Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 21/02/2020)

Jedna z vecí, najviac vzrušujúcich o cestovaní v Európe je, že môžete sa tam dostať vlakom všade. Ide o najrozšírenejší priemer transport a obľúbený mnohých ľudí na cestovať po kontinente. Ľudia si položiť niekoľko otázok, než sa rozhodnú Choď vlakom, pre-trip náležitosti, ako je, kde môžem kúpiť lístky? Ako môžem zistiť plány? Môžem prejsť z jednej krajiny do druhej,? Čo sú nočné vlaky Páči sa mi to?

 

Tu sú pre-trip Essentials musíte vedieť:

Plány a Ceny európskych vlakov

Hoci celá Európa je spojená s veľmi rozsiahlu železničnú sieť každá krajina má svoju železničnú spoločnosť a, teda, jej webové stránky s poriadky a ceny. Ak chcete cestovať vlakom v rámci jednej krajiny, bez toho, aby prekročili hranice akejkoľvek, avšak odporúčame vám prejsť priamo k uloženiu vlaku, ako by ste robiť s lety do Skyscanner. Ak si neviete, čo to je, Google vám dá odpoveď. Takmer všetky webové stránky majú anglickú verziu, takže je ľahké sa orientovať a kontrolovať plány. Ak chcete cestovať vlakom z jednej krajiny do iného (vždy v rámci Európy) mali by ste tiež hľadať cestu, aby sa app ako Save vlaku.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Ako a kedy kúpiť vstupenky?

Jedným z pre-trip náležitostí je určite lístky. niektoré vlakov (najmä tých vysoká rýchlosť a tie, ktoré spájajú hlavné mestá či veľkých miest) tendenciu stúpať v cene, ak dátum odchodu prístupy; tam sú iní, (miestnej vlaky a tie, ktoré odkazujú blízkych miest) že vždy za rovnakú cenu. Ak ste na cestách od kapitálu ku kapitálu, to je najlepšie kúpiť lístok niekoľko týždňov vopred a získať najlepšiu cenu. Ak si kúpiť vstupenky prostredníctvom aplikácií (veľa Európsky vlakový spoločnosti majú svoju vlastnú aplikáciu príliš), budete dostávať elektronickú letenku s QR kódom môžete ukázať vodiči z obrazovky telefónu, takže sa nemusíte vytlačiť.

Londýn do Lille Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Londýn do Bordeaux Vlaky

 

Pre-Trip Essentials MAP

Ako sa dostať k stanici, je kľúčové, aby pred cestou Essentials

Dobrú vec, o cestovaní vlakom je to, že stanice sú obvykle v centrách miest a sú ľahko dostupné metrom, autobusom alebo pešo. Nemusíte cestovať hodinu ísť na letisko (ak ste na okraji mesta, hoci všeobecne sa nikdy trvá tak dlho,). Ak ty cestovať s malými batožinou, môžete ísť verejná doprava. Ak ste veľmi loaded, možná taxi je tou najlepšou voľbou. Nebolí to povedať: existujú mestá, ktoré majú niekoľko vlakových staníc (napríklad, Paríž) tak byť vždy istí, čo váš vlak odchádza z. Niekedy sa môže stať, že budete musieť prejsť z jednej stanice na druhú.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Vienna do Mníchov Vlaky

Stuttgart do Mníchov Vlaky

 

presnosť Vlaky v Európe

Európski vlaky odchádzajú na minútu presne (ak dôjde k oneskoreniu pre niektoré klimatické dôvod). Ako sa dostať do stanice asi 15-20 minút pred je vždy jeden z pre-trip náležitosti. Majte na pamäti, že existujú vlaky, ktoré sú veľmi dlhé a niekedy budete musieť chodiť veľa sa dostať na konci nástupišťa. Zastávky medzi jedným mestom a ďalšie zvyčajne nemajú trvať dlhšie ako niekoľko minút,.

Jednalo sa o malý, ale užitočný sprievodca na pre-trip základy pre zastavenie vlaku v Európe a čo musíte vedieť pred rozhodnutím prijať. Dúfame, že skúsenosť získaš budú neoceniteľné.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Lucerna na Zermatt Vlaky

 

Vstúpiť Save-A-Train si rezervovať lístok na akékoľvek miesto v 3 minúty, na najlacnejšie lístky na vlak sadzby a uvoľnený z nepríjemných rezervačné poplatky!

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite k kód pre vloženie)