Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 30/10/2019)

Art podziemny na stacjach metra wydaje się być nowy muzeum ludowy. Stają się nowa trzeba zobaczyć Cele podróży dla miłośników sztuki i wzornictwa. Kto by pomyślał? Niektóre z najbardziej inspirujących przestrzeniach publicznych, włączenie sztuki na dużą skalę i projektowania można znaleźć w wielu miastach stacji metra. co więcej, Art Underground przynosi więcej niż odrobiną koloru do metra.

Stacje metra Obserwujemy wzrost przejazdów i turystyki. W związku z tym, w rezultacie, widzą wzrost poczucia wspólnoty.

Sztuka w transporcie może również prowadzić do spadku wiele innych sposobów, Jak na przykład: Emisja gazów cieplarnianych, wandalizm, i podmiejskich nuda! Korzyści wydają się nie mieć końca! Dlatego też jesteśmy podekscytowani dzielić nasze najlepsze typy z Art Underground – Fascynujące stacje metra.

 

Jakość Transport = jakość życia

Według badanie przeprowadzone przez Instytut Rozwoju Miast Francji. Paryżanie spędził średnio 23 dni w roku na transporcie. I nie jest to wyjątek. Ludzie na całym świecie używa transport publiczny dojeżdżać do pracy.

Czy wiedziałeś: że badania wykazały, że jakość transportu bezpośrednio wpływa na jakość życia użytkowników tranzytu? The Doświadczenia z podróży przez tranzyt powinien być atrakcją samą w sobie. „Sztuka Public można wyciągnąć tożsamości przestrzeni, pomóc w zrozumieniu znaczenia historycznej lub kulturalnej dzielnicy i jej mieszkańców.”

Sztuka podziemne projekty można znaleźć na całym świecie. z rzeźbami, mozaiki, obrazy. Do większych przedsięwzięć, takich jak instalacje, ryciny, i płaskorzeźby. Oto niektóre z naszych kilofów.

 

schody ruchome metra

 

Art Underground – Fascynujące stacje metra: Sztokholm, Szwecja

To nie będzie zaskoczeniem dla niektórych z was, że Szwecja była pierwszym na naszej liście do zbadania Underground Art. Jeśli spojrzeć pod szwedzkiej stolicy, znajdziesz misterną sieć podziemnych linii kolejowych.

Jest więcej niż 90 z 100 stacje na 110km System tunel. czasami są one określane jako „najdłuższy na świecie sztuki Galeria”. Zostały one ozdobione obrazami, instalacje, mozaiki, i rzeźby 150 artystów od 1950.

 

sztuki pod ziemią w Szwecji

 

Oto kilka zdjęć z tej niesamowitej sztuki metra

 

Art Underground - Fascynujące stacje metra

hipnotyzujące stacja metro

poniżej gruntu projektowania wnętrz

 

Czując się inspiracją do odkrywania te niesamowite kawałki Underground sztuki? Zapisz Pociąg Można się tam dostać! Zarezerwować bilet na pociąg w ciągu kilku minut bez żadnych ukrytych opłat!

 

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)