Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 08/10/2021)

Neexistuje nič také, ako loví prvýkrát na novom mieste. Pre akékoľvek rybárov, či už začínajúcich alebo plnej skúsenosť, rybolov je vzácny činnosť, ktorá im pomáha uvoľniť. Čo by mohlo byť pre nich lepší ako kombinovanie cestovného ruchu a ich obľúbenou kratochvíľou?

Našťastie pre tých, ktorí majú radi rybárčenie, existujú skvelých miest v Európe že rys paleta rýb. Ak si plánovať, aby vaše budúcu dovolenku všetko o rybárčenie, môžeme vám pomôžu rozhodnúť, kam ísť. Poďme sa pozrieť na náš zoznam 5 najlepších rybárskych miest v Európe, aby si:

 

1. Rybárske Miesta vo Švédsku

Pokiaľ chcete loviť vo Švédsku, už nemusíte hľadať oveľa ďalej než Štokholm skvelé rybárskych miest. Napríklad, Stromgatan sa nachádza priamo v centre mesta, a to má skvelý výhľad. Môžete sa pozrieť na švédsku budovou parlamentu a staré Mesto zatiaľ čo rybolov. Ďalšie mestské miesto je Hammarby Sjöstad na Hammarby jazera, a obľúbená štvrť v Štokholme. To má veľa skvelých rybárskych miest a je ľahko dostupný z mesta.

však, Ak chcete viac klasický charakter rybárskych skúseností, nebudete musieť riadiť ďaleko od Štokholmu. Ringsjon Lake ponúka niekoľko krásnych rybárskych miest, kde môžete chytiť siha a pstruha dúhového. Drevviken je ďalší pokojná jazero v blízkosti Štokholme, podobný Ringsjön. Obrovský a udržateľný miesto na rybolov, Drevviken Lake Vás nesklame.

Dalo by sa tiež vydať na súostroví Štokholme a na ostrove Galo, čo je pravda izolovaný raj. Môžete tábor a ryby tam čo hrdlo ráči, teší súostrovia prirodzenosť.

Galo Island vo Švédsku je najunikátnejšou von z 5 Najlepšie Rybárske Miesta v Európe

 

2. Rybárske Miesta vo Francúzsku

Francúzsko je krásna krajina pre takmer akýkoľvek činnosti, a tak nie je divu, že rybolov vo Francúzsku je tiež skvelý. Jedným z najvýznamnejších lokalít rybárskych je Lac du Bourget, Francúzsko je najhlbšie a najväčšie jazero. Je to pôsobivé miesto, pretože je tu viac ako 30 druhy rýb. Medzi nimi, pstruh, zubáč, šťuka, a ostriež vyniknúť. Jazero je naozaj skvostom regiónu Rhone-Alpes.

Potom je tu Bassin d'Arcachon na juhozápadnej pobreží Francúzska - pre tých, ktorí majú radi rybárčenie slanej vody. krásne svitania, krištáľovo čisté vody, a morský vlk sú len niektoré z vecí, ktoré môžete v Arcachone očakávať.

Rybári zo zahraničia lásky Jazero Der-Chantecoq, priamo v srdci regiónu Champagne, pomerne blízko Paríž. Je to skvelý miesto pre začiatočníkov, hoci starí profíci navštevujú jazero kvôli obrie kapry. Iné pozoruhodné Francúzske miesta sú La Rance rieku a jelša. Obaja sú populárne ako veľké ciele, aby vaše rodina v rámci rybárskeho výjazdu.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

3. Rybárskych miest v Taliansku

Le Marche Taliansko je jedným z 5 Najlepšie Rybárske Miesta v Európe

Keď v Taliansku, môžete tiež pozrieť na niektoré z najlepších rybárskych miest v Európe. Región Le Marche ponúka nejaké veľké ryby, najmä v Cingoli, Pioraco, a Sefrou. Sú niektoré z najkrajších talianskych jazier pre rybolov, obsahujúce pstruh, šťuka, a kapor, Medzi inými druhmi. však, pokiaľ ide o rybníky, tam je tiež Lake Como up severu, s jeho šťuky a ostrieže.

Nesmieme zabudnúť na najväčšie talianske rieky, pádu. Je tu obrovský sumec a veľké kapry, ktoré by lákať žiadny rybár. v Toskánsku, rieky sú najvýznamnejšie rybárske miesta. Lima a Sieve sú skvelými miestami pre lov pstruhov a lipeň.

Pre tých rybárov, ktorí preferujú rybolov na otvorenom mori, existujú dve veľké rybárske miesta: Taliansko. Egadské ostrovy Sicília a pobreží Sardínie je jednak omráčiť vás svojou krásou a kvalitou rybolovu, ktoré poskytujú. Pozrite sa na tuniaka modroplutvého a sicílskej mečúňa obyčajného, jantárovo jack, Kanica, a Garrick v Tyrhénskom mori.

Miláno Lake Como vlaky

Turin do Lake Como vlaky

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

 

4. Rybárskych miest vo Veľkej Británii

Na Spojene kralovstvo je ohromujúci miesto, ponúka niekoľko skvelých rybárskych miest v nedotknutej divokej krásy ostrovov. Ak chcete, úžasnú úlovok, Veľká Británia by mohla byť tým pravým miestom pre vás. Ale ktoré miesto by ste mali vybrať?

Jedno z najvýznamnejších miest v Dartmoore, Devon. S takým evokujúca mená, môžete bez problémov predstaviť zážitok rybolovu hladné ryby v temných prúdoch. Rieka Tyne, Northumberland má farbu, ktorá Vám ponúka nesporná výhoda proti pstruha bývanie tamojší. To robí tento riečne Ideálne pre denné rybolov a najväčšie morský pstruh úlovok.

River Clettwr v blízkosti hraníc Anglicko a Wales bude najatraktívnejšie miesto pre dobrodruhov. Nehľadajte nič iné, ak chcete, aby tvrdo pracovať pre svoj úlovok v drsných vodách. Situácia je trochu prístupnejšie na Strangford Lough, county Down. To je Spojené kráľovstvo je najväčšie morské jazero hemží makrely, Pollock, a treska, mj.

Assynt môže byť najviac hrôza-inšpirujúca miesto zo všetkých - zasadené do big hory, s oboma možnosťami rybárčenie slanej vody a sladkovodných. Fionn Loch je skvelým miestom na lov natívne pstruha.

Amsterdam Do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

5. Rybárskych miest v Nemecku

rybolov jazero v Dunajskej Nemecku

Nemecko Určite si zaslúži svoje miesto na zozname najlepších rybárskych miest v Európe. S toľkými veľké rieky a jazerá, Bol by to zázrak, keby nemal robiť zoznam. Niektoré z najobľúbenejších miest pre rybolov v Nemecku musí obsahovať dunaj rozloha. v 8 kilometre dlhá oblasť Bavaria Danube, môžete chytiť obrovské rozmanitosti rýb.

Ďalší riečny rybolov, Rýn a Labe, love to najmä v Bádensko-Württembersko a Sasko-Anhaltsko, príslušne, skúsenosť je úžasná. však, ak dávate prednosť jazero rybárčenie, je tu vždy jazera Chiemsee a Lake Starnberg. Obaja sú pomerne hlboké, s dostatkom šťuka, pstruh, a pleskáč.

Pre všetkých rybárov s svrbieť cestovať, existujú spôsoby, ako spojiť svoje dve veľké lásky. Európa ponúka veľa miest k mať veľký úlovok a vychutnávať prírodu a rušný mesta podobní.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Mníchov do Pasova Vlaky

Norimberg do Pasova Vlaky

Salzburg do Pasova

 

Ak chcete zažiť nejaké veľké ryby, existuje veľa ľahko dostupné 5 najlepších rybárskych miest v Európe, aby si. Ak ste pripravení zasiahnuť vody, rezervovať lístky na vlak teraz, a nepozeraj sa späť!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepšie Rybárske miesta v Európe tešiť” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-best-fishing-places-europe%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)