Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 22/05/2021)

Miestne sladkosti prichádzajú v mnohých variantoch po celej Európe. Každá krajina a región má svoju vlastnú malú pozornosť, že sú hrdí na to, ponúknuť. Pre turistov s sladké, nie je nič viac lákavá o cestovaní ako nové chute. Tu sú naše top 5 Najlepšie miestne sladkosti, aby sa pokúsili v Európe.

 

1. Miestne Sladké – Mozartove gule, Salzburg, Rakúsko

Jeden z najpopulárnejší a vyhlásené miestnej sladkosti v Európe je Mozartove gule. Ako vieme, Paul Furst vytvoril originálny recept v Salzburgu cez sto rokmi. Je to vrstvený chocolate treat so zelenými pistáciami a nugátu.

Existuje niekoľko verzií rozpočtu priemyselné vyrobené, a nájdete ich v supermarketoch. však, Pôvodná verzia nie je príliš drahé, a to stojí za rozdiel v cene. celkovo, sú jedným z najlepších miestnych sladkostí priviesť domov zo svojho rakúskeho cesty.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova

Viedeň do Salzburg Vlaky

Salzburg Viedeň Vlaky

 

2. Miestne Sladké – šišky, Berlín, Nemecko

šišky Sufganiot

Nemusíte sa zaviazať jazyk do uzla povedať meno tejto miestnej sladkej. Ľudia skrátiť im Berliner mimo Berlín, a palacinky v Berlíne. Na rozdiel od amerických šišiek, nemajú dieru v stredu. Keď budete postupovať podľa tradičnej receptúry, dostanete vynikajúca lopta sladkosti, plnené džemom alebo marmeládou, s cukrovou polevou.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburg Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mníchova Vlaky

 

3. stroopwafel, Amsterdam, Holandsko

Stroopwafel je jedným z najlepších miestnych Sweets, aby sa pokúsili v Európe

stroopwafel je jedným z najviac návykových miestnej sladkosti jeden môže objaviť v Európe. Na rozdiel od mnohých iných sladkostí, neexistuje žiadna debata o tom, kto vznikol recept a kde. Pekári v holandskom meste Gouda vyrobený ich najprv. Vzhľadom k tomu, že balenie a cestovné dobre, oni robia vynikajúce suveníry.

Dva tenké plátky dokopy s karamelovou "lepidlo", aby vznikol jeden stroopwafel. Aj keď to neznie zvláštne, univerzálna príťažlivosť z nich robí jeden z najlepších miestnych sladkostí. Tieto sladkosti urobiť perfektné desiatu Po dlhom dni train-hopping, nakupovanie, a cyklista uhýbať - všetky typické činnosti Amsterdam.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

4. Plundra, Kodaň, Dánsko

Aj napriek tomu, že Dánsko je malá, legendy o jeho najlepších miestnych sladkostí cestovať ďaleko široko. Plundra cestoval do Dánska so skupinou rakúskych pekára. Samozrejme, oni zmenili recept v priebehu rokov, a mnoho škandinávskych prisťahovalci priniesli do Ameriky. však, sa vám bude páčiť najviac v krajine, kde je vyhradené pekári dokonalosti.

Táto miestna dánskej sladké je jedným z najľahších vecí, ktoré chutia. Pekári začiatok ho s marmeládou, syr, alebo krém lúhovať, že dokonalý vkus škandinávsku. Aj keď je to bohatá na chuť a kalórií, Po dni strávenom prehliadkou Kodaň v snehu, budete mať obe tieto vlastnosti.

 

 

5. cuberdon, Belgicko

Cuberdon je jedným z najlepších miestnych Sweets, aby sa pokúsili v Európe

cuberdon je jedným z najlepších a najviac temných miestnej sladkosti v Európe. Je v tvare klobúka, často fialová, a plnené malinovou plnkou. Keď sa uhryznúť do jednej, zuby ponorí do mäkkého stredu vyplnením s ľahkosťou. Často to nazývajú Belgicko najlepšie strážené tajomstvo. Vzhľadom k tomu, že je ťažké zachovať ho po niekoľkých týždňoch, často to nevyvážajú. však, Pre turistov, ktorí chcú skúsiť niečo jedinečné a priviesť ju domov, cuberdon je perfektný.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Chcete pridať nejaký cukor a korenie do vášho života a vlakom food tour Európou? Rezervujte si vstupenky Dnes!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepšie miestne sladkosti služieb v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-best-local-sweets-europe%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)