Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 31/03/2021)

Podróżując po Europie koleją to długoletnia tradycja, że ​​nie odchodzi w pośpiechu – Pociągi są najszybsze, najbardziej przyjazny dla środowiska, i najbardziej efektywny sposób przemieszczania się z miejsca na miejsce. Chociaż nasz system bilet pociągiem trwa ból z organizowania podróże kolejowe, dużo planowania i przygotowań szczątki. Aby pomóc Ci zaplanować idealny podróż po Europie, oto nasze najlepsze wskazówki do podróży pociągiem Europę.

 

Zaplanuj swoją trasę po Podróżuj po Europie pociągiem

Aby podróżować do Europy pociągiem w 2020 ważne jest, aby rozważyć zaplanowanie trasy i ilość czasu spędzonego w każdym miejscu docelowym. Gdyby Amsterdam, Berlin, Londyn, Mediolan, Paryż, oraz Wenecja są na liście absolutnym must-see, dowiedzieć się najbardziej sensowną trasę aby tak się stało. Zrób listę miejsc, które chcesz zobaczyć i w ten sposób można z grubsza nakreślić swoją podróż. Zdecyduj się na swoich dat i ile dni można spędzić w każdym miejscu, aby zakończyć trasa trasa.

Milan Pociągi Jezioro Como

Turyn pociągom Jezioro Como

Padwa pociągom Jezioro Como

Wenecja pociągom Jezioro Como

 

Nie staraj się spakować trasę ze zbyt wielu miejsc

Jedną z najgorszych rzeczy, które możesz zrobić, gdy jesteś w podróży pociągiem jest Europa i spróbować zmieścić się w zbyt wiele. Istnieje naturalna tendencja, aby spróbować i dżem jak wiele miast i krajów, jak to możliwe w podróży, Jednakże, nie ma sensu w podejmowaniu podróży, jeśli nie zamierzamy wystąpić właściwie każdy cel! Opakowanie zbyt wiele miejsc w Twój plan może być kosztowne i może okazać się wakacjami do rozmycia hotelowych check-in i check-out.

Jest ważne, aby cieszyć się każdym przystanku w najszerszym niż spróbować dopasować zbyt wiele. Zaoszczędzisz na transport i zyskać więcej czasu, aby zbadać swoje cele.

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Halle dwóch pociągów Brugia

Ghent pociągom Brugia

 

Sprawdź walutę

Przy planowaniu trasy podróżować pociągiem Europę, upewnij się, aby sprawdzić walut krajów. Nie w każdym kraju Europa wykorzystuje Euro. Nawet niektórzy członkowie UE, takich jak Bułgaria i Chorwacja, nadal korzystać z ich własnej walucie, która jest specyficzna dla ich kraju. Sprawdź tę listę euro i państw spoza euro.

Frankfurt pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

 

Zarezerwuj nocleg z góry

Choć jest to możliwe do rezerwacji hoteli i hosteli, jak poruszać się z miejsca na miejsce, proponujemy spróbować najlepiej, aby nie przybyć gdziekolwiek bez zakwaterowania zabezpieczonej. Spróbuj zarezerwować schroniska/hotele w góry za pierwszą jednego do trzech miastach, szczególnie popularnych miast w sezonie jak i Berlina Praga. Wydarzenia, Jak na przykład festiwale w miastach, również mieć wpływ na dostępność. Nie martwiąc się o środki obiekcie można spędzić czas robi więcej rzeczy, jak zwiedzanie i cieszyć się wolnym czasem!

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Bruksela pociągów Kolonia

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Hanower do Pociągi Kolonia

 

Nocleg w jak największym stopniu – Podróżuj po Europie pociągiem

Jeśli tylko nie planujecie spędzać tylko jeden dzień w mieście, starają się tam dostać nocny pociąg. Nie chcą spędzać czas w ciągu dnia, podróżując biorąc nocny pociąg, możesz oszczędzać pieniądze na zakwaterowanie i może mieć więcej czasu na zwiedzanie swój cel. Przy rezerwacji na noc bilet na pociąg upewnij się, aby sprawdzić, ile czasu potrzeba, aby dostać się z jednego miejsca do drugiego.

 

 

Porozmawiaj z ludźmi w ramach programu Travel Europe by Train

Pamiętaj, aby rozmawiać z miejscowi lub inni pasażerowie na własną podróż pociągiem. Informacje, które dadzą można być cenniejsze niż cokolwiek znajdziesz w przewodniku. Rozmawiając z innymi, może być poinformowani na Najlepsze miejsca do jedzenia, iść potańczyć, ukryte skarby, świetny miejsca widokowe, i najprostszy sposób, aby ominąć.

 

Planujesz podróżować pociągiem w Europie 2020? Zacznij od prowadzenie na bieżąco z oferuje najlepsze bilet kolejowy na naszej Facebook oraz Świergot stron lub odwiedź nas Zapisz pociągu w Internecie za bezkonkurencyjne ceny biletów kolejowych w całej Europie

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-tips-travel-europe-train-2018%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)