Čas čítania: 2 minúty
(Aktualizované: 12/03/2021)

Cestovanie vlakom je pohodlné, šetrné k životnému prostrediu a poskytuje okázalý názory, ideálny pre vytvorenie vášho Instagram oveľa krajší. Tu sú 4 views vlaková cesta, aby sa váš účet lesk Instagram.

 

Vlaková cesta prehliadky č.1 – West Highland linka, Škótsko

West Highland Škótsko pohľady vlakovej cesty

Škótsko má skvele jedny z najkrajších krajiny a vlak zobrazenie trasy na svete. toto železničnej cesty Ponúka rozsiahle výhľady na odľahlých vresoviská, Lochs, a hory. Pri cestách na West Highland linka, budete mať šťastie dosť skúsenosť legendárny Glenfiddich viadukt. povedomá? To preto, že to bolo uvádzané ako Hogwarts Express počas prvých Harry Potter film volebné právo. Predstavte si, že dvojité kohútiky tieto názory dostanú.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Glacier Express, švajčiarsko

Názory trasa švajčiarsko vlak Glacier Express

Ak dávate prednosť pomalším tempom, výhľad na vlakovej trasy, To je cesta pre vás a vaše Instagram nasledovníkmi. Váš oslňujúci panoramatický pohľad začne s výhľadom na slávny Matterhorn. Zermatt, budete robiť svoju sedem hodín železničnej cestu pozdĺž UNESCO Trasa svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, aby St Moritz. Užite štekať fotografií ako slávnu alpský views Vistas prejsť okno.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Lyon St Moritz Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

 

Flam Železničná, Nórsko

Flam Železničná vlaková cesta prehliadky Nórsko

kratšie cesta – Tento hodinu vlakom z Myrdal do Flam je len pre zobrazenie. A vaše šťastie Insta nasledovníci budú ďakujem. uvidíte Nali Tunel, úchvatný Kjosfossen vodopád, a nádherné fjordy Nórsko.

 

Naša uzatváracia možnosť zobrazenia trasy vlaku – Inlandsbanan, Švédsko

Inlandsbanan, Švédsko

V prípade, že Glacier Express nebol dostatok snehu a ľadu pre vás, potom budete milovať Inland linku. Tento 14-hodinový vlak dobrodružstvo začína v Kristinehamn pred razí svoju cestu cez neprebádané škandinávske terénu smerom Gallivare. Z okna, uvidíte severný polárny kruh a – ak budete mať vaše oči olúpané – nejaká divočina v podobe sobov, los, a losov.

 

Takže teraz, keď ste sa dozvedeli o pohľadoch na vlakové trasy a ste pripravení ísť na železničnú jazdu, ktorá vám zmení život, zatiaľ čo vyleštíte svoj účet Instagram a získate nových sledovateľov? Si svoj sen výlet vlakom dnes na Save A Train. A tiež môžete skontrolovať naše Instagram účet instagram.com/saveatrain

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-route-views-to-make-your-instagram-account-shine%3Flang%3Dsk/ - (Prejdite k kód pre vloženie)