Čas čítania: 3 minúty
(Aktualizované: 11/12/2020)

Vlakovej cesty v Taliansku ponúkajú nielen komfort, ale niektoré pôsobivé pohľady. Jedna z najlepších vecí, o Brať vlak v Taliansku je príležitosť pozrieť sa na pekný scenérie ako budete cestovať z jedného miesta na druhé. V niektorých častiach Talianska, tam sú scénické vlakové trasy, ktoré sú viac než len módy preprava. Tieto scénické vlaky vás pozývam na pobrežné názory, dramatické horské scenérie, šumivé jazera a ešte oveľa viac. tu sú 5 najmalebnejšie vlakovej cesty v Taliansku.

 

Poďme otvoriť zoznam 5 najmalebnejšie vlakovej cesty v Taliansku – Levanto La Spezia – Cinque Terre

Vlakové trasy, ktoré nasledujú Taliansko dramatický pobrežnej čiary patrí medzi najpríjemnejšie. Na Cinque Terre železničné dramaticky slúži piatim dedinám na tejto talianskej riviére. Pokoj za panoramatickými oknami a nasiakli krásne hory, tyrkysové more, bukolický vinice, a olivové háje. Vlakom medzi Levanto a La Spezia pre krátke, ale prekrásne cesty. Potom, čo ste dosiahli svoj destinácia, potom môžete stráviť denná turistika úžasné dediny.

Florence na Levanto vlakov

Florence do La Spezia Vlaky

Rím La Spezia Vlaky

La Spezia na Levanto Vlaky

 

Naples Sorrento

Cestovať z Neapola do Sorrento, a prejsť archeologických lokalít Herculaneum a Pompeje. Tento rozprávkový cesta poskytuje výhľad Vezuv a Bay v Neapole na ceste. toto cesta vlakom je určite jedným z najmalebnejšie vlakovej cesty v Taliansku.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Bari do Naples Vlaky

Rím Neapol Vlaky

 

 

Rimini do Katánia – spolu s východnom pobreží talianskeho

Najlepší spôsob, ako cestovať z severné Taliansko na južné Taliansko je dole východné pobrežie vlakom. Linka beží paralelne k pobrežiu po celých šesť hodín neuveriteľné scenérie. Začať u Rimini, urvat sedadlo smerom dopredu a vziať na piknik s vami na báječný výlet! Na ceste do Catania, vlak prekročí citrónovníky a lávových prúdov, so zastávkami pri niekoľkých zaujímavých staníc po celej ceste.

Messina do Catania Vlaky

Syracuse do Catania Vlaky

Taormina do Catania Vlaky

Palermo Catania Vlaky

 

Venice Florencia – 5 najmalebnejšie vlakovej cesty v Taliansku

Objaviť dvaja z najznámejších talianskych miest s krásnym ceste vlakom medzi tým. Na plavba z Benátok na Florence vás zavedie pozdĺž dych berúce scenérie a očarujúce mesta. Táto cesta je len dve hodiny dlhý, ale je naozaj obohacujúce. Neexistuje lepší spôsob, ako cestovať medzi týmito dvoma mestami.

Rimini Florencii vlakov

Rím Florencii Vlaky

Milan Florencii vlakov

Venice Florencii vlakov

 

Miláno Bolzano je naša posledná pick pre 5 scénické ceste vlakom v Taliansku

Zažite nádherný vlakom z Milána do Bolzano. Pričom sa vám od módnej svetovej hlavné mesto na rozoklané a dramatických skalných hôr, ktoré tvoria talianske Alpy. Pozri talianskych starých miest, nádhernej krajiny a najkrajšie a fotografoval hory v Európe. Zadanie Bolzano je ako odchádzajúci Talianska a zadávanie Nemecko, toto malé mesto je nemecký vzhľad, pretože to bolo súčasťou Rakúsko Pred prvou svetovou vojnou. tento scénický vlakom je čarovná!

Trento Bolzano Vlaky

Milan sa Bolzano Vlaky

Bologna Bolzano Vlaky

Venice do Bolzano Vlaky

 

Premýšľate o prijatí vlakom do svojho obľúbeného európskeho mesta? Prejsť na našich webových stránkach Saveatrain.com a pozrite sa na všetky naše exkluzívne tarify a začať plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo!

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-most-scenic-train-journeys-in-italy-save-a-train-blog%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)