Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Hoci európske nočné vlaky spacieho vozňa sa stávajú niečím ohrozený druh (cenovo dostupné letecké spoločnosti sa pozeráme na vás!), milovníci vlakov sa stále nevzdáva! Pre milovníkov vlakov nadšených, nič neprekoná poskakovanie na palube nočné vlaky a užívať si krásy dlhé vzdialenosti bez toho aby ste museli vylúpiť banku, aby sa dostali do cieľovej stanice.

Ak ste plánoval nočný vlak cestu do zahraničia, ale nie sú si istí, že nočné vlaky sú tou najlepšou voľbou, čítajú nižšie.

POZNÁMKA: Všetky z dôvodov, prečo sme sa dokopy ísť nad rámec "pre začiatok, nebudete tráviť 10+ hodiny slintanie na rameno, ako sa vaša hlava jiggles proti okna vlaku ".

 

Nočné vlaky rentabilné

Pre každého cestovateľa o rozpočte (alebo tí, ktorí radšej trávia viac na jemné jedlo a prehliadkou, než by na lístku), nočné vlaky sú najviac možností rozpočtu-priateľské možnosť rozhodnúť sa pre (najmä pre dlhšie cesty). Môžete očakávať, že vaše výdavky znížiť na polovicu pri výmene tri alebo štyri noci v hoteli (ani jeden v lacnejšie kategórii) s rovnakým počtom nocí vo vlaku, úspora až o $500! Ak to nie je šikovný rozpočtovania, Nevieme, čo je!

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Doba Efficiency v nočné vlaky & Pohodlie

Účinnosť cestovanie vlakom je nepopierateľný! Európski vlaky sú rýchlo, organizovaný a všetko, čo hľadajú na možnosť prepravy bez ohľadu na to, či ste cestovať niekam zavrieť ako Taliansko alebo ďalšie destinácie. Cestovanie vlakom je fantastické pre každého, kto hľadá byť prvý v rade na turné kancelárii, ich obľúbenou múzeum, alebo kdekoľvek inde, že mal v pláne ísť. Nočné vlaky vám dávajú možnosť skutočne si v noci oddýchnuť. Potom využite deň na vychutnanie si nádherných scenérií cez okno a počas zastávok vlakov.

Lecce do Miláno Vlaky

Reggio Calabria do Milan Vlaky

Bari do Miláno Vlaky

Salerno do Miláno Vlaky

 

Priateľský k životnému prostrediu

Rovnako ako pravidelné vlaky, nočné vlaky sú tou najlepšou voľbou cestovanie pre našu planétu. Pretože produkujú oveľa menej CO2 na jedného pasažiera než lietadla činenia, mohli by byť preprava budúcnosti. Takže, Ak ste šetrných k životnému prostrediu, viete, akým spôsobom budete cestovať odteraz.

Levanto do Turín Vlaky

La Spezia do Turín Vlaky

Naples do Turína Vlaky

Rím Turín Vlaky

 

baví s priateľmi na nočné vlaky

Nočné vlaky sú skvelé pre Making Friends

Ak ste cestujú sami, Vlaky sú vám dáva príležitosť stretnúť veľa ľudí z celej Európy, všetko od seba navzájom líšia. Nájsť niekoľko podobné záujmy hovoriť, a vy ste potenciálne tiež priateľov na celý život! Plus, Čo je ešte dôležitejšie, tentoraz (aspoň pre danú tému sme na), ste našli v bezpečí, spoľahlivé ľudí, aby zdieľať svoje spacie kabínu! Nočné vlaky sú úžasné, ale nevýhoda je, môžete skončiť v búdke s partiou ľudí, ktorí chrápu, smrad (Prepáč!), alebo ... proste vykašľať veľa. Takže, nájsť skupinu, ktorá je ideálna pre chat a pár nocí v rovnakom stiesnenom priestore je fantastický!

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

vyhliadkové Odvolanie

Wow, takmer sme zabudli zahrnúť večne inšpirujúcu výhodu nočných vlakov zvaných – scénický odvolanie! Nespí cez fjordy, Alpy, a ďalšie podobne krásne scenérie. Ale necíti povinnosť zostať hore, ako si prejsť priemyselnou oblasťou Nemecka, buď. ach, a - fotografujte, aj keď je to len oknom!

 

Dajte nám vedieť tweetovaním na adrese @SaveATrain! , Máme k dispozícii ďalšie sociálne kanály na dne Save-A-Train a samozrejme, si môžete objednať u nás lístky na vlak.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-reasons-night-trains%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)