Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 03/12/2021)

Juhoafrická republika je krajina vzrušenie, rozmanitosť, a bohaté kultúrne význam. Odhaduje sa, že v blízkosti 17 milión návštevníkov cestoval do Južnej Afriky za posledný rok, a to je číslo, ktoré bude s najväčšou pravdepodobnosťou v tomto roku porastie. Je to miesto, krásne scenérie, dôležitá histórie, úžasné jedlo, a množstvo vecí vidieť a robiť, ako turista.

Ak máte záujem navštíviť túto neuveriteľnú krajinu, pravdepodobne budete chcieť vedieť, čo má robiť. Existuje veľa vecí, ktoré hrajú úlohu v tom, že najlepší skúsenosť, zvlášť keď je ich toľko rušná turistické atrakcie, ale niekedy je to pekné choďte preč porazený trochu sledovať. Jedná sa o päť z najzaujímavejších miest v Južnej Afrike, ktoré nemusia byť oboznámení s.

 

1. Sloní park Tembe

Väčšina ľudí mieri do Južnej Afriky na safari dobrodružstvo bude s najväčšou pravdepodobnosťou mať záujem ísť do Kruger národný park. A nie je pochýb o tom, že je to jedna z najdôležitejších, krásnych miest v celej krajine. ale, Južná Afrika ponúka mnoho jedinečných a dych berúce safari skúsenosti, a mieri do Tembe Slon park je jedným z najlepších spôsobov, ako vidieť slony zblízka a osobné!

 

2. trasa 72

trasa 72 Nachádza sa na východnom myse a je pobrežnej ceste, ktorá spája Port Elizabeth s východnom Londýne. Je to jedna z najmalebnejších vodičský trasy v celej Južnej Afrike, a rozhodne na mieste, mali by ste mať záujem. Existuje veľa vecí vidieť a zažiť na tejto trase - snaží sa to všetko do tej miery, ako je to možné. Uistite sa, že si priniesť svoj fotoaparát so sebou, tiež!

 

3. Pretória

Pretoria je jedinečný, podceňovaný mesto v juhoafrickej provincii Gauteng. Je tu veľa, aby preskúmala tu, ako napríklad Únia budov, Kostolné námestie, a Pretória Zoologická záhrada.

Avšak, jeden z najpôsobivejších častí o Pretórie je vlakom Pretoria do Kapského Mesta. to beží 1,600 km a trvá 27 hodiny dokončiť - a najlepšie na tom je, že dostanete cestovať na kultové Blue Train firmy. S ich ponuke Cordon Bleu, Spoločnosť ponúka jedny z najlepších vlakových jedál po celom svete. To je konečný mimo vychodených (železničné) track zážitok, ktorý vám pomôže zistiť, Južná Afrika v úplne novom svetle.

 

4. amatol hory

Tieto amatol Hory aj naďalej jedným z najkrajších miest v celej Južnej Afrike. Je tu toľko prírodných krás, aby sa v tom, že toto malé mestečko zasadené v horách je ako vstúpiť do úplne nového sveta.

Existuje veľa vecí, ktoré sa tu, ako je turistiku a pešie chodníky. amatol les V Hogsback sa tvrdí, že bol inšpiráciou pre Mirkwood z J.R.R. Tolkienov uznávaný detský fantasy classic The Hobbit! To je perfektný zážitok pre sólo cestovateľov, párov, a rodiny. Kto by nechcel, aby trek cez Mirkwood?

 

https://c1.staticflickr.com/4/3078/2417712865_8efff11b36_b.jpg

5. Stredisko Sun City

Sun City Resort je známy ako kráľovstvo Pleasure regionálne a môže byť dosiahnuté s dve hodiny jazdy z Joburg. Tento luxus Resort and Casino je ideálnym miestom pre každého, kto hľadá pre trochu bohatstvo s ich juhoafrickej dobrodružstvo. Tam sú niektoré hotely krásne tu, ako aj dve ocenené golfové ihriská, a 7000 silný krokodíl svätyne.

Ako môžeš vidieť, Existuje veľa krásnych zážitkov, aby sa mal po celej Juhoafrickej republike. Toľko ľudí navštívi známejší diely, ale toto sú niektoré z nich najneobvyklejšie. Ak si môžete myslieť na akýkoľvek sme vynechal, prosím napíšte nám riadok v sekcii Komentáre.

 

Navštívte nás na adrese Saveatrain.com ak niekedy budete potrebovať lístky na vlak.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-spots-of-interest-you-may-not-know-about-in-south-africa%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)