Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 11/12/2020)

Niemcy mają majestatyczne góry, zapierająca dech w piersiach wieś, i kosmopolityczne miasta, dzięki którym podróż pociągiem jest fascynującym przeżyciem. Są wielu wspaniałych miejsc zobaczyć w tym Berlin, Monachium, Hamburg, Kolonia, i Frankfurt, i wiele innych. Te hotspoty i mniejsze miasta są połączone przez dobrze zorganizowaną Hi-Speed sieć kolejowa. To sprawia, że ​​podróż pociągiem w Niemczech tak łatwo. Oto przewodnik dla turystów do podróż pociągiem w Niemczech aby zapewnić najbardziej mają przyjemna podróż możliwy.

 

Różne pociągi dostępne

Niemiecka sieć kolejowa jest obsługiwana przez Deutsche Bahn. Daje to liczbę typów pociągów do transportu ci zarówno w dzień iw nocy. Głównej sieci kolejowej w Niemczech składa się z regionalnych pociągów (takich jak express regionalnym) oraz pociągi międzymiastowe. Intercity pociągi działają krajowym i międzynarodowym pomiędzy głównymi miastami.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

charakter podróży pociągu w Niemczech

 

Istnieją również inne sposoby na pociąg podróż w Niemczech, takie jak krajowe szybkich pociągów, ten LÓD (InterCity Express). Jest to najbardziej popularny pociąg w Niemczech, łączący kluczowe miasta z dużą prędkością. Te szybkich pociągów podróżować z prędkością do 200mph (320 km / h).

 

Czy muszę dokonać rezerwacji miejsc na niemieckich pociągach?

Z podróży pociągiem w Niemczech najlepiej korzystać w ciągu dnia, w tym szybki InterCity Express, nie wymagają rezerwacji miejsc. Jednakże, jeśli planujesz swoją podróż nie ma nic złego w rezerwacji miejsc w góry. Bezpieczne miejsce przy oknie w scenerii lub po prostu wybrać sobie miejsce, aby zapewnić maksymalny komfort doświadczenie.

Trochę pociągi międzynarodowe oraz trasy jednodniowe takie jak do Paryża, Bruksela, Wenecja, lub Kopenhaga wymaga, że ​​masz zastrzeżenia przed wejściem. Podczas korzystania z witryny Zapisz pociągu, aby zarezerwować bilety kolejowe, będzie stwierdzić, czy nie jesteś zobowiązany do dokonania rezerwacji.

Kolonia pociągom Frankfurt

Pociągi Monachium do Frankfurtu

Hanover pociągom Frankfurt

Hamburg pociągom Frankfurt

 

Użyj szafki stacji – podróż pociągiem w Niemczech

Większość niemieckich stacji kolejowych ma wiele banków szafki w różnych rozmiarach. Jest to, aby pomieścić zarówno małych i duży bagaż. Jeśli masz godzinę lub więc przed swoimi liśćmi kolejowych łączących, Połóż bagaż w szafce, iść na drinka, lub mają krótki rozejrzeć się po okolicy.

Frankfurt pociągom Hanover

Bruksela pociągów Hanover

Wiedeń pociągom Hanover

Kolonia pociągom Hanover

 

podróż pociągiem w Niemczech, stacja kolejowa, Bahnhof

 

Cena szafki określa ich cenę. Oznacza to, że jeśli potrzebują mniej przechowywania bagażu, zapłacisz mniej i odwrotnie. Przedział cenowy od szafki stacji w Niemczech wynosi € 1 – 5 € za 24 godziny użycie.

 

Dzieci mogą pociąg podróż w Niemczech za darmo

Niemcy są doskonałym miejscem do podróżować z rodziną. Na niemieckich pociągów kolejowych, dzieci poniżej szóstego roku życia podróżują bezpłatnie bez konieczności posiadania biletu. Dzieci skończone 6 ale w wieku poniżej 15 również podróżować za darmo po ich towarzyszy taryfy płatnych dorosłych.

 

 

Myśli o zrobieniu pociągiem dookoła Niemiec? Idź do Zapisz pociągu Online aby sprawdzić wszystkie nasze ekskluzywne taryfy i zacząć planować kolejną przygodę! Śledź nas na Facebook, Świergot, oraz Zapisz pociągu Instagram stronę również zobaczyć nasze najnowsze oferty i więcej!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-germany%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)