Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 21/02/2021)

wskazówki Pociąg do podróży po Europie są niezbędne dla podróżnych. po pierwsze, istnieje wiele różnych powodów, dla podróżujących do Europy. Może chcesz zobaczyć piękne mosty, stacja kolejowa, i równie zapierająca dech w piersiach sceneria. A może jesteś w podróży, aby zobaczyć niesamowitą kulturę Włochy. Z drugiej strony, możesz być dla osób podróżujących służbowo. Lub wszystkie powyższe i podróżowanie służbowe i rozrywkowe – Chociaż powody podróży są zawsze różne konieczność Porady i sztuczki dla podróży pozostają takie same.

 

wskazówki kolejowe i hacki
Niezależny podróżnik w Europie.

 

Najlepsze pociąg Porady & Hacki do podróżowania pociągiem Europę

błędy rookie

po pierwsze, nie rób błąd podróży debiutanta próby zobaczenia wszystkiego w Europie podczas jednej podróży. Poza faktem, że Europa jest zbyt duża, aby zobaczyć w jeden przelot, miast w Europie są też zbyt duże, aby zobaczyć w jeden przelot. W rzeczywistości, lepiej jest wybrać ostrość na swoją podróż i trzymać się go. W przypadku, gdy jest to Twoja pierwsza podróż do Europy, należy wziąć pod uwagę populację jak Francja, Włochy, Hiszpania, i Niemcy.

Lyon Nicea Trains

Paryż Nicea Trains

Awinion Nicea Trains

Marsylia Nicea Trains

 

wskazówki dla tras kolejowych w Europie

 

Zaplanować i zarezerwować z wyprzedzeniem

Końcówki kolejowe dla rezerwacji z wyprzedzeniem jest to, że nie tylko w rezerwacji biletów z wyprzedzeniem pomoc czasowej budżet może również pomóc zagwarantować już zarezerwowane miejsca dla całej podróży. W świetle wczesnych rezerwacji biletów jest z maksymalną korzyścią, zalecamy zalogowaniu zarezerwować bilety, jak tylko będą one dostępne (2-3 miesiące przed podróżą). do tego, planowanie podróży poza sezonem pozwala uniknąć tłumów i uzyskać jeszcze lepsze ceny. Nie wspominając, że rezerwacja wcześnie może pomóc uniknąć tłumy i duże kolejki. Ponadto, jeśli książka, aby przejść do hotspotów turystycznych podczas High Times sezonu jak lipiec / sierpień, jesteś mniej prawdopodobne, aby spotkać miejscowych ludzi i bardziej prawdopodobne jest otoczony przez turystów. Więc choć może nadal być w stanie zobaczyć wszystkie zabytki w tych czasach można przegapić autentycznych doświadczeń. W przypadku podróży jako para lub w grupie możesz mieć prawo do obniżonych cen na twoje podróże. Ale pamiętam te rabaty będą ważne tylko, jeśli trzymać się razem jako para / grupa przez cały czas trwania podróży.

Pociągi Zurych do Paryża

Pociągi Genewa do Paryża

Montpellier Pociągi Paryż

Miło Pociągi Paryż

 

Dokumenty podróżne

Pierwsze wskazówki kolejowe dla dokumentów podróży jest to, że: kraje w Europie mają tendencję do porozumienia między nimi, który pozwala turystów, aby przejść przez granice bez pokazywania dokumentów podróży. Kraje Unii Europejskiej, w szczególności, pasażerowie mogli opuścić i wejść bez konieczności pokazać paszporty. jednak, nie wszystkie kraje Unii Europejskiej uczestniczący w tej otwartej polityki granicznej jak Chorwacja, Bułgaria, i Rumunia. W przeciwieństwie, są kraje, które nie należą do Unii Europejskiej, które nie uczestniczą w umowie jak Szwajcaria i Norwegia.

Lyon Pociągi Genewa

Zurych pociągom genewskich

Paryż Pociągi Genewa

Pociągi Berno do Genewa

 

 

Użyj wskazówek pociągu z naszych doskonałych cenach biletów

Zapisz Pociąg chce, aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, jak to możliwe. Więc nasza wyszukiwarka znajdzie Ci najtańsze bilety. Browse to our Save A Train site now and take 3 minut, aby znaleźć swoje kolejne bilety kolejowe. Można płacić za pomocą karty kredytowej, i 10 inne opcje.

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)

  • Jeśli jesteś właścicielem strony internetowej, można połączyć się z naszym Kanał RSS.