Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 02/09/2022)

Art podziemny na stacjach metra wydaje się być nowy muzeum ludowy. Stają się nowa trzeba zobaczyć Cele podróży dla miłośników sztuki i wzornictwa. Kto by pomyślał? Niektóre z najbardziej inspirujących przestrzeniach publicznych, zawierające sztukę i design na dużą skalę można znaleźć w wielu miastach’ stacje metra. co więcej, Art Underground przynosi więcej niż odrobiną koloru do metra.

Stacje metra Obserwujemy wzrost przejazdów i turystyki. W związku z tym, w rezultacie, widzą wzrost poczucia wspólnoty.

Sztuka w transporcie może również prowadzić do spadku wiele innych sposobów, Jak na przykład: Emisja gazów cieplarnianych, wandalizm, i podmiejskich nuda! ten korzyści wydają się nie mieć końca! Dlatego cieszymy się, że możemy podzielić się naszymi najlepszymi wyborami Art Underground – Fascynujące stacje metra.

 

Jakość Transport = jakość życia

Według badanie przeprowadzone przez Instytut Rozwoju Miast Francji. Paryżanie spędził średnio 23 dni w roku na transporcie. I nie jest to wyjątek. Ludzie na całym świecie używa transport publiczny dojeżdżać do pracy.

Czy wiedziałeś: że badania wykazały, że jakość transportu bezpośrednio wpływa na jakość życia użytkowników tranzytu? ten Doświadczenia z podróży przez tranzyt powinien być atrakcją samą w sobie. „Sztuka Public można wyciągnąć tożsamości przestrzeni, pomóc w zrozumieniu historycznego lub kulturowe znaczenie dzielnicy i jego mieszkańców”.

Sztuka podziemne projekty można znaleźć na całym świecie. z rzeźbami, mozaiki, i obrazy. Do większych przedsięwzięć, takich jak instalacje, ryciny, i płaskorzeźby. Oto niektóre z naszych kilofów.

 

subway hallway

 

Art Underground – Fascynujące stacje metra: Sztokholm, Szwecja

To nie będzie zaskoczeniem dla niektórych z was, że Szwecja była pierwszym na naszej liście do zbadania Underground Art. Jeśli spojrzeć pod szwedzkiej stolicy, znajdziesz misterną sieć podziemnych linii kolejowych.

Jest więcej niż 90 z 100 stacje na 110km System tunel. czasami są one określane jako „najdłuższy na świecie sztuki Galeria”. Zostały one ozdobione obrazami, instalacje, mozaiki, i rzeźby 150 artystów od 1950.

 

underground art in sweden

 

Oto kilka zdjęć z tej niesamowitej sztuki metra

 

Underground Art - Fascinating subway stations

mesmerizing subway station

bellow ground interior design

 

Czując się inspiracją do odkrywania te niesamowite kawałki Underground sztuki? Zapisz pociąg Można się tam dostać! Zarezerwować bilet na pociąg w ciągu kilku minut bez żadnych ukrytych opłat!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)