Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 04/11/2022)

vidieť a skúsenosť oveľa viac vyrazia na európskej železničnej dobrodružstvo. Cestovanie vlakom v Európe je podstatný spôsob turné po Európe a to nie je žiadne tajomstvo, prečo. Na železničná sieť je mimoriadne vyvinutá takže cestujúci môžu zdolať viac krajín a kultúr v jednom výpravnú cestu. Rovnako ako u akejkoľvek formy cestovania, je dobré sa pripraviť, aby zabezpečili, že máte najjednoduchšie a najpríjemnejšie možnú cestu. Tu sú naše 5 tipy na cestovanie vlakom po Európe.

 

Ak Cestujete Nad 14 Dni – Výskum rôznych prechádza železničná

Ak máte v úmysle vidieť mnoho krajín pri cestovaní vlakom v Európe, to môže byť múdre, aby zvážila investovať do InterRail Pass,, alebo to, čo non občania EÚ zavolať Eurail. InterRail priesmyk bude vaša cestovanie vlakom ľahšie. Avšak, ak ste na užšie rozpočet, Jednotlivé vstupenky môžu pracovať lacnejšie (najmä ak ste predovšetkým na cestách na východ Nemecko). Zvážiť svoj rozpočet a urobiť nejaký výskum, než si rezervujete železničnej prihrávke. náš web saveatrain.com je ideálne miesto pre štart na pomoc plánovať celej Európe cestu.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

cestovanie vlakom v Európe

Skúste rezervovať svoje miesta

Vlakové lístky a miestenky sú dve rôzne veci. Lístok umožňuje nastúpiť do vlaku, a rezervácia Vám zaručí miesto na konkrétny vlak. pred tvoj výlet uistite sa, že ste pochopili, či váš vlak požaduje, odporúča, alebo neprijíma rezervácie miest.

Ak je to možné, pokúsiť rezervovať si miesto, najmä ak ste na cestách v uber populárne krajinách, ako je Francúzsko, Taliansko, alebo Španielsko. Pre väčšinu cestovanie vlakom v Európe, nie je nutné rezervovať si miesto, však, nástupu do vlaku a dúfali najlepší Nie je to dobrý nápad. Tie by mohli byť povedané, aby si zo svojho sedadla strednej cesta ak niekto iný rezervoval ho. Vyhradila svoje miesto, môžete zvoliť, či si prajete na kraji, alebo miesto pri okne. Sa môžete posadiť a užiť si Cesta vlakom vedomím, že ste nebude prerušená presunúť.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Bologna do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky


Majte svoje veci v bezpečí

Cestovanie vlakom v Európe je známy ako jeden z najbezpečnejší spôsob, ako cestovať. Avšak, Je dôležité dávať pozor na pripravený dotazník, najmä vlakov, ktoré zastavujú vo veľkých mestách. Nenechávajte vaša batožina nestrážené vo vlaku alebo na stanica. zapnuté nočné vlaky, ak máte v úmysle spať, uistite sa, že na zabezpečenie batožiny k regálu s malým zámkom na bicykli. Ak chcete mať pokoj, nosiť pása balíček pod oblečenie, aby váš pas, telefón, a všetky dôležité dokumenty chránené pred akýmkoľvek potenciálnym zlodejom.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

cestovanie vlakom v Európe

Menej je viac – tipy na cestovanie vlakom po Európe

prechodu z krajiny do krajiny alebo jedného mesta do druhého, je zábavné a vzrušujúce cestu. Avšak, cesta môže byť únavné, ak si veziete ťažký náklad. zabaliť náležitosti a odísť akékoľvek položky alebo produkty, ktoré nie sú potrebné za sebou.

V závislosti na vlaku, ktorý premáva na, tam môže byť obmedzený úložný priestor nad regály sedadiel a regálov pri cestovaní vlakom v Európe. Namiesto nesúci veľký a ťažký kufor, kvalitný ľahký batoh je ďalší spôsob, ako odľahčiť svoj náklad.

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

Pack správne zásoby na cestu pre cestovanie vlakom v Európe

Cestovanie vlakom po Európe poskytuje senzačný pohľady; však, je to dobrý nápad, aby niekoľko kľúčových položiek, ktoré vám pomôžu tráviť čas, najmä v prípade, že vyrazia na cestu viac ako 2 hodiny. Čítať knihu, pritom sledovať film v tablete, písať vo svojom cestovnom denníku alebo nadviazať konverzáciu s ďalším cestujúcim a než sa nazdáte, budete si ďalší cieľ.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

 

Väčšina vlakov má buď reštauráciu, kaviarenské vozne, alebo vozíky na občerstvenie, ktoré pochádzajú z predaja sendvičov, nealkoholické nápoje a ďalšie. Ale ak ste na napätom rozpočte na cestách alebo máte špecifický požiadavky na stravu, Je múdre, aby priniesť nejaké občerstvenie so sebou na cesty.

 

Rozmýšľam o cestovaní vlakom po Európe? Ísť do Ušetriť vlaku on-line aby ste si pozreli všetky naše exkluzívne tarify a začali plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-tips-for-traveling-by-train-in-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)