Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 03/09/2021)

Miestne sladkosti prichádzajú v mnohých variantoch po celej Európe. Každá krajina a región má svoju vlastnú malú pozornosť, že sú hrdí na to, ponúknuť. Pre turistov s sladké, nie je nič viac lákavá o cestovaní ako nové chute. Tu sú naše top 5 Najlepšie miestne sladkosti, aby sa pokúsili v Európe.

 

1. Miestne Sladké – Mozartove gule, Salzburg, Rakúsko

Jeden z najpopulárnejší a vyhlásené miestnej sladkosti v Európe je Mozartove gule. Ako vieme, Paul Furst vytvoril originálny recept v Salzburgu cez sto rokmi. Je to vrstvený čokoládová pochúťka so zelenými pistáciami a nugátu.

Existuje niekoľko verzií rozpočtu priemyselné vyrobené, a nájdete ich v supermarketoch. Avšak, Pôvodná verzia nie je príliš drahé, a to stojí za rozdiel v cene. celkovo, sú jedným z najlepších miestnych sladkostí priviesť domov zo svojho rakúskeho cesty.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova

Vlaky z Viedne do Salzburgu

Salzburg Viedeň Vlaky

 

2. Miestne Sladké – šišky, Berlín, Nemecko

Berliner Pfannkuchen Sufganiot

Nemusíte sa zaviazať jazyk do uzla povedať meno tejto miestnej sladkej. Ľudia skrátiť im Berliner mimo Berlín, a palacinky v Berlíne. Na rozdiel od amerických šišiek, nemajú dieru v stredu. Keď budete postupovať podľa tradičnej receptúry, dostanete vynikajúca lopta sladkosti, plnené džemom alebo marmeládou, s cukrovou polevou.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburg Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mníchova Vlaky

 

3. stroopwafel, Amsterdam, Holandsko

Stroopwafel is one of the Best Local Sweets to Try in Europe

stroopwafel je jedným z najviac návykových miestnej sladkosti jeden môže objaviť v Európe. Na rozdiel od mnohých iných sladkostí, neexistuje žiadna debata o tom, kto vznikol recept a kde. Pekári v holandskom meste Gouda vyrobený ich najprv. Vzhľadom k tomu, že balenie a cestovné dobre, oni robia vynikajúce spomienky.

Dva tenké plátky dokopy s karamelovou "lepidlo", aby vznikol jeden stroopwafel. Aj keď to neznie zvláštne, univerzálna príťažlivosť z nich robí jeden z najlepších miestnych sladkostí. Tieto sladkosti urobiť perfektné desiatu Po dlhom dni vlak-hopping, nakupovanie, a cyklista uhýbať - všetky typické činnosti Amsterdam.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

4. Plundra, Kodaň, Dánsko

Aj napriek tomu, že Dánsko je malá, legendy o jeho najlepších miestnych sladkostí cestovať ďaleko široko. Plundra cestoval do Dánska so skupinou rakúskych pekára. Samozrejme, oni zmenili recept v priebehu rokov, a mnoho škandinávskych prisťahovalci priniesli do Ameriky. Avšak, sa vám bude páčiť najviac v krajine, kde je vyhradené pekári dokonalosti.

Táto miestna dánskej sladké je jedným z najľahších vecí, ktoré chutia. Pekári začiatok ho s marmeládou, syr, alebo krém lúhovať, že dokonalý vkus škandinávsku. Aj keď je to bohatá na chuť a kalórií, Po dni strávenom prehliadkou Kodaň v snehu, budete mať obe tieto vlastnosti.

 

 

5. cuberdon, Belgicko

Cuberdon is among the Best Local Sweets to Try in Europe

cuberdon je jedným z najlepších a najviac temných miestnej sladkosti v Európe. Je v tvare klobúka, často fialová, a plnené malinovou plnkou. Keď sa uhryznúť do jednej, zuby ponorí do mäkkého stredu vyplnením s ľahkosťou. Často to nazývajú Belgicko najlepšie strážené tajomstvo. Vzhľadom k tomu, že je ťažké zachovať ho po niekoľkých týždňoch, často to nevyvážajú. Avšak, Pre turistov, ktorí chcú skúsiť niečo jedinečné a priviesť ju domov, cuberdon je perfektný.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Chcete pridať nejaký cukor a korenie do vášho života a vlakom prehliadka jedla Európou? Rezervujte si vstupenky Dnes!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepšie miestne sladkosti služieb v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-best-local-sweets-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)