Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 06/08/2021)

Jeśli mieszkasz w Europie i masz weekend na zapas (lub cała tydzień!), mówić “tak” na zwiedzanie Watykanu koleją i cieszyć się nim w pełna prędkość!

 

Planuje na zwiedzanie Watykanu?

Od 1929 Watykan jest niepodległym państwem, a najmniejszy w świecie. Nadal, że nigdy nie zmniejszyła swej okazałości, piękno, i jego niezwykle inspirujące i kulturowe historyczny znaczenie. Chociaż właśnie trwającą ponad 0.44 kilometrów kwadratowych, Watykan ma wiele atrakcji, które trzeba zachować turyści zajęty: z St.. Piotra do Kaplicy Sykstyńskiej (i wszystko pomiędzy), pokochasz co drugi spędził w Watykanie.

Jeśli chodzi o zwiedzanie Watykanu koleją jedzie, znajduje się nowoczesny pociąg elektryczny dostępny dla wszystkich entuzjastów Watykańskich. Pociąg łączy Watykan stacja kolejowa z Papieskiej Villas.

Oto kilka gwiazdowe atrakcje w Watykanie chcesz odwiedzić i jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie Włochy.

 

 

St. Piotra jest najbardziej znany podczas wizyty w Watykanie

Wspaniały St. Piotra jest głównym Watykanie, zbudowany na tym, co jest uważane za gdzie St. Miejsce pochówku Piotra.

St. Piotra Praktycznie suma prac znanych artystów. Absolutnie respekt uderzające, sztuka w St.. Piotr’bazylikę zaczyna się zanim wejść do kościoła. Będziesz pierwszy zobaczyć rzeźbę Berniniego Konstantyna wraz ze szczątkami mozaikę Giotta powyżej głównej drzwiach. grace one portyk, i 185m długości i 46m wysokości nawy wznosi się kopuła 119 metrów nad! Naturalnie, tam także słynny Pieta Michała Anioła, że ​​nie uwierzysz własnym oczom! Zobacz bogato Kaplicy Sakramentu, Berniniego wspaniały barokowy brąz Baldacchino, Papieski ołtarz i wiele więcej.

Pociągi do Rimini Rzym

Florencja pociągom Rzymie

Pociągi Werona do Rzymu

Neapol pociągów w Rzymie

 

Kaplica Sykstyńska

Spektakularny w sobie, Kaplica Sykstyńska jest jeszcze inna strona dostaniesz aby sprawdzić, czy odwiedzają Watykan koleją. Zbudowany przez Sykstus IV w 1473-84 i przywrócony z 1980 do 1994, Kaplica Sykstyńska posiada freski przez wielu artystów. Czy nazwy Michelangelo, Perugino, Pinturicchio, Botticellego, Rosselli, Ghirlandaio, i Signorelli znaczy nic? Dobrze, pomogli uczynić ścianach Kaplicy Sykstyńskiej szczyt malarstwa renesansowego. Michała Anioła Sąd Ostateczny namalowany wewnątrz kaplicy jest uważany za najbardziej dramatyczne i najbardziej znaczącym osiągnięciem sztuki europejskiej.

Kaplica Sykstyńska jest, gdy konklawe do wyboru papieża odbywa. Codziennie, setki turyści podziwiam go, i - możesz być jednym z nich, także!

 

wizyty w Watykanie seeings wzroku

Museo Pio Clementino podczas wizyty w Watykanie

Jedną z najlepszych rzeczy o zwiedzanie Watykanu koleją jest to, że pozwala zobaczyć praktycznie wszystkie Zasadnicze zabytków w Watykanie.

Muzea Watykańskie mają systematyczny wyświetlacz zaprojektowany przez papieży Klemensa XIV i Piusa VI z 1769 do 1799. Te galerie są skarbnicą ważnych kawałki i podkreślając tylko kilka jest bardzo trudne! Każdy ma coś wyjątkowego do zaoferowania:

  • Sala Croce Greca ładownie bogato zdobione sarkofagi czerwonego porfiru córki Konstantyna, Konstancja, i jego matka
  • Sala delle Muse pokazuje Tors Belwederski, pierwszy-wieczny-BC Michelangelo-podziwiał dzieło Apoloniusza Aten
  • Gabinetto delle Maschere ma wspaniałą mozaiką podłogi teatralnych masek z Villa Adriana w Tivoli
  • Cortile del Belvedere posiada Apollo Belvedere, jeden z najbardziej znanych rzeźb w Watykanie
  • Galleria delle Statua wyposażony najlepszych starożytnych kandelabry – Barberini Candelabra – również z Villa Adriana w Tivoli

Milan Pociągi Rzymie

Bolonia pociągom Rzymie

Siena pociągom Rzymie

Lucca pociągom Rzymie

 

Papieska Villa Barberini

papieża letniska, Papieska Villas – Barberini Ogród został otwarty dla publiczności od Marca 2014. Wejście jest trochę trudne do znalezienia, ponieważ nie jest oznakowana. Ogrody tego wspaniałego miejsca się skończyły 2000 lat, sprężystych na trzech poziomach. Są wspaniałe i dobrze określone, a ostateczny poziom pokazuje pieczęcie różnych papieży zapakowane w żywopłotów.

 

Aby cieszyć się podróżą podczas zwiedzania Watykanu koleją, Szukaj swoje pochodzenie i odebrać na Rzym Zapisz pociągu strona do rezerwacji bilet na pociąg w ciągu kilku minut i rozpocząć Watykan emocji prędzej, niż można by oczekiwać!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fvisiting-vatican-rail%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)