pięknego regionu Kraju Basków. Tutaj znajdziemy co druga europejska stolica kultury była w 2016: Św. Sebastian. To piękne miasto położone na północnym wybrzeżu zawsze szczyty list przebojów świecie ze względu na oferta gastronomiczna i jej życie nocne. Z drugiej strony, surfing, Strony i zrelaksowana atmosfera to coś będzie się zakochać. To jest wspólne dla znaleźć wydarzenia o sztuce, muzyka, i tańczyć we wszystkich zakątkach miasta. W związku z tym, jest to jedna z największych in Hiszpania i część naszych europejskich tras kolejowych, aby odwiedzić i spędzić dzień odkrywając swoje najlepsze miejsca i zakończyć wieczór z pyszny obiad i koktajle nad morzem.

Można uzyskać z europejskich kolejowych Tours do San Sebastian

Lipsk

W sercu Niemcy, około godziny z Berlina, nie ma innego miasta nie można przegapić. Lipsk jest coraz częściej jawi się jako najbardziej nowoczesnych i realną alternatywę dla kapitału. Może to z powodu jego znakomita historia, powiązane z nazwami takimi jak Bach i Wagner; lub, być może, z dużych terenów zielonych, jeszcze nie podbite przez spekulacyjne ręce. Może to być również jego spokojnej duszy, gdzie sztuka i muzyka są niezwykłe. Jeśli chodzi o europejskie wspaniałe wycieczki kolejowe iść, ten jest z pewnością warto.

Brema Pociągi Lipsk

Berlin Pociągi Lipsk

Hanower do Pociągi Lipsk

Hamburg Pociągi Lipsk

 

W Linke Rheinstrecke European Train Tours, Niemcy

Dla każdego, kto kocha bujny, nokaut urody, zamki, i słońca skąpana winnice, Ta malownicza odcinek wzdłuż Renu, gdzie należy się udać. Podróż pociągiem między niemieckich miast Kolonia i Mainz jest jednym będziesz pamiętać na wieki wieków. Jej obraz-idealne krajobrazy pozostawi Ci tchu! prawdziwi romantycy kto wierzy w szczęśliwe zakończenia i baśniowej magii będą adorować urocze zamki zerkania zielone winnice. Kolej Zachód Ren jest znany na całym świecie jako część podróży „Romantyczny Ren”, więc jeśli masz kogoś kochasz zabrałbyś, Zrób tak. Będziesz miał niezapomniane chwile, tak samo jak wielu innych, którzy uczyniły kolej nad Renem zachodnim częścią swoich europejskich tras kolejowych.

Pociągi Kolonia do Mainz

Frankfurt do Pociągi Moguncja

Berlin Pociągi Moguncja

Bruksela pociągów Mainz

 

Lyon, Francuskie wycieczki kolejowe po Europie

Piękny Lyon jest trzecim co do wielkości miastem w Francja a prawdziwa dynamicznym ośrodkiem kraju. Jest to z pewnością bardziej znośny i zrelaksowany docelowe niż kapitał, oferując rozrywkę na każdym rogu. Lyon ma to wszystko: muzea, restauracji, butiki, i oryginalne sklepy, jak również duża liczba barów i klubów. Jest to również wibrujący uniwersytet Miasto, Warto odwiedzić na swoich europejskich tras kolejowych. Piękne budynki z widokiem na rzekę Rodan, duży parki, i środowisko chluby różne francuskie wpływy kulturowe - co jest nie kochać?

Bruksela pociągów Lyon

Paryż Pociągi Lyon

Marsylia do Lyonu Highspeed Train

Pociąg Amsterdam - Lyon Highspeed

 

[https://www.youtube.comoglądaj?= Element mozmhlEKk0E

 

Toskania

Żaden europejski wycieczki kolejowe są kompletne bez jedzie przez malownicze krajobrazy Toskanii. Ten region w środkowych Włoszech ofert zapierające dech w piersiach widoki i zapewnia sporo ciekawych miejsc, które koniecznie musisz odwiedzić. Z najbardziej znanych sztuki renesansowej i Michelangelo Botticellego do najwspanialszych dzieł Matki Natury w Apeninach, Toskania jest wspaniały. Dobrze zaplanowana wycieczka pociąg mógłby cię wzdłuż wybrzeża Morza Tyrreńskiego, lub pozwalają zobaczyć słynny winnice Chianti.

Milan Pociągi Chianti Castellina

Florencja pociągom Chianti Castellina

Neapol pociągom Chianti Castellina

Rzym pociągom Chianti Castellina

 

Zapisz pociąg pomaga zarezerwować pociąg do miejsca docelowego w 3 minuty, w najtańszych cenach i zwolniony od nachalnych opłat rezerwacyjnych!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-european-train-tours%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)