Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 19/06/2020)

Existuje celý rad zaujímavých a aktívnych staniciach v Španielsku. Nájdete vysoká rýchlosť, strednú vzdialenosť, regionálne, metropolitné a hotel-vlak cestovať po celej krajine. Z veľkých moderných staníc do menších obklopených príroda, to sú 10 z najviac fascinujúcich vlakových staniciach španielskych.

 

Barcelona, Španielsko (Na vlakovej stanici Sants)

Táto moderná stanica je jedným z najrušnejšia vlaková stanica v Barcelone. To je hlavná vlaková stanica pre oba národné a medzinárodné vlakové spojenie. Táto stanica je pomerne veľký a nachádza sa v centre mesta. To je používané ako miestna a turisti a vás spojí s väčšinou staniciach po celej Španielsko.

 

madrid (Vlaková stanica Puerta de Atocha)

Táto stanica je najväčší v Madride a bol po mnoho rokov. Jedná sa o krásna stanice a jeden z najviac fascinujúcich vlakových staníc, v ktorej sa nachádza krásne tropické záhrady a korytnačky svätyne vnútri. zapnuté marec 11, 2004, deň, teraz známa v Španielsku ako 11-M, 191 ľudí bolo zabitých pri sérii bombových útokov. K nim došlo za štyri vlaky a to ako v tejto stanice a okolitých.

 

Fascinujúce Nádraží v Španielsku, madrid

Sevilla (Vlaková stanica Santa Justa)

Santa Justa je treťou nejzaměstnanější stanice v Španielsku, s celkom dvanástich platforiem. To je pomenované po jednom z najobľúbenejších svätcov Seville (sestra Santa Rufina). Objekt sa nachádza vo východnej časti centra mesta Sevilla. Čistý zostavenie a dizajn sú príkladom mestských modernizačných plánov 1991.

 

Železničná stanica Ronda

Ronda je považovaný za jedného z najkrajších miest v Španielsku. Tento španielsky výber Fascinujúce vlakových staníc je indikátorom toho, a rozhodne musíte vidieť. Stanica bola postavená v roku 1892, však, bol aktualizovaný a nádherne udržiava v priebehu rokov. Stanica má stále "Anglo" alebo koloniálne indický vzhľad hoci. Vrchlík dreva lemovaný sa opiera o kovaným pilieroch klenout susedné platformu.

 

Vlaková stanica Puebla de Sanabria

Táto stanica sa nachádza v krásnej staré mesto Zamora. Je to jeden z najznámejších železničných staníc v Španielsku, pretože jeho krásy, ktorá je vzhľadom k regionálnej a tradičnej architektúry, s bridlicovou rooves, kváder kamene a veľký centrálny arch Pfiedsedající. Táto stanica je tiež známy relevantnosti to malo na Ruta de la Plata ako pripojenie škvrna.

 

Vlaková stanica Zamora

Táto stanica sa nachádza v meste Zamora v y León a je považovaný za jeden z najviac fascinujúcich staníc vlakov všetkých čias. Jeho stavba musela byť zastavená v 1929 a to bolo nakoniec dokončené v 1958. To má podmanivý renesančný inšpiráciu s niektorými detailmi, ktoré sú pripomienkou neskorej gotiky. Je to naozaj dych berúce.

 

Vlaková stanica Estación del Norte

Táto železničná stanica sa nachádza v meste San Sebastian, krásne miesto, ktoré ponúka oboje neuveriteľné mora a výhľadom na hory. Táto stanica je atrakciou samo o sebe ako vrchlík pokrývajúci platforiem bola navrhnutá Gustave Eiffel, kto je ten istý človek, ktorý navrhol Eiffelova veža vo Francúzsku.

 

Vlaková stanica Canfranc Estación

Tento opustený pick fascinujúcich vlakových staníc možno nájsť na hranici medzi Španielskom a Francúzsko. Bolo otvorené v roku 1928 a daboval "Titanic z hory."To bolo postavené na podporu obchodu medzi oboma krajinami, ale potom, čo sa neudrží a bolo upustené od 1970. Stanica sa dnes rozpadá na kusy. Turisti sú stále schopní vidieť podobnosť, aký veľký to bol vo svojej dobe. Ďalšie španielski turisti navštívili od roku 2013. Viac ako počet ľudí, ktorí niekedy navštívil stanicu, kým to bolo otvorené.

 

Vlaková stanica Estacio del Nord

To je hlavná vlaková stanica v meste Valencia. Bola postavená v roku 1917 a stal sa symbolom európskej modernistické architektúry. Je to veľká budova s ​​veľkým hodinami a orol socha v centre, ktoré sú jedny z najviac reprezentatívnych prvkov stanice dnes. Tento pick fascinujúcich vlakových staníc je tiež považovaná budova kultúrneho záujmu.

 

Vlaková stanica Algeciras

Táto stanica sa nachádza v hornej časti Algeciras a niekoľko kilometrov od prístavu vzhľadom k historickým požiadavkou, ktorý znamenal, že to musí byť mimo dosahu Gibraltár 100 ton delá. Tento vlak sa používajú ľudia, ktorí by chceli navštíviť Gibraltárska skala. Prvýkrát bol otvorený v roku 1982 a ešte má starej školy vyzerať a cítiť sa na neho.

 

Aj keď existuje mnoho z nich pôsobí v Španielsku dnes, to sú 10 z najviac fascinujúcich nádražiach Španielska k návšteve. Cestovanie vlakom je veľká časť z verejná doprava systém v krajine a beží hladko cez palubu. Existuje celý rad krásne výlety rovnako ako aj over-nočné dobrodružstvo aby sa mal vlakom, a to stojí za to, aby sa využívanie železnice pri návšteve Španielska.

 

Fascinujúce Nádraží v Španielsku, VALENCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nájsť najlepšie a najlacnejšie vstupenky v Európe Uložiť vlak, Trvá to 3 minúty teraz rezervovať lístok na vlak na Zachráňte vlak. k najviac fascinujúcich vlakových staníc v Španielsku, Platiť za použitia všetkých populárnych platobných metód vrátane, kreditných kariet a Paypal.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-fascinating-train-stations-spain%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie