Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 31/03/2021)

Frustracje i marnujący czas element kolejek do odprawy na lotnisku i korki na lotnisku są aż nazbyt dobrze znane Osoby podróżujące w interesach. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótki Podróż służbowa lub pociągiem dłuższy, który potrwa kilka godzin lub dni, podróży pociągiem firm jest często tańsze i szybsze niż w przypadku innych form podróży. Ale szybkość i koszty nie są jedynymi zaletami od podróży koleją. Zobacz wszystkie zalety poniżej.

 

Kobieta uśmiecha robiąc Train Business Travel

Oszczędzać pieniądze:

Badania pokazują, że najbardziej popularne Związane z biznesem Metoda jest podróż pociągiem, w stosunku do powietrza i wynajem samochodu podróży. Pociąg Podróż biznesowa jest najszybszy środek transportu ponad połowa podróży (pewnego razu godziny odpraw lotniczych i przylotów zostały wzięte pod uwagę) i kosztuje prawie jedna piąta Cena £ lataniem i jedna trzecia napędowy do miejsca docelowego.

Osoby podróżujące w interesach a nabywcy podróży służbowych mają możliwość obniżenia kosztów podróży jeszcze dalej i zarezerwować bilety w sposób, który sprawia, że ​​podróż tak wygodne, jak to możliwe dla pasażera. Próbować bilety kolejowe rezerwacja online z SaveATrain Planowanie z wyprzedzeniem i jest najlepszym sposobem, aby uzyskać niesamowite oferty!

Rimini do Mediolanu Trains

Rzym do Mediolanu Trains

Turyn do Mediolanu Trains

Pociągi do Wenecja Mediolan

 

Zmaksymalizuj swój czas podczas podróży służbowych pociągiem:

Kiedy ty podróż pociągiem będzie miał możliwość rezerwacji siedzenie stół z wyprzedzeniem, co oznacza, że ​​można kontynuować pracę podczas podróży, maksymalizacji czasu poza biurem!

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

opóźnienia:

Sprawdzić swoją najnowszą informacje podróż online lub zarejestrować powiadomień SMS. Użytkownik zostanie powiadomiony o wszelkich opóźnień lub problemów en trasy przed wyjazdem na stacja.

Salerno Pociągi Florence

Lecce Pociągi Florence

Bari Pociągi Rzymie

Genua pociągom Florence

 

Pociąg Business Travel bary:

Niektóre stacje kolejowe oferują Business Class salony, gdzie klienci priorytetowe mogą odpocząć i bezprzewodowy dostęp do pracy i obowiązuje. Przyjeżdżając do podróży trochę za wcześnie? Skorzystania z tych miejsc, aby uzyskać pewne prace na poczekaniu.

Pociągi Kolonia do Amsterdam

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

WIFI:

Podróż pociągiem może oferować wiele korzyści związanych z obiektami Osoby podróżujące w interesach. Jednym z przykładów może zawierać in-dworca kolejowego i na Wi-Fi. To umożliwia pasażerom pozostawać w kontakcie podczas przemieszczania się. Coś, co nie jest możliwe w przypadku podróży samochodem.

Pociągi Schiphol do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Jednym z najlepszych sposobów, aby rozpocząć swoją podróż służbową prawy pociąg jest w dokonywaniu zakupu biletów na pociąg online za pomocą Save-A-Train !

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-business-travel%2F%0A%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)