Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 10/09/2021)

Dlaczego UK Train ride tak wysokie ceny?

Ceny przejazdów pociągiem w Wielkiej Brytanii wzrosły zbyt wysoko. Uważa się, że Europa ma najlepsze podróże kolejowe na świecie. przyjazny dla środowiska przejazdy kolejowe w Europie zawierać piękna sceneria. Pasażerowie pociągów dostęp wszędzie z odległych wsi do główne miasta. W Europie, przejazdy kolejowe są konkurencyjne cenowo, pasażerom oszczędność czasu i pieniędzy. W Zjednoczonym Królestwie, Jednakże, przejazdy pociągiem są bardzo drogie.

 

 

Uk ceny pociągiem porównaj tabela

 

Dojazdy do pracy w Wielkiej Brytanii

Cena dojazdów do pracy w Wielkiej Brytanii wzrosła w ostatnim okresie średnio o 700 funtów 7 roku zgodnie z analizą pracy. Podróż, która została najbardziej dotkniętych jest pociąg z Birmingham Londyn. Osoby dojeżdżające do pracy, które korzystają z tego pociągu, muszą teraz płacić za bilet okresowy w wysokości 10567 funtów. ten Wzrost cen Na początku 2018 został dodany w niektórych przypadkach dodatkowe £ 100 do niektórych już drogich biletów okresowych.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Kolonia Pociągi do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Luksemburg pociągom Londynie

 

Porównanie cen pociągów w Wielkiej Brytanii do Europy

Pasażerowie podróżujący po Niemczech mogą kupić BahnCard100, który obejmuje wszystkie Niemcy za 3,795 £.

Pasażerowie podróżujący między Manchesterem a Liverpoolem płacą 3152 GBP i nie mogą wykorzystać tego biletu, aby podróżować nigdzie indziej w Wielkiej Brytanii.

w Francja, Roczne dojazdy do Pociąg Paryż ceny przejazdów mogą sięgać nawet 750 funtów, a we Włoszech pasażerowie podróżujący między Velletri a Rzymem płacą tylko 442 funty.

Ceny kolejowe Wielka Brytania są tak wysokie,, że roczny bilet na podróż do London Waterloo od 20 mil poza Londynem kosztuje 3,248.

Przedsiębiorstwa kolejowe, które ustanowił najwyższe wzrosty cen w 2018 był Północny (4.7%), TransPennine ekspresowe (4.6%), Biegówki (4.1%), Merseyrail (3.6%), oraz Pociągi dziewicze (3.1%).

Badanie przeprowadzone przez VoucherChmura pokazuje, że pasażerowie pociągów brytyjskich płacić ogromne 50 pensów za milę wyjazd. Porównaj to z resztą UE, gdzie koszt za milę jest 19 pensów.

Londyn Pociągi Frankfurcie

Paryż Pociągi Londynie

Londyn Pociągi Kolonia

Pociągi Londyn do Amsterdam

 

Wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy w pociągach brytyjskich

  1. Pieszo lub rowerem

Ponieważ ceny pociągów iść według różnych liniach. Może się zdarzyć, że istnieje linia, która oferuje lepszą cenę dla Ciebie, ale nie działa przez Twoją lokalną linię stacja kolejowa. W tym przypadku, można chodzić lub cykl 10-15 minut, aby dostać się na stację w lepszej cenie, to samo odnosi się do znalezienia stacji na drogę powrotną.

 

  1. Podzielić swoją podróż

Ze względu na sposób sprawiedliwy Train ride ceny są obecnie obliczony brytyjskich pociągach, może rzeczywiście być taniej kupić dwie lub trzy bilety, aby dotrzeć do przeznaczenie niż kupując jeden bilet bezpośredni. Jeśli podróżujesz z Liverpoolu do Londynu, na przykład, taniej jest kupić bilet z Liverpoolu do Crewe, a następnie z Crewe do Londynu, niż zakup bezpośredni bilet Liverpool-Londyn. Aby uzyskać więcej informacji na temat podziału czek na podróż kalkulatory podzielone.

 

3) Zarejestrować się sprzedawców biletów

Podczas rejestracji u sprzedawcy biletów można kwalifikować się do korzyści lubić 25% od następnej podróży lub bezpłatnego gorącego napoju.

 

Zaoszczędzić na Trains Wszędzie

Planujesz podróż pociągiem w Europie? Dlaczego nie wziąć 3 minut i znaleźć tańsze bilety kolejowe na ZapiszApociąg. Wypełnić datę i czas, który chcesz podróżować, i będziemy dostarczać Państwu najlepszą cenę za podróż, że można zapłacić na kilka sposobów.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk-train-ride-prices-vs-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)