Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Jedna z vecí, najviac vzrušujúcich o cestovaní v Európe je, že môžete sa tam dostať vlakom všade. Ide o najrozšírenejší priemer dopravy a obľúbený mnohých ľudí na cestovať po kontinente. Ľudia si položiť niekoľko otázok, než sa rozhodnú Choď vlakom, pre-trip náležitosti, ako je, kde môžem kúpiť lístky? Ako môžem zistiť plány? Môžem prejsť z jednej krajiny do druhej,? Čo sú nočné vlaky Páči sa mi to?

 

Tu sú pre-trip Essentials musíte vedieť:

Plány a Ceny európskych vlakov

Hoci celá Európa je spojená s veľmi rozsiahlu železničnú sieť každá krajina má svoju železničnú spoločnosť a, teda, jej webové stránky s poriadky a ceny. Ak chcete cestovať vlakom v rámci jednej krajiny, bez toho, aby prekročili hranice akejkoľvek, avšak odporúčame vám prejsť priamo k uloženiu vlaku, ako by ste robiť s lety do Skyscanner. Ak si neviete, čo to je, Google vám dá odpoveď. Takmer všetky webové stránky majú anglickú verziu, takže je ľahké sa orientovať a kontrolovať plány. Ak chcete cestovať vlakom z jednej krajiny do iného (vždy v rámci Európy) mali by ste tiež hľadať cestu, aby sa app ako Save vlaku.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Ako a kedy kúpiť vstupenky?

Jedným z pre-trip náležitostí je určite lístky. niektoré vlakov (najmä tých vysoká rýchlosť a tie, ktoré spájajú hlavné mestá či veľkých miest) tendenciu stúpať v cene, ak dátum odchodu prístupy; tam sú iní, (miestnej vlaky a tie, ktoré odkazujú blízkych miest) že vždy za rovnakú cenu. Ak ste na cestách od kapitálu ku kapitálu, to je najlepšie kúpiť lístok niekoľko týždňov vopred a získať najlepšiu cenu. Ak si kúpiť vstupenky prostredníctvom aplikácií (veľa Európsky vlakový spoločnosti majú svoju vlastnú aplikáciu príliš), budete dostávať elektronickú letenku s QR kódom môžete ukázať vodiči z obrazovky telefónu, takže sa nemusíte vytlačiť.

Londýn do Lille Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Londýn do Bordeaux Vlaky

 

Mapa základných vecí pred cestou

Ako sa dostať k stanici, je kľúčové, aby pred cestou Essentials

Dobrú vec, o cestovaní vlakom je to, že stanice sú obvykle v centrách miest a sú ľahko dostupné metrom, autobusom alebo pešo. Nemusíte cestovať hodinu ísť na letisko (ak ste na okraji mesta, hoci všeobecne sa nikdy trvá tak dlho,). Ak ty cestovať s malými batožinou, môžete ísť verejná doprava. Ak ste veľmi loaded, možná taxi je tou najlepšou voľbou. Nebolí to povedať: niektoré mestá majú niekoľko železničných staníc (napríklad, Paríž) tak byť vždy istí, čo váš vlak odchádza z. Niekedy sa môže stať, že budete musieť prejsť z jednej stanice na druhú.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Vienna do Mníchov Vlaky

Stuttgart do Mníchov Vlaky

 

presnosť Vlaky v Európe

Európski vlaky odchádzajú na minútu presne (ak dôjde k oneskoreniu pre niektoré klimatické dôvod). Ako sa dostať do stanice asi 15-20 minút pred je vždy jeden z pre-trip náležitosti. Majte na pamäti, že existujú vlaky, ktoré sú veľmi dlhé a niekedy budete musieť chodiť veľa sa dostať na konci nástupišťa. Na zastávky medzi jedným mestom a druhým zvyčajne netrvajú dlhšie ako niekoľko minút.

Toto bol malý, ale užitočný sprievodca o základoch pred cestou na cestu vlakom v Európe a veciach, ktoré by ste mali vedieť predtým, ako sa rozhodnete pre cestu. Dúfame, že skúsenosť získaš budú neoceniteľné.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Lucerna na Zermatt Vlaky

 

Vstúpiť Save-A-Train si rezervovať lístok na akékoľvek miesto v 3 minút, na najlacnejšie lístky na vlak sadzby a uvoľnený z nepríjemných rezervačné poplatky!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)