Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 31/03/2021)

 

Cestovať vlakom do železničnej stanice v Budapešti

Budapest Rozhodne je rozbočovač Maďarsku. To je ústredným bodom, pokiaľ ide o cestovanie vlakom do Budapešti existuje mnoho vlaky prestanú. Aj keď cestovanie vlakom v Budapešti a všeobecne je vzrušujúce a často nová skúsenosť pre mnoho ľudí, to môže byť tiež trochu na nervy v čase, najmä v novom a cudzom meste. Dať svoju myseľ v pokoji a vziať pozrieť sa na 10 veci, ktoré potrebujete vedieť o cestovaní vlakom v Budapešti.

 

Vlaková stanica

Existujú tri hlavné vlakové stanice, ktoré môžete cestovať vlakom v Budapešti a sú:

  • východ: Nachádza sa na východe. To je hlavné medzinárodné a medzimestské železničnej stanice v Budapešti.
  • západ: Nachádza sa na západe.
  • delikatesy: Nachádza sa v južnej

 

 

 

Cestovanie: Transfery z letiska

Najbližšia železničná stanica Budapest Airport Terminal 2 je Ferihegy, s vlaky v prevádzke do a zo stanice Nguyati v Budapešti.

 

Cestujú s batožinou

Ak ste na cestách po meste s ktorýmkoľvek batohy, kabelky alebo akýkoľvek iný ručná batožina nezabudnite uložiť tento na podlahe medzi nohami pri cestovaní vo vlakoch, aby na bezpečná strana.

 

Bezpečnosť pre ženy

Ženy môžu cítiť v pohode pri jazde vlakom okolo Budapešti. Do centra mesta je úplne bezpečný pre veľké mesto a tak dlho, ako cestujúci využívať ich zdravý rozum a neberte zbytočné riziko len preto, že sú na dovolenke, potom môžu byť istí, že nič zlého príde k nim.

 

Vyhnúť vreckové krádeže

Turisti sú s najväčšou pravdepodobnosťou dostať pick-potopená v preplnený verejné priestranstvá prepravy, ako staniciach, Ak môže dôjsť k ďalšie drobné krádeže. Aj keď to nie je príčinou hlavnou starosťou návštevníkov sa odporúča byť vedomí a Zostaň v pozore.

 

Getting Around – Cestovať vlakom do Budapešti

Existuje celý rad rôznych železničných tratí v Budapešti a vlakovej cesty tvoria veľkú časť ich verejnej dopravy, ktorý znamená, že môžete dostať skoro všade vlakom. Nezabudnite skontrolovať časy a rôzne linky, ktoré budete potrebovať, aby sa s cieľom dostať sa do cieľa. Toto nájdete cestovné informácie online alebo na vlakovej stanici. Môžete tiež kúpiť lístky na staniciach.

 

Si sami Budapest Card cestovať vlakom Budapest

Potom, čo ste boli v Budapešti deň alebo dva a dostali zorientovať, uistite sa, že si Budapest Card. Karta ponúka rad bonusov, ako je voľný vstup do niektorej múzeí, zadarmo autobus/vlak / električka / voda cestovné, a voda cruise.

 

Cestovať vlakom do Budapešti Celodenné výlety

Existuje celý rad fantastické výlety aby sa tým vlakom do Budapešti. Oni vás vezme na niektoré neuveriteľné destinácií a ukázať vám veľkolepé scenérie pozdĺž cesty. Uistite sa, že urobiť si vlastný prieskum, než pôjdete. Uistite sa, získať čo najviac zo svojho času v tomto meste.

 

krásne stanice

Budapešť má jedny z najstarších a najviac krásne staniciach v Maďarsku. Uistite sa, že k návšteve východnej vlaková stanica (Železničná stanica východ) a Západné nádražie (nádražie západ) a je potrebné sa k nim by cestovať vlakom v Budapešti, zatiaľ čo vy sa tam a objatí s históriou a veľkolepou architektúru, ktorá Budapest má ponúknuť.

 

História železničných tratí

Linka M1 v Budapešti je druhý najstarší podzemná dráha linka na svete. To bolo v prevádzke od roku 1894 a je dokonca uvedený ako UNESCO Stránka svetového dedičstva. K dispozícii je tak koľko histórie V tomto meste a vlaky boli používané po stáročia a stále bežať efektívne.

Budapest naozaj to všetko a je obľúbené turistické destinácia. Prečo nie byť ako miestni obyvatelia a využívajú vlakov ako forma verejnej dopravy? nebudete sklamaní!

 

Rezerváciu lístok na vlak V európskej cesty? Prečo nevyužiť 3 minút na našich stránkach nájsť najlacnejšie vstupenky pre svoje trasy. Prihlásenie k odberu Ušetriť vlaku web teraz. Vstupenky je možné uhradiť niekoľkými spôsobmi, všetko, aby vaše skúsenosti tak jednoduché, ako je to možné.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-things-know-travel-by-train-in-budapest%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)