Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 24/02/2022)

Można poznać ich przyszłość, znając przeszłość, a czy jest lepszy sposób na poznanie przeszłości niż podróżowanie. Te 10 najlepszych miejsc dla maniaków historii to wspaniały sposób na poznanie starożytnych kultur, a może dokąd zaprowadzi nas przyszłość.

Ukryty w odległych Chinach, lub za rogiem od Koloseum, jeśli posłuchasz uważnie, możesz usłyszeć, jak przywódcy starożytnych imperiów szepczą najświętsze sekrety świata.

 

1. Najlepsze miejsca w historii Geek: Berlin

Z Galerii East Side do Pomnika Pomordowanych Żydów, w Berlinie za każdym rogiem czają się kawałki historii?. A zatem, modne miasto zawsze było centrum wydarzeń w Europie. W związku z tym, w jedynym 48 godzin każdy maniak historii może dowiedzieć się o społecznościach, kulturalny, i wydarzenia polityczne w Europie, tylko od wędrówki po zabytkach i muzeach Berlina.

co więcej, miłośnicy historii mogą wybierać między zwiedzaniem a interaktywnością z historią. Na przykład, w Muzeum NRD, możesz otworzyć szuflady, w których znajdują się zdjęcia i spostrzeżenia dotyczące życia w Niemczech Wschodnich. Podsumowując, od czasów pruskich do II wojny światowej i muru wschodnioniemieckiego, Berlin jest domem dla wielu strony historyczne najważniejszych wydarzeń w historii.

Z Frankfurtu do Berlina pociągiem

Lipsk do Berlina pociągiem

Z Hanoweru do Berlina pociągiem

Hamburg do Berlina pociągiem

 

Walking the History Geeks Destinations: East Germany Wall

 

2. Rzym

z 2000 lat historii i 10 niesamowite historyczne stanowiska archeologiczne, Rzym to obowiązkowy punkt docelowy dla każdego miłośnika historii?. Stolica Włoch ma historyczne miejsca na każdym rogu, od Palatynu, gdzie narodził się Rzym, po Forum Romanum i Koloseum. co więcej, Koloseum jest jednym z najbardziej znane zabytki do odwiedzenia koleją na świecie.

Niegdyś centrum cesarstwa rzymskiego i życia politycznego, te niezwykłe miejsca urzekają zarówno maniaków historii, jak i podróżników. Nie ma ani jednego gościa patrzącego na niesamowite zabytki, który nie chciałby dowiedzieć się więcej o historii najważniejszych miejsc historycznych we Włoszech.

Mediolan do Rzymu pociągiem

Z Florencji do Rzymu pociągiem

Wenecja do Rzymu pociągiem

Neapol do Rzymu pociągiem

 

St. Angelo Bridge In Rome in the afternoon

 

3. Najlepsze miejsca w historii Geek: Watykan

Malutki, ale wędrowanie po jego ulicach i miejscach z łatwością wypełnia cały tydzień, Watykan to miejsce, które każdy miłośnik historii powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Miejsce, w którym w pewnym momencie zaistniało chrześcijaństwo 2 tysiąc lat temu, Watykan pozostaje miejscem pielgrzymek zarówno chrześcijan, jak i niechrześcijan.

Pomimo niewielkich rozmiarów, stan Watykan ma wiele historycznych miejsc gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego o historii chrześcijaństwa, sztuka, i miasto. Od historii ludzkości na freskach Kaplicy Sykstyńskiej do St. Piotra, najlepszym sposobem na poznanie fascynujących faktów historycznych jest podążanie za sztuką. Swoją podróż do początków dziejów można było rozpocząć w cudownych dziełach artystów renesansu i baroku.

Najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie historyczna wycieczka po Watykanie jest dołączenie do wycieczki po mieście z przewodnikiem. W Kaplicy Sykstyńskiej i Muzeach są wspaniałe wycieczki z przewodnikiem, St. Bazylika Piotra wraz ze wspinaczką na St. Duomo Piotra dla widoków na miasto, nie ma lepszego sposobu na poznanie tego wyjątkowego historycznego miejsca we Włoszech?.

 

Top History Geeks Destinations: The Vatican Museum Inside

 

4. St. Petersburg

Wydarzenia historyczne, które miały miejsce w St. Petersburg na zawsze ukształtował życie kulturalne i duszę Rosji. To oszałamiające miasto jest jednym z najlepszych 10 Miejsc dla geeków historii na całym świecie. Od rewolucji, carowie, pałace, oraz piersiach architektura, St. Zabytki Petersburga są jednymi z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących na świecie.

Więc, jeśli jesteś maniakiem historii, wycieczka do St. Petersburg będzie epicką podróżą, która zajmie 300 lata wstecz w czasie. Możesz wybierać między nauką życia rodziny Romanowów, na wycieczkę z Putinem. Dodatkowo, nie należy zapominać o wspaniałych zajęciach kulturalnych, jak klasyczny balet lub pokaz folklorystyczny. Pokazy muzyczne i występy taneczne w Petersburgu mogą być świetnym sposobem na poznanie historii stojącej za jego twórcami.

 

Savior On The Spilled Blood in good weather

 

5. Najlepsze miejsca w historii Geek: York

Niewielu wie, że York ma bogate dziedzictwo Wikingów w Anglii. Jednakże, jeśli jesteś prawdziwym maniakiem historii, to prawdopodobnie wiesz trochę o Wikingach’ podróż ze Skandynawii do Anglii. Centrum Yorvik w mieście York jest jednym z 10 najpopularniejsze miejsca w historii wakacji w Europie. w 1976 archeolodzy dokonali zdumiewającego odkrycia i znaleźli relikty Wikingów’ życie codzienne i miasto.

Więc, dziś możesz prześledzić 1000 lata wstecz do epoki wikingów, i przez jeden dzień możesz żyć tradycjami, język, i kultura. Podczas gdy York ma wiele innych wspaniałych atrakcji i historii?, historia Wikingów czyni miasto fantastycznym historycznym cel wakacyjnych podróży.

 

History Geeks Destinations: Yorkvik Center

 

6. Shaanxi

Przygotowany do bitwy, w pobliżu miasta Xi’an, są tysiące żołnierzy z terakoty naturalnej wielkości. Terakotowa armia to niesamowite objawienie od 1974, i najbardziej fascynujące miejsce historyczne w Chinach. Ci niesamowici żołnierze zostali stworzeni, by towarzyszyć zmarłemu cesarzowi w jego życiu pozagrobowym.

Jedną z rzeczy, którymi zafascynuje miłośników historii jest fakt, że żołnierze z Terakotu nie byli jedynym odkryciem w Shaanxi. Na dodatek do tego, archeolodzy uważają, że wraz z pierwszym cesarzem można odkryć całe miasto Xi’an.

Ten 259 – Odkrycie 210 pne to pozycja obowiązkowa w Xi’an dla każdego maniaka historii na jednodniowej wycieczce z Xi’an. Podczas wycieczki dowiesz się o Qin Shi Huang, który zaczął planować i projektować jest mauzoleum w wieku 13, kiedy wszedł na tron ​​jako pierwszy cesarz zjednoczonych Chin.

 

 

7. Najlepsze miejsca w historii Geek: Londyn

Zainteresowany historią przyrody, Królowa Elżbieta, lub Kuba Rozpruwacz? stolica Anglii to miejsce, w którym można cofnąć się w czasie do dowolnego okresu w historii. czy II wojny światowej?, Czarna historia, a może Stonehedge, to jest to, co sprawia, że ​​oglądasz kanał historii, wtedy Londyn będzie idealny na wakacje z historią.

Z tak wieloma zabytkami w jednym mieście?, nie powinno Cię dziwić, że Londyn ma najlepsze historyczne wycieczki w Europie. W związku z tym, możesz wybierać między pałacami i zwiedzaniem parlamentu, Krwawa przeszłość Londynu, jednodniowe wycieczki z Londynu do Bath, lub Oksford, a nawet zabawna wycieczka z przewodnikiem po Kubie Rozpruwacz. Opcje są nieograniczone, więc bądź dobrze przygotowany z dobrymi butami do chodzenia, oraz chęć wysłuchania i przyswojenia z bliska zaskakujących faktów historycznych w najciekawszych historycznych miejscach.

Z Amsterdamu do Londynu pociągiem

Z Paryża do Londynu pociągiem

Z Berlina do Londynu pociągiem

Z Brukseli do Londynu Pociągiem

 

History Geeks Destinations: London in Fall time

 

8. Paryż

Piękne ogrody, urocze zaułki, czarujące budynki, i kawiarnie, Paryż to piękno, a urok nie ma sobie równych w całej Europie. Gdy wędrujesz po paryskich ulicach, nigdy nie wiesz, kiedy wejdziesz do historycznego miejsca w Paryżu. Z historią sięgającą VI wieku, Paryż to świetne miejsce na wakacje dla maniaków historii.

Każdy miłośnik historii wie, że najpiękniejsze miasto Europy powstało głównie w średniowieczu. Więc, prawie każdy kamień odegrał rolę w powstaniu Paryża, jaki znamy dzisiaj. Z Saint Germain, Katakumby na wyspie Paryża, Marais, do Luwru, to tylko kilka ważnych zabytków, które możesz odwiedzić podczas wakacji z historią.

Amsterdam do Paryża pociągiem

Londyn do Paryża pociągiem

Pociągiem z Rotterdamu do Paryża

Pociągiem z Brukseli do Paryża

 

Parisian Streets on a cloudy day

 

9. Najlepsze miejsca w historii Geek: Barcelona

Piękne uliczki Barcelony zaprowadzą Cię do wspaniałych miejsc nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. Barcelona to cudowne miasto, słynie z Sagrada Familia Gaudiego, Park Guell, i wiele innych zapierających dech w piersiach zabytków. Oprócz oszałamiającej architektury i wzornictwa, zabytki w Barcelonie są pełne historii.

Powinieneś rozpocząć swoją historyczną podróż w Casa Amatller, Pierwsze dzieło Gaudiego. Ta cudowna casa jest doskonałym przykładem gotyckiej twórczości Gaudiego. Dodatkowo, można też spróbować dostrzec wpływy mauretańskie w architekturze Casa Amatller. Nie mniej ważny, możesz odwiedzić wiele wyjątkowych budynków, oprócz muzeum Picassa, i rzymskie stanowiska archeologiczne, które można wcisnąć w wakacje z historią w Barcelonie.

 

Mobile phone Picture of the Top 10 History Geeks Destinations: Park Guell

 

1O. Ateny

Ateny to piękne muzeum na świeżym powietrzu?. Miasto Panteon to 3-kilometrowy pieszy, bez ścian, więc możesz po prostu zbliżyć się i dotknąć reliktów jednej z najwcześniejszych kultur na świecie. Inne niesamowite zabytki to Świątynia Zeusa, starożytny teatr Dionizosa, i najbardziej imponujący ze wszystkich, Akropol.

Przez drzewa oliwne przepływają duchy filozofów, góry, i wszystkie historyczne miejsca w Atenach. Więc, jeśli interesujesz się mitologią grecką, fascynująca grecka historia, i wczesna cywilizacja, to Ateny są dla Ciebie idealnym miejscem do historii z góry 10 miejsca na świecie dla geeków historii.

 

Filming The Pantheon In Athens

 

Jesteśmy w Zapisz pociąg z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wycieczkę do nich 10 Najlepsze miejsca w historii Geek.

 

 

Czy chcesz umieścić na swojej stronie nasz wpis na blogu „10 Top History Geeks Destinations”?? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fpl%2Ftop-history-geeks-destinations%2F – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)