Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 10/04/2021)

Podróż pociągiem do Paryża w zimie przychodzi z wielu przywilejów. Po pierwsze, jest to najbardziej komfortowy sposób podróżowania. Siedzenia są przestronne, co pozwala więcej miejsca na nogi niż byłoby na zasadzie samolot. Jadąc pociągiem jest również jednym z najbezpieczniejszych sposobów, aby dostać się do miejsca docelowego, zwłaszcza w okresie zimowym.

 

Pamiętaj, że w miesiącach zimowych są brutalne w innych częściach kontynentu. Śnieg, śnieg z deszczem, i ujemne temperatury sprawiają, że trudne i przerażający kierowcom poruszać drogi. Podróżując autobusem lub samochodem oznacza koniecznosc zimno i oblodzonych autostrad. Drogi są śliskie, i samochód lub autobus może ślizgać się spod kontroli.

Niezależnie od ponury, mroźna pogoda, Paris pozostaje marzeniem destination całoroczne. Nie ma potrzeby, aby przegapić wszystko, co Paryż ma do zaoferowania, tylko ze względu na chłodniejszym klimacie. Oto dlaczego warto odwiedzić Paryż zimą i dlaczego podróż pociągiem jest najlepszym sposobem, aby się tam dostać:

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

Cold weather Train Travel in Winter to Paris

 

Zima w Paryżu

Zima w Paryżu przypada od grudnia luty. Wielu z nich twierdzą, że najlepsze czasy, aby odwiedzić Paryż są między Kwietnia i czerwiec. Jednakże, Nie ma wątpliwości, że w zimie jest Paryż magiczny.

Każdego roku, Miasto Świateł przekształca się w Zimowa Kraina Czarów. Już w listopadzie, miasto belki jaśniejsze ze spektakularnych wystaw sklepowych i musujące Boże Narodzenie drzewa. Wyobraźmy sobie, migotliwy światła lśniące w przeciwieństwie do szarego nieba. Łyżwiarstwo w Paryżu jest również marzeniem. Będziesz nawet znaleźć sąd ustanowiony na wieży Eiffla.

Styczeń i luty to również najlepszy czas, aby odwiedzić Paryż muzea. W miesiącach zimowych, cieszyć się tłumy muzeum, które są lżejsze i linie, które są krótsze. I jeśli wszystko na temat nocnego życia, Paryż znany jest cały rok. Również, jeśli jesteś bystry klient kto chce uzyskać najlepszą ofertę na zakupy, Zima Sprzedaż w Paryżu trwa od stycznia do połowy lutego. W miesiącach zimowych są również najtańsze czas na pobyt w hotelach ponieważ oferują zniżki stawki podczas tej porze roku.

Lyon Pociągi Paryż

Pociągi Genewa do Paryża

Montpellier Pociągi Paryż

Miło Pociągi Paryż

 

Dress up Train Travel in Winter to Paris

 

Podróż pociągiem do Paryża z prędkością iw stylu

Jeśli szukasz najlepszego sposobu, aby dostać się do Paryża, przekonasz się, że podróż pociągiem jest, jak to zrobić komfortowo i wygodnie. Jeśli mieszkasz lub mieszkasz w Europie udał się do Paryża z europejskiego miasta, wielokrotność szybkich pociągów wchodzić i wychodzić z Paryża każdy dzień. Poniższa lista pokazuje, jak szybko można dotrzeć w Paryżu z niektórych dużych miastach europejskich po wybraniu jednego z wielu szybkich pociągów dostępnych:

  • Londyn do Paryża na Eurostar – 2 godziny i 23 minuty
  • Amsterdam do Paryża na Thalys – 3 godziny i 20 minuty
  • Bruksela do Paryża IC - 1 godziny i 35 minuty
  • Utrecht do Paryża na IC - 3 godziny i 32 minuty
  • Rotterdam do Paryża na Thalys - 2 godziny i 40 minuty

 

Jeśli chcesz podróżować do Paryża za mniej, kontakt w celu uzyskania najlepszych cen biletów. Kupując bilety z wyprzedzeniem oznacza coraz lepsze oferty. Naszym celem jest pomóc oszczędzać pieniądze i razem z naszym uproszczonym procesie rezerwacji, Jedyną rzeczą do zrobienia jest teraz zarezerwować bilety na pociąg SaveATtrain.com

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-winter-paris%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)