Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 11/12/2020)

Podróżując po Włoszech pociągiem jest niezapomniane przeżycie. Sieć kolejowa Włoch łączy prawie każdym większym mieście we Włoszech, ułatwiając aby dostać się z miejsca na miejsce. Podróżując po pociągiem jest nie tylko szybki i skuteczny sposób, aby zobaczyć Włochy, ale oferuje również najbardziej spektakularne widoki z jej wsi. Oto kilka prostych wskazĂłwki do zwiedzania Włoch pociągiem, która zagwarantuje Ci podróż swojego życia.

 

Porady podróży do odkrywania Włochy – Rezerwuj jak najwcześniej

Siedzenia i wagony są czyste i wygodne, bez względu na to, gdzie wybrać siedzieć. jednak, gdy Kupując bilet, Spróbuj na początku książki aby uzyskać fotel, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Paryż Pociągi Londynie

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

W zależności od miejsca docelowego mamy różne wskazówki podróży do odkrywania Włoch pociągiem, można podróżować przez kilka godzin, więc pomyśleć o swoich potrzebach. Czy jesteś zadowolony siedzieć przy oknie? poświęcić trochę czasu na relaks i obserwowanie jak obejrzeć oszałamiające krajobrazy przejść obok, czy wolisz być w siedzibie nawy? gdzie można poruszać się z fotela swobodniej, ale nadal doceniają widoki z dużymi oknami kabiny.

 

Wykorzystaj swój czas na pokładzie

Czas spędzony na długie przejazdy kolejowe może być okazją do zorganizować, nadrobić zaległości w sen lub robić plany na następne miejsca.

To nie jest często, że naprawdę można wyłączyć i trochę czasu dla siebie. Czy chcesz czytać książki, działać na własną włoski lub dowiedzieć się o historia i miejscami wybranego celu, wybór nalezy do ciebie. Cieszyć się podróżą i nie zapomnij, aby mieć oko na zewnątrz okna, aby wziąć w Włoch malowniczy krajobraz.

Kolonia w pociągach Berlin

Pociągi Monachium do Wiednia

Frankfurt do Monachium Pociągi

Praga Pociągi do Wiednia

 

Porozmawiaj z mieszkańcami lub innymi turystami

Jeden z najlepszych wskazówki w tym blogu, Porady dotyczące podróży do odkrywania Włoch pociągiem jest to, że faktycznie podróży pociągiem jest to świetna okazja, aby spotkać miejscowi lub podobnie myślących podróżnych. To niesamowite, co można dowiedzieć się z innymi. Mieszkańcy mogą powiedzieć Ci najlepszy-ukryte skarby odwiedzać, podczas gdy inni podróżujący mogą podzielić się swoimi doświadczeniami i zalecenia. Można siedzieć naprzeciwko cichy, ale i fascynująca przyjazna osoba dla całego przejażdżka pociągiem, czy można przełamać lody zadając pytanie. Bądź otwarty na rozmowy, nigdy nie wiadomo, co może się nauczyć lub które mogą spotkać na drodze.

Offenburg do Pociągi Konstanz

Pociągi Stuttgart Offenburg

Pociągi Lipsk do Dortmund

Dortmund Pociągi Stuttgart

 

 

Śledź etykiety pociągu – wskazĂłwki do zwiedzania Włoch pociągiem

Podróżując po Włoszech pociągiem to niesamowite przeżycie. Ważne jest, aby szanować innych pasażerów w pociągu, aby każdy ma przyjemna podróż. Personel zawsze zapewni goście są opieką i czuć się komfortowo, jednak, to do każdego pociągu do działania considerately.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pociągi do Pompei Rzym

Neapol pociągów Pompei

 

Należy zwrócić uwagę na poziom hałasu w swoim wózku i próbować trzymać się tego. Odtwarzanie głośnej muzyki lub przy użyciu siedzenie naprzeciwko ciebie jako podnóżek nie jest doceniana. Z manier i szacunku dla innych, to sprawi, że podróż pociągiem i każdy inny rejs, że o wiele bardziej przyjemna.

 

Chcesz doświadczyć Włoch pociągiem i skorzystać z naszych porad dotyczących podróży do odkrywania Włochy? Iść do SaveATrain online sprawdzić wszystkie nasze taryfy na wyłączność i zacząć planować swoją kolejną przygodę!

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-tips-for-exploring-italy-by-train%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)