Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 25/01/2021)

Pociągi w Paryżu i Nicei są połączone szybkim i wydajnym systemem pociągów, więc odwiedzenie dwóch prowincji jednocześnie nigdy nie było trudnełatwiejszy. Te dwa kontrastujące regiony przyciągają tysiące turystów każdego roku. Nicea leży w samym sercu pięknej Riwierze Francuskiej w południowej Francji. Paryż jest stolicą i największym miastem Francji, położony na Sekwanie, w północnej Francji. Trudno jest wybrać między romantycznego miasta Paryża i nadmorskim pięknem Nicei, ale z podróży pociągiem, nie masz do. Aby upewnić się, że najbardziej spektakularną podróż, mamy kilka Wskazówki dla podróżujących pociągiem z Paryża do Nicei.

 

Wybierz odpowiedni pociąg do swojej podróży

Ogólnie, Wszystkie pociągi we Francji są na czas, wygodne i niedrogie. Podróży z Paryża do Nicei można przejść bezpośrednio na zasadzie szybka prędkość pociągu takich jak pociąg TGV lub, Można wolniejsze pociągi regionalne, z szansą, aby zobaczyć kilka wspaniałych miast łączące. Można także wziąć pociąg noc. ten TGV biegnie między 8 do 10 razy dziennie od stacji Paris Gare du Nord do stacji Nice Ville. Ten pociąg dotrze do Nicei za około pięć godzin. Najszybsze połączenie autobusowe zapewni Ci połączenie z Paryża do Nicei za dwanaście godzin.

Lyon Nicea Trains

Paryż Nicea Trains

Awinion Nicea Trains

Marsylia Nicea Trains

 

podróży pociągiem z Paryża do Nicei przez TGV i SNCF

 

Zastanów się, czy nie zatrzymać się w miastach w drodze do Nicei

Możesz podróżować bezpośrednio z Paryża do Nicei pociągiem lub zamiast tego zatrzymać się we wspaniałych miastach Marsylii i Lyonie. Wybór nalezy do ciebie! jeśli masz trochę wolnego czasu, rozważyć odwiedzenie jednego, lub nawet dwa, tych pięknych miast francuskich na drodze do Nicei z Paryża. Marsylia to nadmorskie miasto z międzynarodowym klimatem, który oferuje najbardziej piękna sceneria. Stacja kolejowa ma Szafki bagażowe tak by zatrzymać się tutaj na kilka godzin nie mógł być bardziej wygodne.

Pociągi Zurych do Paryża

Pociągi Genewa do Paryża

Montpellier Pociągi Paryż

Miło Pociągi Paryż

 

Twój ostatni przystanek jest ładny podczas podróży pociągiem z Paryża do Nicei

 

Będziesz również przechodzić przez Lyon na drodze do Nicei. Ten kwitnącej i kanciasty miasto jest zdecydowanie warto poznać. To miasto jest inny hub we Francji i sztuce historia i jest uznawana za światowej klasy kuchni.

 

Odczekaj trochę czasu na stacji podczas podróży pociągiem z Paryża do Nicei

Stacja kolejowa w Paryżu są duże i mogą być bardzo mylące, jeśli nie zostały tam przed. Upewnij się dotrzeć wcześnie aby dowiedzieć się, na jakiej platformie Twój pociąg odjedzie z.

Dijon Pociągi Paryż

Pociągi Paryż Reims

Lille do Paryża Trains

Wycieczki do pociągów Paryżu

 

Stacja kolejowa Paryż po uruchomieniu podróży pociągiem z Paryża do Nicei

 

Będziesz także potrzebował trochę czasu na skasowanie biletu przed podróżą chyba że kupiłeś go w Save A Train. W przypadku, gdy kupiłeś bilety w starych żółtych automatach „compostage de billets”, które zwykle znajdują się tuż przed wejściem na peron. Jeśli masz bilet kupiony za pomocą Save A Train, inspektor w pociągu sam potwierdzi i sprawdzi, czy Twój bilet jest ważny w pociągu.

 

Myśląc o podróży pociągiem z Paryża do Nicei? Iść do Zapisz pociągu w Internecie sprawdzić wszystkie nasze wyłączne opłaty i zacząć planowanie Twoja następna przygoda! Istnieje wiele obniżonych taryf dostępne po różnych sieciach kolejowych we Francji. można również przechowywać poszukiwania najnowszych zniżek wykonując nasze Facebook oraz Świergot strony też.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-train-paris-nice%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)