Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 18/06/2021)

Jeśli planujesz swoją pierwszą podróż do Europy, jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć najbardziej piękne miasta na świecie. zaprojektowaliśmy idealny przewodnik dla 10 błędy w podróży, których należy unikać w Europie. Wycieczka do krainy zamków, wykwintne kuchnie, parki narodowe, i malownicze wioski, może być jednym z najbardziej pamiętnych wakacji, jakie będziesz mieć. Przeciwnie, może też zamienić się w nikczemną legendę i mieć złe zakończenie, jeśli nie jesteś odpowiednio przygotowany.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz do Europy po raz pierwszy, czy wracasz, te wskazówki sprawią, że Twoja podróż będzie najbezpieczniejsza, najwygodniejsze, i zdecydowanie epickie.

 

1. Nie odwiedzanie małych miast i miejsc poza szlakiem

Jeśli to Twoja pierwsza podróż do Europy, to na pewno udajesz się do miejsc, o których wszyscy mówią. jednak, jeśli chcesz odkryć wyjątkową Europę, nie odwiedzanie małych wiosek i znanych miast jest jednym z błędów w podróżowaniu, których należy unikać w Europie. Warto zaplanować swoją podróż do najbardziej niezapomnianych miejsc poza utartymi szlakami w Europie.

Oczywiście, jeśli chcesz zobaczyć i mieć te same zdjęcia, co inne miliony turystów tłoczących się na ulicach Paryża, Mediolan, i Pradze, następnie podążaj za tłumami. Ale, jeśli masz duszę odkrywcy, i szukam te ukryte klejnoty, następnie zaplanuj swoją podróż małe i wyjątkowe wioski w Europie.

Ceny pociągów z Florencji do Mediolanu

Ceny pociągów z Florencji do Wenecji

Ceny pociągów z Mediolanu do Florencji

Ceny pociągów z Wenecji do Mediolanu

 

kobieta chodzenie po trawie

 

2. Błędy w podróży, których należy unikać w Europie: Nie korzystam z transportu publicznego

Jedna z pierwszych rzeczy, które przychodzą na myśl, gdy słyszysz transport publiczny, są zatłoczone i gorące autobusy, kolejki, i ruchu. jednak, Transport publiczny w Europie to nie tylko autobusy, ale także tramwaje i pociągi. Niektórzy turyści woleliby raczej wynająć samochód, niż dojeżdżać, ale transport publiczny w Europie jest bardzo wygodny, punktualny, tani, i zalecane.

Możesz łatwo dotrzeć do najbardziej odległych części Europy, niesamowite rezerwaty przyrody, zamki, i zapierający dech w piersiach widok, pociągiem. Nie ma lepszego sposobu na podróżowanie po Europie niż pociągiem, to absolutna oszczędność czasu i pieniędzy.

Ceny pociągów z Monachium do Salzburga

Ceny pociągów z Wiednia do Salzburga

Ceny pociągów z Graz do Salzburga

Ceny pociągów z Linz do Salzburga

 

Niestosowanie się do transportu publicznego to błąd, którego należy unikać w Europie

 

3. Brak ubezpieczenia podróżnego

tak, europejskie miasta to jedno z najbardziej rozwiniętych i najbezpieczniejszych miast na świecie. Ale, nadal jesteś człowiekiem, a klify w parkach narodowych Europy są strome i bezlitosne. Chociaż możesz być najbardziej doświadczonym wędrowcem i podróżnikiem, nadal możesz się przeziębić, skręć kostkę, lub kradzież aparatu.

Ubezpieczenie podróżne w Europie jest ważne ze względów zdrowotnych i innych związanych z podróżą. Ubezpieczenie podróżne w Europie jest koniecznością, i nie powinieneś oszczędzać na takiej konieczności. Brak ubezpieczenia podróżnego to błąd, którego powinieneś unikać podróżując do Europy, ponieważ może Cię to kosztować małą fortunę.

Ceny pociągów z Marsylii do Lyonu

Ceny pociągów z Paryża do Lyonu

Ceny pociągów z Lyonu do Paryża

Ceny pociągów z Lyonu do Awinionu

 

Błędy w podróży, których należy unikać w Europie, to nie wędrówka na świeżym powietrzu

 

4. Błędy w podróży, których należy unikać w Europie: Nie kupowanie biletów z wyprzedzeniem

Europa jest droga. Nawet jeśli podróżujesz do najtańszych miejsc, muzea i bilety do atrakcji będą kosztować małą fortunę. Nie kupowanie biletów z wyprzedzeniem to jeden z największych błędów, których należy unikać w Europie, miliony turystów odwiedzających Europę każdego roku, zagwarantuje ci to.

Więc, można znaleźć świetne oferty na kultowe witryny europejskie, wdzięki kobiece, i działania, jeśli szukasz i rezerwujesz z wyprzedzeniem. Czasami można uzyskać naprawdę świetne oferty po prostu zakup biletów online, i oszczędza cenny czas podczas podróży. Dodatkowo, czy to Twoja pierwsza podróż do Europy, należy być przygotowanym na długie kolejki. Więc, Kupowanie biletów na podróż i atrakcje przez Internet pozwoli Ci uniknąć stania w ulewnym deszczu, gorące letnie dni, i zostawia ci na to czas punkt widzenia i piknik.

Ceny pociągów z Norymbergi do Pragi

Ceny pociągów z Monachium do Pragi

Ceny pociągów z Berlina do Pragi

Ceny pociągów z Wiednia do Pragi

 

kobieta śmiejąca się obok kwiatów

 

5. Wymiana pieniędzy na lotnisku

Podróż do obcego kraju może być stresująca, brak znajomości języka lub poruszanie się po mieście. Obsługa budżetu i obcej waluty również może być stresująca. Wymiana pieniędzy na lotnisku jest bardzo wygodna i niezawodna, jest to jeden z błędów, których należy unikać w Europie.

Opłaty, które poniesiesz płacić i wymieniać walutę będzie cię kosztować, dlatego najlepiej jest szukać informacji online na epunkty wymiany. Również, zawsze możesz zapytać w recepcji hotelu, chętnie polecą wiarygodne punkty pieniężne w obszarze. Zaleca się wymianę wystarczającej ilości na podróż z lotniska, i kwotę, która pokryje pierwszą kwotę 1-2 dni Twojej podróży.

Ceny pociągów z Paryża do Rouen

Ceny pociągów z Paryża do Lille

Ceny pociągów z Rouen do Brest

Ceny pociągów z Rouen do Le Havre

 

Błędy w podróży, których należy unikać w Europie, to wymiana pieniędzy na lotnisku

 

6. Rezerwacja zakwaterowania w złym sąsiedztwie

Lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników tworzenia idealne wakacje w Europie. Nie szukam informacji o najlepszej części miasta, sąsiedztwo, lub wioska, w której chcesz się zatrzymać, jest błędem, którego należy unikać podróżując po Europie. Wybór miejsca zakwaterowania jest równie ważny, jak wybór rodzaju zakwaterowania. Pobyt w niewłaściwej części miasta może kosztować czas podróży, ruch drogowy, Cena £, i bezpieczeństwo.

Ceny pociągów z Brukseli do Amsterdamu

Ceny pociągów z Londynu do Amsterdamu

Ceny pociągów z Berlina do Amsterdamu

Ceny pociągów z Paryża do Amsterdamu

 

Zakwaterowanie na górze

 

7. Błędy w podróży, których należy unikać w Europie: Jedzenie w pierwszej restauracji, którą widzisz

Jeśli jesteś typowym turystą, następnie wybierzesz się na lunch do popularnych sieci fast foodów lub do pierwszej restauracji po drodze. jednak, możesz przegapić niesamowite restauracje, z fantastycznymi lokalnymi potrawami i punktami widokowymi, które zapierają dech w piersiach.

Jeśli poświęcisz trochę czasu na badania przed podróżą, zafundujesz sobie niezapomniane doznania kulinarne. Oprócz, próbując pysznego jedzenia, możesz zaoszczędzić kilka dziesięciocentówek, zamiast zaszaleć w pierwszej restauracji w okolicy. Świetna kawa, ciasto, kuchnia lokalna, i rewelacyjne dania w śmiesznych cenach, może być tuż za rogiem.

Ceny pociągów z Florencji do Rzymu

Ceny pociągów z Neapolu do Rzymu

Ceny pociągów z Florencji do Pizy

Ceny pociągów z Rzymu do Wenecji

 

Jedz we właściwym miejscu i unikaj błędów w podróży w Europie

 

8. Trzymaj się przewodnika zamiast bezpłatnych wycieczek pieszych po mieście

Przewodnik jest wspaniałym źródłem inspiracji na wycieczkę do Europy, i za posiadanie ogólnego planu podróży. jednak, trzymanie się przewodnika to jeden z największych błędów w podróżach, których należy unikać w Europie. Oznacza to, że odwiedzisz te same miejsca, co miliony innych turystów, i jak turysta.

Odkrywanie miasta na bezpłatna wycieczka piesza to najlepszy sposób na poznanie najwspanialszych miast Europy. Lokalny przewodnik mówiący po angielsku oprowadzi Cię po mieście. Oprócz pokazywania popularnych i znanych witryn, przewodnik po mieście opowie Ci o najpilniej strzeżonych tajemnicach miasta i udzieli mnóstwa zaleceń i wskazówek dotyczących miasta. To zawiera zalecenia żywieniowe, świetne oferty, ukryte miejsca, i co najważniejsze, jak zachować bezpieczeństwo.

ZACeny pociągów z msterdam do Londynu

Ceny pociągów z Paryża do Londynu

Ceny pociągów z Berlina do Londynu

Ceny pociągów z Brukseli do Londynu

 

 

9. Błędy w podróży, których należy unikać w Europie: Nie pakuje się do Europy

Słoneczny, deszczowy, chłodny, lub wilgotny, jedną z najbardziej wyjątkowych rzeczy w Europie jest to, że możesz doświadczyć wszystkiego 4 pory roku w ciągu dnia. Więc, brak pakowania specjalnie na europejską pogodę jest błędem w podróży, którego należy unikać za wszelką cenę.

T-shirty, kurtka przeciwdeszczowa i wiatrówka, wygodne buty to po prostu niezbędny element wyposażenia podróży do Europy. Najlepiej spakować i założyć warstwy, w ten sposób będziesz czuć się komfortowo przy każdej pogodzie, i nie będzie nosić ze sobą całej garderoby.

Ceny pociągów z Monachium do Zurychu

Ceny pociągów z Berlina do Zurychu

Ceny pociągów z Bazylei do Zurychu

Ceny pociągów z Wiednia do Zurychu

 

wieża eiffla czarno-biała

 

10. Przechowywanie gotówki w jednym miejscu

Miasta europejskie są znane z tego, że są oszałamiające, ale także dla kradzież kieszonkowa, pułapki turystyczne, i różne sposoby oszukiwania turystów. Nurkowanie Twój budżet na podróż między Twoja jednodniowa wycieczka torba, bezpieczny, a karta kredytowa to najlepszy sposób na bezpieczne i przyjemne podróżowanie.

Najlepiej jest zachować bezpieczeństwo i unikać trzymania gotówki i karty kredytowej w jednym miejscu. Więc, mieć przy sobie swoją cenną własność zawsze i wszędzie, to błąd w podróży, którego należy unikać w Europie.

Ceny pociągów z Amsterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Londynu do Paryża

Ceny pociągów z Rotterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Brukseli do Paryża

 

Błędy w podróży, których należy unikać w Europie, to nie podróżowanie po kanałach

 

Wniosek

Podsumowując, w Europie jest wiele wspaniałych miejsc do odkrycia. Możesz spędzić niesamowity weekend lub zaplanować długą podróż po Euro, możliwości są nieskończone. Ale, kiedy podróżujesz do obcego kraju, zasady gry różnią się w zależności od miasta. Jedyne, co pozostaje niezmienne, to błędy popełniane przez turystów podczas każdej wycieczki. Nasz 10 błędy w podróżach, których należy unikać w Europie, zapewni Ci bezpieczeństwo i sprawi, że Twoja podróż będzie naprawdę wyjątkowa.

 

Tu na Zapisz Pociąg, z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wakacje w wybranej przez Ciebie Europie pociągiem.

 

 

Czy chcesz zamieścić nasz wpis na blogu „10 błędów w podróży, których powinieneś unikać w Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-mistakes-avoid-europe/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)