Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 11/06/2022)

Backpacking jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów podróżowania, i nie bez powodu. Wolność posiadające wszystkie swoje rzeczy na plecach i skacze z pociągu do pociągu i kraju do kraju, to niesamowite przeżycie. Ponieważ ten stał się tak popularny, myśleliśmy, że daje pewne turystyczna Pensjonatywskazówki ackpacking do podróżowania w pociągach.

 

czytanie plecakiem wskazówki na stacji kolejowej

Zacznijmy od tego, dokąd zalecamy, aby przejść, zanim damy ci nasze wskazówki dla podróżujących z plecakiem w pociągach.

podróż sugestia 1: Londyn Amsterdam

Czas trwania: 23 dni

Kolejka: Rzym, Viareggio (Toskania), Wenecja, Wiedeń, Budapeszt, Kraków, Praga, Berlin, Amsterdam, Używany, Londyn

Pociągi Londyn do Brukseli

Pociągi Londyn do Paryża

Pociągi Londyn do Lyon

Pociągi Londyn do Amsterdam

Sugestia podróż 2: Londyn do Stambułu

Czas trwania: 25 dni

Kolejka: Londyn, Paryż, Lozanna, Zermatt, Wkładać, Monachium, Salzburg, Wiedeń, Budapeszt, Sighişoara, Braszów, Bukareszt, Wielkie Tyrnowo, Sofia, Płowdiw, Stambuł

Najciekawsze trasy: Wieża Eiffla, Ogród Luksemburski, Jezioro Genewskie, Alpy Szwajcarskie, Zamek Neuschwanstein, Obóz koncentracyjny w Dachau, Zamek Królewski w Budapeszcie, kąpiele termalne w Budapeszcie, Czarny Kościół, ten Pałac Parlamentu, Kościół Narodzenia, Aleksandra Newskiego Kościół, Wielki Bazar, St Sophia.

Zurych pociągom Lausanne

Pociągi Genewa do Lozanna

Berno Pociągi Lausanne

Lucerna pociągom Lausanne

 

Nasz 1 pick do wskazówek plecakiem: pakiet Światło!

Chociaż myśl zbytnio dźwiga na swoim grzbiecie nie brzmi atrakcyjne, jest to łatwe do zbiorczego kiedy dostajesz podekscytowany podróży! Po pierwsze, pożegnaj się z tą torbą na kółkach, a raczej zdobądź wygodny plecak które owijają się wokół talii, zapewniając wsparcie. podczas pakowania, Zapytaj siebie: „Czy ja naprawdę potrzebuję tego?”Jeśli odpowiedź brzmi nie, rów go! Jeszcze lepiej, jeśli można uruchomić w górę iw dół po schodach kilka razy - to daje wskazówkę, w jaki sposób będziesz zarządzać jeśli jesteś spóźniony na pociąg i trzeba uruchomić go złapać!

Bruksela pociągów Lille

Pociągi Antwerpia do Lille

Paryż Pociągi Lille

Pociągi Rouen Lille

 

Wskazówka 2: Zrób Aplikacja Rail Planner Twój najlepszy przyjaciel.

Ta aplikacja pobiera wszystkie rozkład jazdy pociągów na telefonie, aby można było z nich korzystać w trybie offline i jest ważne dla twoich wskazówek plecakiem! Jest idealny do planowania podróży, gdy jesteś w podróży i cieszyć się swoim czasem w nowym miejscu, zagraniczny miejsce. Również, Aplikacja pozwala na filtrowanie opcje kolejowych na podstawie bezpośrednich połączeń tylko, Pociągi bez obowiązku rezerwacji, i trenuje z przewozu rowerów. Mimo, że nie sugerujemy rowerem na wycieczkę z plecakiem!

Dortmund Pociągi Frankfurcie

Norymberga pociągom Frankfurt

Pociągi Stuttgart do Frankfurtu

Bonn pociągom Frankfurt

 

Wskazówka 3: Nie mieszać z spontaniczność jest zdezorganizowane!

Cały punkt porad plecakiem jest mieć swobodę podróżowania szybko, lekko, i najlepiej bez opieki na świecie! Jeśli kończy się kupowanie przepustkę kolejową, zaoszczędzisz pieniądze, ale jeśli stracisz pociąg, może zacząć drogie. Więc, serwatki to, co chcesz zrobić i dać sobie sporo czasu, aby to zrobić. Zakup biletów z wyprzedzeniem pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, ale będzie to ograniczyć elastyczność.

Kolonia pociągom norymberskich

Pociągi do Monachium Norymberga

Pociągi Stuttgart norymberskich

Dortmund Pociągi norymberskich

 

Wskazówka 4: wskazówki ostatni plecakiem – Przechowywać suchą parę skarpetek pod ręką

Najlepsze wskazówki podróży plecakiem pochodzić z własnego doświadczenia. Nic nie psuje dzień jak mokre skarpetki, zwłaszcza jeśli potrzebuje chodzić na długich dystansach. Na domiar zlego, drugi Najgorsze się stało nie jest w stanie znaleźć nawet skarpetki, kiedy rozpaczliwie potrzebne! Ten kończy się w rozpakowywania przepakowywanie. Coś nikt nie chce zrobić! Oba scenariusze nie są zabawne, tak trzymać suchą parę w kieszeni w górnej części torby. W ten sposób, Jeśli zdarzają się iść w prawo w tej gigantycznej kałuży, rozwiązanie jest pod ręką.

 

 

Aby uzyskać najlepsze doświadczenie pociąg przy układaniu plecaka, po fantastycznych cenach i bez opłat rezerwacyjnych, posługiwać się Zapisz pociąg, i nie zapomnij, aby wydrukować nasze wskazówki podróż z plecakiem, zanim pociąg podróż.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-backpacking-tips%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)