Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 13/05/2022)

Okrem výberu šiat, alebo oblek, Plánovanie svadby je výzvou pre každý pár. Od zoznamu hostí až po tému, existuje toľko detailov, vďaka ktorým sa deň stane skutočnosťou. Avšak, svadobná destinácia je jednou z hlavných vecí, o ktorých sa treba rozhodnúť. Títo 10 úžasné svadobné destinácie v Európe ponúkajú top svadobné miesta pre ten najkúzelnejší svadobný deň.

 

1. Úžasné svadobné destinácie: Svadba v Paríži

Parížske strechy, zámky, a sofistikovaný šarm vytvárajú tú najkúzelnejšiu atmosféru pre svadbu. z toho dôvodu, francúzske hlavné mesto je obľúbené destinácia párov a top svadobná destinácia. Ďalej, Počas svadobnej cesty sa môžete ľahko presunúť z podávania foie gras na recepcii k popíjaniu šampanského s výhľadom na Eiffelovu vežu..

Zatiaľ čo Paríž je úžasné miesto na svadbu, Mali by ste zvážiť, že Paríž je tiež jednou z drahších svadobných destinácií v Európe. teda, svadba v Paríži je úžasnou voľbou pre páry, ktoré chcú na svadbe a hosťoch utrácať.

5 Krásne svadobné miesta v Paríži:

Polostrov

Chateau d'Esclimont

Expiatorná kaplnka

Hudobný pavilón Barry

Biely dom

 

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

Amazing Wedding In Paris

 

2. Toskánsko

Urobiť prvé kroky ako manželský pár pod viničom je skvelý spôsob, ako začať manželstvo. Zvlnené kopce Toskánska, ručne vyrábané cestoviny, a červené víno, je len niekoľko dôvodov, prečo sa zamilovať do Talianska. Inými slovami, Toskánsko je nezabudnuteľnou destináciou na oslavu vašej lásky s blízkymi priateľmi a rodinou.

Bez ohľadu na miesto, ktoré si vyberiete, jar je najlepší čas na svadbu v Toskánsku. Dôvody sú; počasie je pekné a pohodlné na vnútorné alebo vonkajšie akcie, a je to zadarmo pre turistov. teda, ak ste sa už rozhodli oženiť sa v Toskánsku, všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si miesto svadby. Od luxusných víl v malebnom údolí Val d’Orcia až po očarujúce vidiecke usadlosti, existuje veľa svadobných miest pre akýkoľvek koncept a rozpočet.

5 Romantické svadobné miesta v Toskánsku:

Castiglion del Bosco

Borgo Santo Pietro

Villa Vignamaggio

Dom Cornacchi

Krajiny Nano

 

Rimini Florencii vlakov

Rím Florencii Vlaky

Pisa Florencii vlakov

Venice Florencii vlakov

 

An Amazing Wedding In Tuscany

 

3. Úžasné svadobné destinácie: Edinburgh

Dobre zachované starobylé budovy, bohatá história, a podmanivá architektúra, Edinburgh je najúžasnejšia svadobná destinácia vo Veľkej Británii. Ďalej, staré knižnice, prijímacie sály, a stredoveké hrady, uprostred zelených lesov a stromov, sú nádherné svadobné miesta.

Pravdupovediac, Edinburgh je zábavné a živé mesto, možno najživšie miesto v Škótsku, poskytuje najlepšiu atmosféru pre tú najšťastnejšiu príležitosť. Navyše, Edinburgh je snáď jedinou destináciou v Európe, kde nájdete hrady, farmárske domy, a exkluzívne hotely pre vašu úžasnú svadbu.

5 Jedinečné svadobné miesta v Edinburghu:

Staré kúpele Dr Bells

Edinburský hrad

Doubletree by Hilton

Kráľovské kolégium lekárov

Mansfield Traquair

 

Unique Wedding Venues In Edinburgh

 

4. jazero Bled, Slovinsko

S krásnym výhľadom na jazero a okolité hory, Jazero Bled je jednou z najromantickejších svadobných destinácií v Európe. navyše, najzvláštnejšou črtou jazera Bled je malý ostrov v jeho strede a nádherný kostol. Ostrovný kostol je nádherným miestom pre intímny civilný a cirkevný sobáš, s prístupom loďou z pevniny.

Okrem očarujúceho prostredia, Jazero Bled je nádherné miesto na svadobnú cestu. Tadiaľto, priamo z recepcie a párty v jednom z luxusných hotelov, môžete odísť do svojej vlastnej kajuty na vode alebo v apartmáne na svadobnú cestu. navyše, Jazero Bled ponúka veľa romantiky piknikové miesta, turistické chodníky, a vodné športové aktivity pre celoživotné spomienky.

5 Úžasné miesta v jazere Bled:

Grand Hotel Toplice

Kostol na ostrove Bled

Vila Bled

Brehy jazera Bled

Hrad pri jazere Bled

 

 

5. Úžasné svadobné destinácie: jazero Como

Nápadné talianske záhrady končiace vo vodách, romantické terasy s výhľadom na jazero, Jazero Como je neuveriteľné obľúbená destinácia v Európe. teda, Jazero Como ponúka dokonalé prostredie pre svadobný obrad a neuveriteľné svadobné fotografie.

Okrem vynikajúceho dizajnu a štýlu svadobných miest v jazere Como, talianske vily pri jazere sú ideálne na oslavy svadobčanov a ženíchov. Každé z miest na jazere Como má priamy prístup loďou. teda, šťastný pár si môže naplánovať nezabudnuteľné rozlúčky so slobodou, ak plánujú letnú svadbu v jazere Como. Spodná čiara, jazero Como je nádherné svadobné miesto, kde sa „dolce vita“ skutočne začína tým, že šťastný pár uviaže uzol.

5 Romantické miesta pri jazere Como:

kde sa „dolce vita“ skutočne začína pre šťastný pár, ktorý sa zaväzuje

Tenuta La Madonnina di Barni

Villa D'Este

Hotel Mandarin Oriental

Villa Balbiano

 

Miláno Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

Lake Como view with a couple before marriage

 

6. kde sa „dolce vita“ skutočne začína pre šťastný pár, ktorý sa zaväzuje

kde sa „dolce vita“ skutočne začína pre šťastný pár, ktorý sa zaväzuje, kde sa „dolce vita“ skutočne začína pre šťastný pár, ktorý sa zaväzuje. zámky, a extravagantné záhrady v malebných horách Írska, kde sa „dolce vita“ skutočne začína pre šťastný pár, ktorý sa zaväzuje. Ešte viac, nádherné hrady sú súčasťou bohatej galskej histórie v Írsku a premenili sa zo starovekých opevnení, kde sa „dolce vita“ skutočne začína pre šťastný pár, ktorý sa zaväzuje, kde sa „dolce vita“ skutočne začína pre šťastný pár, ktorý sa zaväzuje.

teda, hrady sú skvelým svadobným miestom, nielen svojim prostredím a romantickou atmosférou, ale aj svojou veľkosťou. teda, mnohé hrady a zámky v Írsku môžu ubytovať všetkých hostí’ zoznamy na svadobný víkend. Avšak, ak máte chuť na intímnejšiu svadobnú hostinu, potom pôvabné dedinky a sídla v Írsku, radi usporiadame vašu vysnívanú svadbu.

5 Úžasné svadobné miesta v Írsku:

Dedina Ballymagarvey

Hrad Ashford

Zámok Belle Isle

Clanwilliam House, spol. Wicklow

Dom Drumhalla, spol. Donegal

 

Fairytale Wedding In Ireland

 

7. Úžasné svadobné destinácie: Berlín

Mladý, funky, trendy, a nezvyčajné, Berlín je úžasná svadobná destinácia pre mladé a odvážne páry. Zatiaľ čo väčšina párov si pre svoj veľký deň vyberie romantickejšie klasické miesto, ako Paríž alebo jazero Como, Berlín je nezvyčajná destinácia pre svadby. Známy svojimi barmi, nočná scéna, a fantastický nočný život, Berlín ponúka v svadobnej scéne oveľa viac, než byť len skvelou destináciou pre slobodných mládenec.

Napríklad, Berlín je bohatý na históriu, a väčšina jeho hlavných historických budov je dobre zachovaná, ponúka krásne klasické miesta pre intímnu svadbu. Na druhej strane, iné miesta ponúkajú skvelý výhľad na mesto a sú skvelými vonkajšími svadobnými miestami, ideálne na letnú svadbu. Takže, napriek tomu, že je hlavným mestom funku, Berlín je nádherná svadobná destinácia v Európe, pre páry rockových hviezd, s nádychom glam.

Najlepšie svadobné miesta v Berlíne:

Rímsky hotel

Seelodge

A-Rosa Scharmutzelsee

2C Spreequartier

 

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Bride Photoshoot In Berlin

 

8. Amsterdam

S očarujúcimi mostami, všade kvety, a idylické výhľady z každého uhla, Amsterdam je úžasná svadobná destinácia. Holandské hlavné mesto je priateľské, bezstarostný, a farebné mesto. navyše, Amsterdam je LGBT priateľské mesto a víta všetky páry, ktoré chcú svetu vyhlásiť svoju lásku.

Navyše, v prípade, že plánujete svadbu s obmedzeným rozpočtom, svadby sú v utorok voľné. Takže, zbaľte svojich najlepších priateľov, a rodičia, na intímnu a nezabudnuteľnú svadbu v jednom z 10 úžasné svadobné destinácie v Európe.

Hore 5 Svadobné miesta v Amsterdame:

Vondelkerk

Hortus Botanicus

Koeplkerk

Reštaurácia Kas

Pont 13

 

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

LGBT Wedding In Amsterdam

 

9. Úžasné svadobné destinácie: Bavorsko, Nemecko

Rustikálna krajina, výhľady na hory, a bavorská prírodná krása vytvárajú najidylickejšie prostredie pre intímny svadobný obrad. Navyše, Bavorsko je jedným z najkrajších a najväčších regiónov Nemecka. teda, budete mať úplné súkromie, aby ste si užili deň vo veľkom bavorskom outdoore.

navyše, Bavorsko je jedným z najkrajších miest v Nemecku, od zimy do leta. Tadiaľto, mohli by ste mať zimnú svadbu v zasneženej bielej krajine zázrakov, alebo vítajte jar v rozkvitnutých horách naokolo. Tak aj tak, vaše svadobné fotografie, a podujatie bude mimoriadne výnimočné.

3 Úžasné svadobné miesta v Bavorsku:

5* Steigenberger Hotel Sonnenhof

ZÁMEK EYRISHHOF hrad

Gauklerhof vylúčenie

 

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Amazing Wedding Locations In Bavaria

 

10. Úžasné svadobné destinácie v Európe: Rakúske Alpy

Každý cestovateľ do rakúskych Álp si hory zamiluje na prvý pohľad, tak prečo sa neoženiť na tomto úžasnom mieste. Ako obrázok priamo zo svadobného časopisu, vaše svadobné fotky v pokojných alpských horách, alebo nedotknuté jazerá, Rakúske Alpy sú nezabudnuteľným svadobným miestom.

Medzi zimnou lyžiarskou svadbou, na jarnú svadbu, existuje veľa svadobných miest na výber. napríklad, môžete naplánovať vonkajší obrad na útese, s výhľadom na hory, alebo v pôvabnej chate s niekoľkými vašimi blízkymi priateľmi víkendový útek v Alpách. Spodný riadok, od podávania rezeň na recepcii, tancovať pod nebom plným hviezd, svadba v Alpách je rozprávkové manželstvo.

3 Nádherné svadobné miesta v rakúskych Alpách:

Chata Rossl Alm

Pevnosť Kufstein

Maierl Alm a chaty

 

Mníchov do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Oberstdorf do Innsbruck Vlaky

Graz Innsbruck Vlaky

The Austrian Alps Wedding

 

Radi Vám pomôžeme naplánovať romantickú cestu vlakom do Vašej vysnívanej svadobnej destinácie, Stačí zadať SaveATrain.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „10 úžasných svadobných destinácií v Európe?“Na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Famazing-wedding-destinations-europe%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)