Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 02/09/2022)

Eco friendly podróży jest w czołówce naszych umysłach jak wchodzimy w nową dekadę. Z działaczy środowiskowych, takich jak Robert Swan i Greta Thunberg, przesłanie dla świata jest dostarczana z krystaliczną klarownością. Mamy coraz mniej czasu, aby trwały wpływ na planecie i zachowanie jej cennych zasobów.

Zmiana zaczyna się dziś i z nami, nasze decyzje, które promują Odpowiedzialna turystyka. Jak stać się bardziej świadomi naszego wpływu na środowisko i zrównoważony podróży inicjatywy, wciąż mają tendencję do myślenia ekologiczny podróży w zbyt szerokim sensie. odpowiedzialny podróży nie jest już czymś, co możemy wybrać, aby wziąć udział w tu i tam. To jest coś, co musi być misternie wplecione w naszym codziennym życiu, staje się drugą naturą.

Ta pozytywna tendencja czyni fale progresywne całej światowej branży turystycznej. zakłady podróży wprowadzamy Moc energii słonecznej, Systemy recyklingu wody zostały wdrożone w celu zmniejszenia zużycia i tworzyw sztucznych staje się ubolewania korzystanie z przeszłości. Istnieje głęboka globalny ruch rośnie i który, nadziei i determinacji, pozytywnie echo pokoleniom przyszłości nienasyconych turystów. Oto nasze najlepsze wskazówki o tym, jak podróżować ekologicznie przyjazne:

 

Bygone Grace podróży pociągiem

Wielu podróżnych wybrało do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla przez latające mniej lub przez wycinanie podróży samolotem całkowicie, głównie w odpowiedzi na szwedzkiej modne Loty Wstyd (wstyd lot). Nie jest tajemnicą, że podróże lotnicze są obecnie jednym z najszybciej rozwijających się czynników przyczyniających się do zmian klimatycznych. Chociaż latania zawsze będzie kluczowy gracz w jaki sposób możemy zdecydować się na podróż, musimy przypominać, że inne formy podróżowania oferta sensacyjne wakacje eco.

Podróż pociągiem ma nostalgiczną atmosferę minionej karencji i jest potężnym podróż ekologiczny inicjatywa. Oferuje szereg korzyści, w tym więcej miejsca na nogi, posiłki w wagonie restauracyjnym, podziwiając piękne krajobrazy, podróżujących z dziećmi jest znacznie łatwiejsze i dla tych, którzy chcą pozostać w kontakcie, nie ma trybu w samolocie. Odpowiada podróży pociągiem do jednoznacznego odpowiedzialny podróży.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

Train Travel Eco Friendly

 

Bądź Eco friendly, Pozostawić tylko Footprints

Jeździmy wszędzie, powinniśmy zostawić jedynie ślady. Jako eko turystów, to już wiemy. Jednakże, z tych tendencji popychanie nas do bardziej, możemy pójść o krok dalej. Najbardziej pozytywną rzeczą, aby zobaczyć to podróżujący łączenia ze sobą i pozostawiając cel lepiej niż znaleźliśmy go. To nic nie kosztuje, aby odebrać kilka kawałków śmieci, które widzimy na plaży lub w lesie. co więcej, zutylizowanie go prawidłowo oznacza, że ​​nie wyląduje w oceanie.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

 

Jeść i pić Lokalnie

Wspieranie miejscowych to nie tylko ekologiczny podróży inicjatywa, ale jest to również wkład Wspólnoty wznoszeniu. Zakup lokalnie oznacza, że ​​nikt nie miał do transportu tych towarów. Nawet więcej, lokalne firmy mają możliwość rozwijać. Oznacza to zmniejszenie śladu węglowego, a lokalna społeczność wygrywa.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

Eat And Drink Local

 

Bądź częścią Eco przyjazną rozmowę

Trend staje się trend, ponieważ stanowi część globalnej rozmowy. Jako podróżnik zaangażowana w ekologiczne ekologiczny podróży zasady, musimy zaangażować i być częścią tej opowieści. Nasze głosy mają moc. Jak komunikować się z innymi podróżnikami i jak podróżować do unikalnych zakątków świata. Musimy zachować szerzeniu wiadomość. Prowadzimy wzajemnie przykład i jak możemy dokonać tych koniecznych zmian w naszym życiu i jak możemy przyczynić się do zrównoważona turystyka, my inspirować innych do tego samego.

Milan Pociągi Wenecji

Padwa pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

Travel Eco Friendly

 

Zastosowanie komunikacji miejskiej lub pieszo

Chociaż może się wydawać na pierwszy i nieprzyjemne badania należy zrobić w odniesieniu do bezpieczeństwa transport publiczny i połączenia, tranzytowy jest masa przyjazne dla środowiska sposób podróżowania po. Wykorzystuje ona drastycznie zmniejszoną ilość paliwa na jednego pasażera w porównaniu do samochodu.

Miejsce docelowe kusi podróżnika zanurzyć się we wszystkim, co ma do zaoferowania. Tam naprawdę nie ma lepszego sposobu na interakcję z jego ludzi, poznaj jego kulturę, i rozkoszuj się otaczającym środowiskiem. Biorąc transportu publicznego właśnie to robi i chodzenie jest jeszcze lepsza alternatywa.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

Use Public Transportation Or Walk to be eco friendly

 

Pakiet Światło I Eco friendly

Jest to błędne przekonanie, że światło wielkie pakowanie jest nieznaczna. światło Pakowanie niewątpliwie jest ekologiczny zasada podróży możemy łatwo przyjmują i ma ogromny wpływ. Zapalniczka Pakujemy, lżejsze nasze środki transportu będą ważyć i to przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.

Innym sposobem, aby odtworzyć swój udział w zrównoważony podróży jest, aby zapoznać się z zestawem podróży. Ekologiczny zestaw podróżny może składać się z bambusowej szczoteczki do zębów, kostki szamponu, i kostki mydła zamiast żeli pod prysznic. Miniaturowe szampony i odżywki oraz odporne na rozlanie kubki wielokrotnego użytku. Niezbędne są aluminiowe butelki na wodę, podobnie jak metalowa słomka.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

Pack Light for Eco Friendly Travel

 

Wolontariusz

Największe trendy na podróż 2020 wskazują, że podróż empiryczny jest nowy sposób podróżowania. Przesuń się, to klasyka. To sprawia, że ​​pokój dla doświadczeń, że kultura wizytówką, zajęcia, i wyjątkowy wgląd w miejsca docelowe.

  1. Wybierz Dostawcy zobowiązuje się do zrównoważony Travel.
  2. Rozważmy miejscowości w Potrzebie Turystyki.

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Halle dwóch pociągów Brugia

Ghent pociągom Brugia

Volunteer in the forest

 

Jeśli dbamy o środowisko i kochamy sztukę podróżowania, będziemy oszczędzać, ochraniać, i sprawić, by nasze podróże oznaczały coś dla większego wspólnego dobra planety i turystyka ekologiczna. Zacznij rezerwując podróż pociągiem z Zapisz pociąg, dzisiaj!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Jak podróżować Eco friendly W 2020?” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-eco-friendly/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)