Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 21/02/2021)

Zakup biletów na pociąg w Europie jest zawsze ekscytujące. Po pierwsze, na zapisać Pociąg jesteśmy zawsze szuka tanich biletów kolejowych dla Ciebie. Zbadaliśmy tematy takie jak miło hotele oraz piękne przejazdy kolejowe. Ale najgorętszym tematem w branży kolejowej jest środowisko. CORADIA Ilint jest pierwszym na świecie niskich jazda pociągiem. To jest prawdopodobnie najbardziej przyjazny dla środowiska pociąg na świecie.

 

Nowy niskopodwoziowy pociąg w Europie

ten Coradia Ilint jest wodorowe niskiej jazdy pociągu. To podróże pomiędzy Niemczech i Czechach. Nowy pociąg niedawno ukończyli 4-tygodniową jazdę próbną. Podczas testów, poszedł na pociąg 80 Km na godzinę. Badania oceniano również przerwy na pociąg. Inne aspekty są nadal być sprawdzanym w celu zapewnienia sprawnego podróż pociągiem.

Berlin do Monachium Pociągi

Frankfurt do Monachium Pociągi

Pociągi Wiedeń do Monachium

Pociągi Stuttgart do Monachium

 

Wodór tylko pociąg

Nowy pociąg to pierwszy na świecie pociąg napędzany wodorem z ogniwami paliwowymi. Wykorzystuje również energię elektryczną dla trakcji. Oznacza to, że będzie emitować zerowe emisje, emitując tylko skroploną wodę i parę. Pociąg jest cichy. CORADIA Ilint niskiej jazda pociągu ma następujące unikalne aspekty;

  1. Czysty konwersji energii
  2. Elastyczne magazynowania energii ze względu na baterie
  3. Inteligentne zarządzanie mocą trakcji i dostępnej energii

Toyota próbował również wdrożenia tego podejścia wodoru do swoich samochodów wydaje się, że podejście działa tylko z pociągów. Pociąg jest planowane do uruchomienia w Wielkiej Brytanii 2021. Coradia Ilint nisko jeżdżący pociąg uruchomiony z powodzeniem oprócz Niemiec na początku 2018. Aby pociąg mógł działać, potrzebuje własnej stacji tankowania wodoru, która obecnie znajduje się na torach Salzgitter.

Kolonia pociągom Frankfurt

Pociągi Monachium do Frankfurtu

Hanover pociągom Frankfurt

Hamburg pociągom Frankfurt

 

 

Komentarze prasowe

Didier Pfleger, wiceprezes Alstom Niemczech i Austrii powiedział;

“Ten test nie jest kamieniem milowym z powodu ochrony środowiska oraz innowacji technicznych”

“Ponadto dzisiaj nasz nowy system trakcji, Dotychczas z powodzeniem udowodnił na pierścieniu testowym, jest używany w pociągu po raz pierwszy - ważny krok w kierunku czystszego mobilności w Europie”

Frankfurt w pociągach Berlin

Luksemburg w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

 

Zobacz ten post na Instagram

 

Post udostępniony przez Maksima Tsurkova (@m_tsurkov)

 

W sumie jest tu 14 Coradia Ilint nisko-jeżdżące pociągi w Europie. Pociągi te zastąpią obecne pociągi, ponieważ używają diesel. najbardziej godne uwagi, pociągi mogą obejmować 1000 km na jednym zbiorniku wkładem.

anak Dongen, Parlamentarny Sekretarz Stanu w Federalnym Ministerstwie Transportu i Infrastruktury cyfrowej (BMVI), powiedziany:

“Bezemisyjne, energooszczędny i opłacalny – zespoły trakcyjne z napędem ogniw paliwowych są przede wszystkim przyjazny dla środowiska alternatywę dla lokomotyw spalinowych. Aby wzmocnić teren przemysłowy Dolnej Saksonia, chcemy finansować projekt LNVG poprzez inwestowanie wokół 8.4 milionów euro. Fundusze mają być dostarczone z Narodowego Programu Innowacji dla wodoru i ogniw paliwowych Technologia

https://twitter.com/AlstomUK/status/928617417693126658

 

Kupować bilety kolejowe w Europie. Ponadto, Może szukasz pięknych trasach lub po prostu najszybszych i najtańszych tras dostać się do miejsca docelowego, mamy cię objęte. Wejdź teraz, aby Zapisz pociąg, Trwa to tylko 3 minut do skorzystania z naszej wyszukiwarki, by uzyskać najlepszą wyceniane dostępnych biletów.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fworlds-first-low-riding-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)